مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

پردیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دانشجوی دکتری پولی می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر،دکتر سالاری با اشاره به فعال بودن 2 رشته مقطع دکتری در پردیس دانشگاهی علوم و فنون دریایی خرمشهر از اعلام فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری در چهار رشته گرایش زیست شناسی دریا گرایش‌های بوم‌شناسی و جانوران دریا، فیزیک دریا و تکثیر و پرورش آبزیان دریایی خبر داد و اظهارداشت: در حال حاضر 11 دانشجو در 2 رشته دکتری زیست شناسی دریا گرایش جانوران دریا و فیزیک دریا در واحد پردیس دانشگاهی مشغول به تحصیل‌اند.
وی افزود: مجوز راه‌اندازی 2 رشته دیگر دکتری از شورای گسترش وزارت علوم اخذ شده و پردیس دانشگاه از طریق آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سازمان سنجش در مهرماه اقدام به ‌پذیرش دانشجو می‌کند. داوطلبان تا 30 دی‌ماه نسبت به ثبت‌نام و اعلام درخواست خود فرصت دارند و باید با مراجعه نشانی اینترنتی  www.kmsu.ac.ir در این زمینه اقدام کنند.
رییس پردیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر مزیت این واحد را برای مردم بومی و بی‌نیازی از جابجایی به تهران برای ادامه تحصیل دانست و خاطرنشان کرد: ‌واحد پردیس دانشگاهی، مدرک رسمی وزارت علوم را به دانش آموختگان اعطا می‌کند و تنها در مدارک صادره از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به جای عبارت دانشکده، عبارت واحد پردیس دانشگاهی درج می‌شود.
 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. رویا گفت:

  سلام دکترا شیمی دریا رو دانشگاه نمیاره

 2. سارا خانم گفت:

  سلام رشه روانشناسی هم داره لطفا جواب بدین

 3. سياوش گفت:

  باسلام دررشته بيولو‍‍ژي جانوران دريا حداقل بايد درابتدادر ترم اول پرداخت شود.

 4. مرضیه گفت:

  سلام
  شهریه چقدرمیگیرند؟ممنون

  سلام
  حدود 50 میلیون تومان.

 5. لاله گفت:

  سلام ، دکترای بدون آزمون میگیرند؟؟؟؟

  سلام
  دکتری بدون آزمون پولی.