مدرسان شریف کنفرانس علمی بین المللی چالش های علوم اجتماعی و تجارت  کتاب مصاحبه دکتری کارگاه استعداد تحصیلی دکتری 97 وکیلی نیکفال

پذیرش 6 هزار دانشجوی دکتری در علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

خبرگزاری مهر به نقل از خسرو دانشجو از پذیرش 6 هزار دانشجوی دکتری در علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی تست ظرفیت کل پذیرش دانشجو در دوره دکتری سال 91 دانشگاه آزاد اسلامی سه هزار نفر اعلام شده بود.

در خبر خبرگزاری مهر  آمده است :

صبح امروز اول مهرماه 91 با حضور دانشجویان جدیدالورود واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی زنگ آغاز سال تحصیلی 92-91 در این دانشگاه به صدا درآمد.

خسرو دانشجو – رئیس واحد علوم و تحقیقات صبح امروز با حضور در میان دانشجویان جدید الورود با بیان اینکه دانشجو روح دانشگاه است، گفت: چهره عبوس بنده را نبینید چرا که سعی می‌کنم خوش اخلاق باشم و از شما می‌خواهم آستانه صبرتان را بالا ببرید و به ما در ارتقای دانشگاه کمک کنید.

وی همچنین اظهار داشت: به این دلیل که هدف دانشگاه آزاد پرورش دانشجویان تحصیلات تکمیلی در علوم و تحقیقات است امسال پذیرش دانشجوی دکتری در این واحد به 6 هزار نفر می رسد.

 

این در حالی است که خبرگزاری ایسنا با بیان دقیق صحبت های خسرو دانشجو آورده است :

دانشجو با اشاره به افزايش متقاضيان ورود به دوره تحصيلات تكميلي، گفت: دانشگاه آزاد اسلامي تربيت دانشجويان در دوران تحصيلات تكميلي را به واحدهاي علوم تحقيقات سپرده است كه اميد است هر ساله بر حسب درخواستي كه وجود دارد بتوانيم ظرفيت پذيرش را افزايش دهيم.

وي با بيان اينكه در حال حاضر حدود پنج هزار و 100 دانشجو در دوره دكتري واحد علوم و تحقيقات مشغول به تحصيل هستند، تصريح كرد: اميدواريم تعداد دانشجويان دكتري امسال به حدود شش هزار نفر برسد.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

  1. نرگس گفت:

    سلامشرایط و زمان ثبتنام دانشگاه پولی رو میخواسم.ممنون

درج نظر