مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

نحوه دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 92

فرایند دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال 92 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از فردا آغاز می شود.

به گزارش پی اچ دی تست، كارتهاي شركت در آزمون دکتری 92 از فردا دوشنبه 14 اسفندماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.snajesh.org قرار مي‌گيرد و داوطلبان در صورت وجود نقص احتمالي باید از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 17 روزهای 16 و 17 اسفندماه به حوزه هاي‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون مراجعه کنند. فرایند برگزاری کنکور دکتری بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده، آزمون دكتري (Ph.D ) سال 1392 در دو نوبت صبح و بعد ازظهر روز جمعه 18 اسفندماه راس ساعت 8 صبح در 37 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد و برگزاری این آزمون در نوبت عصر از ساعت 14:30 آغاز می شود.

لزوم دریافت دو کارت ورود به جلسه با توجه به برگزاري آزمون دكتري (Ph.D) سال 1392 در دو نوبت صبح و عصر، براي داوطلبان متقاضي شركت در آزمون مذكور دو كارت شركت در آزمون در نظر گرفته شده كه داوطلبان لازم است نسبت به پرينت هر دو كارت (نوبت صبح و نوبت عصر) اقدام و براي شركت در آزمون هر نوبت از كارت مربوط به همان نوبت استفاده کنند. داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون ، اصل كارت ملي ويا شناسنامه عكسدار نیز  به همراه داشته باشند. از ورود داوطلباني كه كارت شركت در آزمون و كارت شناسايي (كارت ملي يا شناسنامه عكسدار) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در کارت شامل نام خانوادگي و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه ،كدملي ،معدل مقطع كارشناسي ، معدل مقطع كارشناسي ارشد، تاريخ فارغ التحصيلي كارشناسي ارشد ، موسسه فارغ التحصيلي كارشناسي ارشد ، هيات علمي (مربي آموزشي رسمي) مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت پرينت كارت شركت در آزمون دكتري(Ph.D ) و ورود به لينك ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و داوطلبان در صورتيكه نسبت به اطلاعات شامل جنس و معلوليت مندرج در كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است در روزهاي چهارشنبه مورخ 12/16/ 1391 و پنجشنبه مورخ 17/12/91 از ساعت 8 الي12 و 14 الي17 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط  مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد. ضمنا در خصوص تغيير كد رشته امتحاني و محل برگزاري آزمون هيچگونه تقاضايي پذيرفته نخواهد شد .

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست