مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

دانلود رایگان کتاب استعداد تحصیلی دکتری

با گذشت دو سال از برگزاری این آزمون هنوز بسیاری از داوطلبان نسبت به این درس کم توجه بوده و معتقدند همان طور که از نام آن بر می آید آزمون این درس به استعداد فرد بستگی داشته و مطالعه آن چندان ضروری نیست. هر چند این ادعا حقایقی را نیز در بردارد اما اختراع دوباره چرخ هم منطقی نیست .باید توجه داشت که در استعداد تحصیلی نیز همانند مباحث دیگر تعدادی قوانین تکراری و همیشگی مطرح می شود که اطلاع از آنها راه را برای بروز استعداد تحصیلی داوطلب هموار می کند.
در نوشته حاضر که چکیده ای از مباحث مطرح در این زمینه است تلاش کرده ایم موارد ضروری و پرکاربرد را در کوتاهترین شیوه ممکن مطرح سازیم تا از سویی مورد استفاده داوطلبانی قرار گیرد که نمی خواهند وقت زیادی به مطالعه این درس اختصاص دهند و از سوی دیگر به عنوان چکیده مطالب و جمع بندی نهایی مورد استفاده کسانی باشد که قبلا به مطالعه این مباحث پرداخته اند.
برای آشنایی بیشتر داوطلبان، سوالات گروه علوم پایه آزمون دکتری ۱۳۹۱ نیز در انتهای هر بخش ارائه و پاسخ آنها نیز تقدیم گردیده است.
در پایان از کلیه خوانندگان عزیز خواهشمندیم در صورت رضایت از مطالب، با ارسال آن به دوستان خود و امکان استفاده افراد دیگر را نیز فراهم نموده و ما را در اطلاع رسانی بهتر یاری رسانند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.

 

 

دانلود  کتاب استعداد تحصیلی دکتری

 

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵)

 1. zohreh می‌گه:

  باسلام و احترام
  ممنونم مرسی مرسی

 2. افروشه می‌گه:

  بسیار کاربردی

  سپاس

 3. wmsrose93 می‌گه:

  خیلی ممنون

 4. میمیبابا می‌گه:

  ممنننننننننننننننننننننننننون

 5. سلیمانی می‌گه:

  سلام. مرسی که کتاب رو واسه دانلود گذاشتید ولی چرا قابل پرینت نیست؟؟ آخه این متن های بلند بالای استعداد رو که کور میشیم تا از رو مانیتور بخونیم!!

درج نظر