مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

تعداد و زمان پاسخگویی به سوالات آزمون دکتری ۹۲

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون دکتری ۹۲ در روز جمعه ۱۸ اسفند ماه، تعداد و مدت پاسخگویی به سوالات این آزمون را تشریح کرد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه آزمون نیمه متمرکز دکتری ۹۲ در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز جمعه (۱۸ اسفندماه) در ۳۷ شهرستان و ۱۱۴ حوزه امتحانی برگزار می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان باید در صبح روز جمعه به سوالات آزمون تخصصی و استعداد تحصیلی پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه در صبح روز جمعه به داوطلبان دفترچه سوالات تخصصی (دفترچه شماره ۱) و دفترچه استعداد تحصیلی (دفترچه شماره ۲) داده می‌شود، اظهار کرد: تعداد و مدت زمان پاسخگویی به سوالات دفترچه اختصاصی برای رشته‌های مختلف متفاوت است.

توکلی با بیان اینکه برای آزمون استعداد تحصیلی ۴۰ سوال طراحی شده است، تصریح کرد: داوطلبان باید در مدت زمان ۹۰ دقیقه به سوالات پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به توزیع دفترچه سوالات زبان در بعدازظهر روز جمعه، گفت: هر یک از داوطلبان باید به ۷۰ سوال زبان در ۱۰۵ دقیقه پاسخ دهند

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

  1. مرتضی می‌گه:

    مهم نیست…………………

درج نظر