مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی ۹۲ دانشگاه آزاد آغاز شد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی ۹۲ دانشگاه آزاد، شرایط نحوۀ رفع نقص کارت آزمون را تشریح کرد.

دکتر ناصر اقبالی در گفتگو با روابط عمومی مرکز آزمون با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی  www.azmoon.orgگفت: داوطلبان باید با مراجعه به این سایت و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی کارت ورود به جلسه آزمون خود را تا یک ساعت قبل از شروع آزمون دریافت کنند.

وی درخصوص نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۲ اظهار کرد: چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از لحاظ مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کنند بلافاصله باید به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون ادامه داد: همچنین داوطلبانی که یکی از واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران را به عنوان انتخاب اول خود درج کرده باشند باید مطابق جدول زمانی مندرج در اطلاعیه توزیع کارت به مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج) واحد تهران مرکز مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام کنند.

دکتر اقبالی با اشاره به برگزاری آزمون دکتری ۹۲ دانشگاه آزاد در طی روزهای پنج شنبه و جمعه  در ۴ نوبت گفت: از آنجائیکه آزمون این دوره به صورت تستی برگزار می شود داوطلبان هر رشته فقط باید در یک نوبت در آزمون شرکت کنند.

وی افزود: بر این اساس آزمون ۴۶ رشته در نوبت صبح و ۳۸ رشته در نوبت بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه، همچنین آزمون ۴۶ رشته در نوبت صبح و ۴۶ رشته در نوبت بعدازظهر روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار می شود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

  1. mina می‌گه:

    لطفا زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه دکتری تخصصی دانشگاه ازاد را زودتر اعلام بفرمائید .

درج نظر