مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  نگاره

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی 92 دانشگاه آزاد آغاز شد

رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه آزمون دكتري تخصصي 92 دانشگاه آزاد، شرايط نحوۀ رفع نقص كارت آزمون را تشريح كرد.

دكتر ناصر اقبالي در گفتگو با روابط عمومي مركز آزمون با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه آزمون از طريق سايت مركز آزمون به نشاني  www.azmoon.orgگفت: داوطلبان بايد با مراجعه به اين سايت و با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي كارت ورود به جلسه آزمون خود را تا يك ساعت قبل از شروع آزمون دريافت كنند.

وي درخصوص نحوه رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون دكتري 92 اظهار كرد: چنانچه داوطلبان پس از دريافت كارت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از لحاظ مشخصات فردي، دين، زبان خارجه و يا عكس ملاحظه كنند بلافاصله بايد به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهي انتخاب اول خود مراجعه كنند.

رئيس مركز آزمون ادامه داد: همچنين داوطلباني كه يكي از واحدهاي دانشگاهي مستقر در تهران را به عنوان انتخاب اول خود درج كرده باشند بايد مطابق جدول زماني مندرج در اطلاعيه توزيع كارت به مجتمع دانشگاهي وليعصر (عج) واحد تهران مركز مراجعه و نسبت به رفع نقص كارت خود اقدام كنند.

دكتر اقبالي با اشاره به برگزاري آزمون دكتري 92 دانشگاه آزاد در طي روزهاي پنج شنبه و جمعه  در 4 نوبت گفت: از آنجائيكه آزمون اين دوره به صورت تستي برگزار مي شود داوطلبان هر رشته فقط بايد در يك نوبت در آزمون شركت كنند.

وي افزود: بر اين اساس آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 38 رشته در نوبت بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه، همچنين آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 46 رشته در نوبت بعدازظهر روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار مي شود.

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  1. mina گفت:

    لطفا زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه دکتری تخصصی دانشگاه ازاد را زودتر اعلام بفرمائید .