مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه دکتری خارج از کشور دکتری روانشناسی ابن یمین

تغییر وزن مصاحبه دکتری براساس موقعیت دانشگاهها

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: ممکن است وزن مصاحبه کنکور دکتری براساس موقعیت دانشگاه‌ها به صورت موردی بررسی و تغییر کند.

جواد هروی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت بررسی تغییر وزن آزمون دکتری گفت: معاون آموزشی وزیرعلوم روز گذشته در جلسه کمیسیون آموزش حاضر شد و به برخی سئوالات پاسخ داد.

وی ادامه داد: وی در این جلسه عنوان کرد که وزارت علوم وزن مصاحبه کنکور دکتری برای پذیرش در سال 92، 50 درصد قرار داده اما ممکن است این وزن در آینده افزایش یابد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ما در کمیسیون آموزش دنبال این هستیم که بتوانیم درصد وزن مصاحبه را از 50 درصد افزایش دهیم.
وی یادآورشد: همچنین از آنجا که درخواستها برای ورود در برخی دانشگاهها چند برابر دانشگاه‌های دیگر است و موقعیت دانشگاههای با یکدیگر متفاوت است، مباحثی در جلسه روز گذشته کمیسیون مطرح شد مبنی بر اینکه وزن مصاحبه براساس موقعیت دانشگاه‌ها به صورت موردی بررسی شود.
هروی افزود: نمی توان وزن ثابتی را برای مصاحبه در تمامی دانشگاهها اعمال کرد.
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر