مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

برگزاری آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تهران در بهمن ماه

آزمون زبان عمومی زمستان ۹۱ دانشگاه تهران روز پنج شنبه ۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

نثبت‌نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران تا چهارشنبه ۲۰ دی ماه از طریق سامانه ثبت نام آزمون به نشانی http://ltc.ut.ac.ir  ادامه دارد.

این آزمون به منظور ارزیابی توان داوطلب در زمینه تسلط به دستور زبان، واژگان، خواندن و درک مطلب ۵ بهمن ماه به صورت چهار­گزینه‌ای برگزار می‌شود.

گفتنی است، قبولی داوطلبانی که حداقل ۶۰ درصد امتیاز را کسب کنند تا دو سال برای شرکت در آزمون‌های دکتری تخصصی این دانشگاه معتبر خواهد بود اما شرکت در این آزمون الزامی نمی باشد.

همچنین، کسب حداقل ۵۰ درصد امتیاز برای داوطلبان شرکت در آزمون دوره دکتری تخصصی رشته‌های زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قرآن و حدیث، مدرسی معارف اسلامی و فقه شافعی کافی است.

بر اساس این گزارش، در این آزمون هم امکان پرداخت اینترنتی، و هم امکان ارسال هزینه توسط فیش وجود دارد. برای پرداخت به کمک فیش، لازم است مبلغ ۵۰ هزار تومان به حساب شماره ۱۸۷۱۱۸۶۹ بانک تجارت، شعبه اردیبهشت به نام دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران واریز و از طریق سامانه در بازه زمانی ثبت‌نام اقدام به ثبت‌نام کنند.

کارت ورود به جلسه از ۳۰ دی تا ۴ بهمن از طریق سایت دانشگاه توزیع می‌شود.

نتایج آزمون زبان عمومی نیز ۱۸ بهمن ماه از طریق سامانه ثبت نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران به نشانی http://ltc.ut.ac.ir اعلام می‌شود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر