مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

زمان و مدارک لازم جهت مصاحبه دکتری ۹۱ دانشگاه صنعتی شاهرود

تاریخ و مدارک لازم جهت مصاحبه دکتری رشته گرایش های : فیزیک – برق – عمران – معدن – مکانیک – کامپیوتر – ریاضی – زمین شناسی – شیمی – کشاورزی در دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی شاهرود طی اطلاعیه ای به شرح زیر زمان و مدارک مورد نیاز مصاحبه دوره دکتری ۹۱ را منتشر کرد.

اطلاعیه

دانشگاه صنعتی شاهرود در خصوص زمان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۱ 

در رشته- گرایش های: فیزیک- برق- عمران- معدن- مکانیک کامپیوتر  ریاضی  زمین شناسی  شیمی – کشاورزی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ که در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه به این دانشگاه معرفی شده اند می رساند:

الف) با مراجعه به فایل پیوست که مربوط به رشته گرایش آنها می باشد از زمان و مکان مصاحبه خود مطلع شده و حتما در زمانهای مقرر در محل مصاحبه حضور به هم رسانند.(دانلود فایل پیوست)

ب) فرم مشخصات فردی مورد نیاز را تکمیل نموده وحتما در زمان مصاحبه یک تصویر ازاین فرم تکمیل شده را با مستندات مورد نیاز به همراه داشته باشند.(دریافت فرم مشخصات فردی)

ج)جهت اطلاع درباره اساتید راهنما ی رشته-گرایش خود و موضوعات تحقیقاتی آنها به فایل پیوست مربوطه در این اطلاعیه مراجعه نمایند.(دانلود فایل پیوست)

 

د) ارائه مدارک و مستندات ذیل در زمان شرکت در مصاحبه دکتری ضروری است:

 

۱-     اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)و یک تصویر از آن.

تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۱ فارغ‌التحصیل خواهند شد بایستی اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۵۷ دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت در آزمون و یا صفحه ۶۷ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را ارائه نمایند.

 

2-      اصل مدرک کارشناسی (لیسانس)و یک تصویر از آن.
تبصره ۱- آندسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲ – معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

۳-   اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و یک تصویر از آن.

۴-    مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور نشان دهد و یک تصویر از آن. (برای برادران)  

۵-    اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند و یک تصویر از آن.

۶-    تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد.

۷- یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (برای داوطلبانی که تا تاریخ انجام مصاحبه فارغ

التحصیل می شوند).

۸- توصیه نامه علمی از حداقل ۲ نفر از اساتید دوره کارشناسی ارشد در تخصص مربوطه (ترجیحاً یکی  از دو معرفی نامه توسط استاد راهنمای پایان نامه نوشته شده باشد ).

۹ - کلیه مدارک و مستندات معتبر مربوط به فعالیتهای علمی و حرفه‌ای مانند: تألیف یا ترجمه کتاب ، مقالات علمی و پژوهشی یا ترویجی چاپ شده، مقالات  کنفرانسی ارائه و چاپ شده ، اختراع یا اکتشاف ثبت شده در داخل یا خارج کشور، تجارب کاری مرتبط با رشته، گواهی‌نامه‌های دریافتی ، تشویق نامه ها و مدارک زبان انگلیسی و…

۱۰- ارائه فیش واریزی به حساب سیبا به شماره ۲۱۷۸۶۱۲۹۸۸۰۰۵ بانک ملی  شعبه مرکزی شاهرود به نام در آمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود به مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال.

 

 

ضمناً در صورت هرگونه سئوال در ارتباط با زمان مصاحبه می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرید:

دانشکده فیزیک: ۳۳۹۵۲۷۰-۰۲۷۳(یا ۳۳۹۲۲۰۵-۰۲۷۳ داخلی ۲۶۵۴)

دانشکده مهندسی برق: ۳۳۰۰۲۵۰- ۰۲۷۳(یا ۷-۳۳۰۰۲۴۰-۰۲۷۳ داخلی ۳۲۲۳)

دانشکده عمران: ۳۳۰۰۲۵۹-۰۲۷۳(یا ۷-۳۳۰۰۲۴۰-۰۲۷۳ داخلی۳۳۰۰)

دانشکده معدن: ۳۳۹۵۵۰۹-۰۲۷۳(یا ۳۳۹۲۲۰۵-۰۲۷۳ داخلی ۲۵۲۷)

دانشکده مکانیک: ۳۳۰۰۲۵۸-۰۲۷۳(یا ۷-۳۳۰۰۲۴۰-۰۲۷۳ داخلی۳۳۴۰)

دانشکده کامپیوتر: ۳۳۰۰۲۵۱-۰۲۷۳(یا ۷-۳۳۰۰۲۴۰-۰۲۷۳ داخلی۳۲۴۰)

دانشکده ریاضی: ۳۳۹۲۰۱۲-۰۲۷۳(یا ۳۳۹۲۲۰۵-۰۲۷۳ داخلی۲۲۸۵)

دانشکده علوم زمین: ۳۳۹۶۰۰۷-۰۲۷۳(یا ۳۳۹۲۲۰۵-۰۲۷۳ داخلی۲۵۷۷)

دانشکده شیمی: ۳۳۹۵۴۴۱-۰۲۷۳(یا ۳۳۹۲۲۰۵-۰۲۷۳ داخلی۲۵۴۵)

دانشکده کشاورزی: ۴۶۲۱-۰۲۷۴۵۲۲(یا ۴۶۲۲-۰۲۷۴۵۲۲ )

کارشناسان تحصیلات تکمیلی دانشگاه: ۳۳۹۲۲۰۵-۰۲۷۳ داخلی ۲۳۴۳ یا ۲۷۴۱

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر