مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

آزمون دکتری آزاد الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث ۹۱

معرفی آزمون دکتری الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد اسلامی

در این صفحه تلاش می کنیم مطالب و موارد مهم در آزمون دکتری الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث دانشگاه ازاد اسلامی را بیان نماییم.

۱-     عناوین و ضرایب دروس امتحانی :

در آزمون دکتری آزاد رشته الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث از عنوان ها و مطالب زیر سوال طرح می گردد و ضریب هر درس به شرح زیر است :

ردیف

عنوان درس

ضریب

۱

تفسیر و علوم قرآن

۴

۲

علوم حدیث

۳

۳

زبان عربی

۴

۴

زبان تخصصی – انگلیسی یا فرانسه یا آلمانی

۲

۲-     دانشگاه های پذیرنده دکتری آزاد الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث :

از بین واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد های زیر داری دکتری الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث می باشند:

۱-      دانشگاه آزاد تهران مرکزی

۲-      دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

البته ظرفیت دقیق پذیرش در هر یک از دانشگاه ها به طور دقیق اعلام نشده است.

۳-    رشته های مجاز به شرکت در ازمون دکتری الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد اسلامی :

بر اساس مندرجات دفترچه آزمون دکتری ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد ( صفحه ۴ ) هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود در دوره دکتری تخصصی با آزمون الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث ثبت نام نماید و هماهنگی رشته کارشناسی ارشد با رشته الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث الزامی نیست.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را از بخش دانلود های سایت دریافت نمایند.

همچنین با عضویت در خبرنامه وب سایت تخصصی پی اچ دی تست می توانید اخبار مربوط به زمان ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون ، زمان اعلام نتایج ، آخرین تغییرات در آزمون دکتری الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن و حدیث و سایر اخبار مهم در زمینه کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت هفتگی دریافت نمایید.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

  1. سراج می‌گه:

    با سلام، عنایت بفرمایید در این مدت کوتاه باقیمانده براى مصاحبه علمى با توجه به اینکه بنده مدرک کارشناسى ام تربیت بدنى و علوم ورزشى بوده چه منابع و کتابهایى را باید براى موفقیت در مصاحبه مطالعه نمایم.باتشکر

  2. سیدمحمد می‌گه:

    با سلام منابع مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد رشته الهیات و معارف اسلامی-علوم قرآن و حدیث لطف فرمایید؟ در فرصت باقیمانده تا مصاحبه چه مباحث و کتابهایی بیشتر مطالعه شود؟

  3. lمحبوبه می‌گه:

    باسلام جدیدترین منابع دکتری رشته علوم قران

درج نظر