مدرسان شریف کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن کنفرانس بین المللی ایده های نوین درمهندسی ، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی فرصت ها و چالش ها در مدیریت ، اقتصاد و حسابداری نفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کتابخانه فرهنگ

افزایش 10 درصدی ظرفیت کنکور دکتری

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به افزایش 10 درصدی ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال 92 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی به آخرین مهلت دانشگاهها برای اعلام ظرفیت اشاره کرد.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در این باره گفت: دانشگاهها تا 20 اسفندماه برای اعلام ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری مهلت دارند و هم اکنون در حال ارسال ظرفیتها هستند.

رئیس سازمان سنجش درباره حداقلها و حداکثرهای ظرفیت پذیرش در این مرحله از ارسال ظرفیتها، اظهار داشت: در این مرحله از ارسال نیازها، هیچ محدودیتی برای ظرفیت اعلام نشده اما بعد از وارد کردن ظرفیتها، دفتر گسترش آموزش عالی ظرفیتها را کنترل و در نهایت گنجایش نهایی پذیرش را برای سازمان سنجش ارسال می کند.

وی ادامه داد: گروهها و دانشکده ها می توانند بر اساس توانایی و ظرفیتی که دارند، ظرفیت پذیرش را مشخص کنند و از نظر سازمان سنجش و وزارت علوم برای آنان هیچ محدودیتی وجود ندارد.

معاون وزیر علوم درباره ظرفیت دانشگاههای تهران، تاکید کرد: ما دانشگاههای تهرانی را برای افزایش ظرفیت بیشتر تشویق می کنیم.

وی درباره افزایش ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری برای سال تحصیلی آینده، اظهار داشت: پیش بینی می شود ظرفیت پذیرش دانشجو بیش از 10 درصد افزایش یابد.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر