مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

شروع مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری در برخی دانشگاههای کشور، اعلام کرد که ۵۰۰۰ متقاضی برای مصاحبه در این مرحله دعوت شدند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: در این مرحله از تکمیل ظرفیت ۵ هزار و ۲۴ داوطلب در حداکثر ۴ کدرشته محل برای مصاحبه دعوت شدند .

وی با بیان اینکه نتایج نهایی هفته دوم دی ماه اعلام خواهد، اضافه کرد: در این مرحله یک هزار و ۶۰۳ داوطلب پذیرفته می شوند.

وی گفت: هر داوطلب برای شرکت در مصاحبه هر یک از ۴ کدرشته محل باید به صورت جداگانه مبلغ ۲۵ هزار تومان پرداخت کند، اما اگر داوطلبی هر ۴ کدرشته محل را در یک دانشگاه پذیرفته شده باشد موظف است تنها مبلغ ۲۵ هزار تومان پرداخت کند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، داوطلبان برای بررسی فرم صلاحیت عمومی از سوی سازمان سنجش نیز باید مبلغ ۱۷ هزار تومان از طریق سامانه این سازمان پرداخت کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر