مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه دکتری خارج از کشور دکتری روانشناسی ابن یمین

پذیرش دانشجوی دکتری آمار در دانشگاه شهید بهشتی

گروه آمار دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی در نظردارد از بین مربیان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی نسبت به پذیرش دانشجوی دکتری اقدام نماید.

به گزارش پی اچ دی تست ، متن اطلاعیه دانشگاه شهید بهشتی به شرح زیر است :

فراخوان پذیرش مربیان برای دکتری آمار 

گروه آمار دانشگاه شهید بهشتی از بین مربیـــــان رسمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور دانشجوی دکتری می پذیرد.

 گروه آمار دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی در نظردارد با هدف ارتقاء سطح علمی مربیان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی و غیر دولتی وابسته به دستگاه‌های اجرایی، نسبت به پذیرش دانشجوی دکتری از بین افراد دارای مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام نماید.

بر همین اساس، برای سال تحصیلی 92-91 حداکثر 3 نفر به عنوان دانشجوی دکتری در رشته آمار با رعایت مفاد بخشنامه‌ی شماره‌ 68259/2 مورخ 11/10/89 معاونت آموزش عالی، پذیرش می شوند.

از متقاضیان دعوت می­شود ضمن ارائه‌ی مجوز ادامه تحصیل از وزارت متبوع، مدارک خود را (شاملC.V، اصل مدارک کارهای پژوهشی و آموزشی، دو توصیه نامه، کپی از مدارک کارشناسی‌ارشد و ریز نمرات دوره‌ی کارشناسی و کارشناسی‌ارشد) حداکثر تا تاریخ 30/6/91 به گروه آمار تحویل نمایند.

بدیهی است مدارک متقاضیان مورد بررسی قرار گرفته و پس از انجام مصاحبه‌ی علمی نتایج متعاقباً اعلام خواهد شد.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر