مدرسان شریف کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21 دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی سومین کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  سامانه ثبت نام در کنفرانس، همایش و کنگره های بین المللی دکتری روانشناسی ابن یمین کتابخانه فرهنگ

تغییر وزن مصاحبه دکتری براساس موقعیت دانشگاهها

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: ممکن است وزن مصاحبه کنکور دکتری براساس موقعیت دانشگاه‌ها به صورت موردی بررسی و تغییر کند.

جواد هروی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت بررسی تغییر وزن آزمون دکتری گفت: معاون آموزشی وزیرعلوم روز گذشته در جلسه کمیسیون آموزش حاضر شد و به برخی سئوالات پاسخ داد.

وی ادامه داد: وی در این جلسه عنوان کرد که وزارت علوم وزن مصاحبه کنکور دکتری برای پذیرش در سال 92، 50 درصد قرار داده اما ممکن است این وزن در آینده افزایش یابد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ما در کمیسیون آموزش دنبال این هستیم که بتوانیم درصد وزن مصاحبه را از 50 درصد افزایش دهیم.
وی یادآورشد: همچنین از آنجا که درخواستها برای ورود در برخی دانشگاهها چند برابر دانشگاه‌های دیگر است و موقعیت دانشگاههای با یکدیگر متفاوت است، مباحثی در جلسه روز گذشته کمیسیون مطرح شد مبنی بر اینکه وزن مصاحبه براساس موقعیت دانشگاه‌ها به صورت موردی بررسی شود.
هروی افزود: نمی توان وزن ثابتی را برای مصاحبه در تمامی دانشگاهها اعمال کرد.
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر