مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

پردیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دانشجوی دکتری پولی می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر،دکتر سالاری با اشاره به فعال بودن 2 رشته مقطع دکتری در پردیس دانشگاهی علوم و فنون دریایی خرمشهر از اعلام فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری در چهار رشته گرایش زیست شناسی دریا گرایش‌های بوم‌شناسی و جانوران دریا، فیزیک دریا و تکثیر و پرورش آبزیان دریایی خبر داد و اظهارداشت: در حال حاضر 11 دانشجو در 2 رشته دکتری زیست شناسی دریا گرایش جانوران دریا و فیزیک دریا در واحد پردیس دانشگاهی مشغول به تحصیل‌اند.
وی افزود: مجوز راه‌اندازی 2 رشته دیگر دکتری از شورای گسترش وزارت علوم اخذ شده و پردیس دانشگاه از طریق آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سازمان سنجش در مهرماه اقدام به ‌پذیرش دانشجو می‌کند. داوطلبان تا 30 دی‌ماه نسبت به ثبت‌نام و اعلام درخواست خود فرصت دارند و باید با مراجعه نشانی اینترنتی  www.kmsu.ac.ir در این زمینه اقدام کنند.
رییس پردیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر مزیت این واحد را برای مردم بومی و بی‌نیازی از جابجایی به تهران برای ادامه تحصیل دانست و خاطرنشان کرد: ‌واحد پردیس دانشگاهی، مدرک رسمی وزارت علوم را به دانش آموختگان اعطا می‌کند و تنها در مدارک صادره از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به جای عبارت دانشکده، عبارت واحد پردیس دانشگاهی درج می‌شود.
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

5
افزودن دیدگاه جدید

avatar
رویا
رویا

سلام دکترا شیمی دریا رو دانشگاه نمیاره

سارا خانم
سارا خانم

سلام رشه روانشناسی هم داره لطفا جواب بدین

سياوش
سياوش

باسلام دررشته بيولو‍‍ژي جانوران دريا حداقل بايد درابتدادر ترم اول پرداخت شود.

مرضیه
مرضیه

سلام
شهریه چقدرمیگیرند؟ممنون

سلام
حدود 50 میلیون تومان.

لاله
لاله

سلام ، دکترای بدون آزمون میگیرند؟؟؟؟

سلام
دکتری بدون آزمون پولی.