مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

تمدید ثبت نام دکتری شهریه ای دانشگاه تربیت مدرس

ثبت‌نام در پردیس دانشگاه تربیت مدرس برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری با اخذ شهریه تا ۲۵ آذر تمدید شد.

به گزارش خبرنگارمهر، با توجه به تعطیلات هفته گذشته تهران، ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری با اخذ شهریه در پردیس دانشگاه تربیت مدرس تا روز ۲۵ آذرماه تمدید شد.

پذیرش دانشجو در این پردیس در دوره‌های کارشناسی ارشد از میان دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی و از طریق برگزاری آزمون اختصاصی با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور و در دوره‌های دکتری از طریق مصاحبه علمی از بین داوطلبان شرکت کننده در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ سازمان سنجش انجام می‌گیرد.

شهریه دوره‌های کارشناسی‌ارشد برای رشته‌های مختلف بین ۱۴۰ تا ۱۸۰ میلیون ریال و برای دوره‌های دکتری ۴۵۰ تا ۵۵۰ میلیون ریال است که به تدریج و طی اقساط معینی در طول دوره و بر مبنای تعداد واحدهای درسی در ابتدای هر نیمسال تحصیلی دریافت می‌شود.
اطلاعات تکمیلی در خصوص ضوابط عمومی و اختصاصی رشته‌ها، ظرفیت، میزان شهریه و نحوه و زمان تکمیل فرم درخواست ثبت نام در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس به نشانی: http://www.modares.ac.ir/edu قابل دسترسی است.
برای اطلاع بیشتر در خصوص دکتری پولی دانشگاه تربیت مدرس کلیک کنید.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۵)

 1. محمد می‌گه:

  باسلام من دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا هستم معدلم ۳۵/۱۸ونمره پایان نامه ۷۵/۱۹دارای دومقاله ومدتی در دانشگاه بعنوان حق التدرسی درس میدهم آیا امکان شرکت را دارم؟

  سلام
  این پذیرش لغو شده است.

 2. روزبه می‌گه:

  سلام من یک روز دیر تر متوجه شدم و نتونستم ثبت نام دکتری پولی تربیت مدرس انجام بدم چه کار باید بکنم ذطفا راهنمایی کنید.

  ——-
  پذیرش دکتری پولی تربیت مدرس لغو شده است.

 3. جهان پناه سپهوند می‌گه:

  مدارک معادل کارشناسی ارشدمرکزآموزش مدیریت دولتی برای دکتراقابل قبول می باشد

  اینجا را ببینید
  http://phdtest.ir/1391/09/%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C/

 4. فرجی فر می‌گه:

  آیا اعتبار مدرک پردیس های پولیِ عادی، بالاتر است؛ یا اعتبار مدرک پردیسی که با شرایط ممتازی و داشتن مقاله های علمی پژوهشی دانشجو می‌پذیرد؟

  پذیرش دکتری استعداد درخشان به صورت روزانه است و بسیار معتبر است.

 5. امیر می‌گه:

  با سلام من ارشد سازمان مدیریت صنعتی دارم ایا میتونم دکتری شرکت کنم

  سلام
  اگر از نظر وزارت علوم مورد تأیید باشد بله.
  در صورتی که معادل است این صفحه را ببینید :
  http://phdtest.ir/1391/09/%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C/

 6. حسین می‌گه:

  با سلام . من کارشناس ارشد تکنولوژی آموزشی از دانشگاه آزاد هستم و با معدل ۱۸ و با سه مقاله isi فارغ التحصیل شده ام . در سال گذشته در آزمون سراسری دکتری۹۱ در همین رشته شرکت کردم و قبول نشدم.حال با توجه به اینکه رشته بنده در رشته های دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس وجود ندارد، آیا می توانم در رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرایش سیاست گذاری علم و فناوری که ازرشته های بین رشته ای و نیمه مرتبط با رشته من است، ثبت نام نمایم یا نه ؟ با سپاس

  سلام
  به گفته دانشگاه نمی توانید. در صورت تمایل با دانشگاه تماس بگیرید.

 7. علی می‌گه:

  بنده شرایط احراز ثبت نام رشته بهداشت محیط را دارم با توجه به مدرک کارشناسی ارشد ولی در کنکور دکتری ۹۱ رشته مهندسی محیط زیست را امتحان دادم ، الان بهداشت محیط ثبت نام کردم، و دوباره هم نمیشه ثبت نام کرد و رشته را تغییر داد چکار کنم ؟

  بهتر است با دانشگاه تماس بگیرید. با تشکر از شما.

 8. امیر می‌گه:

  اینجانب در آزمون سراسری دکتری ۹۱ ، رشته کارآفرینی شرکت کرده بودم. رشته کارآفرینی در لیست رشته‌های مورد پذیرش پردیس تربیت مدرس نمی‌باشد. آیا می‌توانم در رشته مدیریت فناوری اطلاعات ـ کسب و کار هوشمند ثبت‌نام کنم؟ خواهشمندم مرا راهنمایی بفرمایید

  به گفته دانشگاه نمی توانید. در صورت تمایل با خود دانشگاه تماس بگیرید.

 9. مونا می‌گه:

  با سلام.هر چه تلاش می کنم برای ثبت نام دکتری پولی وارد سایت تربیت مدرس شوم موفق نمیشوم.آیا سایت مشکل دارد؟

 10. مریم می‌گه:

  سلام
  آیا در این رشته ها هم در صورتیکه قبول شویم و ثبت نام نکنیم از آزمون سال بعد محروم میشویم؟

  سلام
  خیر. چنین نیست.

 11. محسنی می‌گه:

  سلام من وترد سایت شدم نتونستم ثبت نم کنم برا دکترا منو راهنماییکنید وفقط کارشناسی ارشد الکترونیک لینکش بازه

  سلام
  با دانشگاه تماس بگیرید
  ۸۲۸۸۴۱۴۷

 12. ali می‌گه:

  salam , sepas az khadamate shayesteh masuline mohtaram sie . bebakhshid kodam daneshgah haye puli dar phd reshte modiriat gerayeshe tahghigh dar amaliat ra darand , mamnun

  سلام
  رشته های دانشگاه های پولی را می توانید در صفحه دکتری پولی در منوی بالایی سایت مشاهده فرمایید.

 13. maasoumeh می‌گه:

  سیستم گلستان اعلام کرده برای پیش ثبت نام گرفتن شناسه و رمز عبور الزامی است ولی راهی که نشون داده انجام شدنی نیست وقتی نیست برای ثبت نام چه باید کرد؟

  اگر راهنما را به خوبی مطالعه کرده اید با دانشگاه تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

 14. asma می‌گه:

  ببخشید اگر بخواهیم ۲ تا گرایش ثبت نام کنیم چی کار باید کرد؟

  قاعدتا تنها در گرایش آزمون دکتری خود می توانید ثبت نام کنید.

درج نظر