مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

تجربیات داوطلبان از آزمون دکتری 92 دانشگاه آزاد

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. زینب کریمی گفت:

  سلام من میخوام رتبه های لازم برای قبولی دکترای روانشناسی بالینی رو بدونم کسی از شما اطلاع داره از کجا باید این اطلاعات رو گرفت؟

 2. بیژن اندرز گفت:

  بسمه تعالی -با سلام برگزاری امتحان خیلی خوب بود بنده در رشته دکترای شیلات در بندر عباس امتحان دادهام چون بنده هم کارشناسی شیلات وهم فوق لیسان شیلات را در آزاد بندر گرفته ام دانشگاه خوبی است بخاطر همین می خواهم دکترای شیلات را در آنجا بخوانم مسؤلی که حرف دلم را می خواند بخاطر اینکه کارم هم در شیلات است و استخدام هم هستم همکاری لازمه را مبذول فرمایید _با تشکّروافر

 3. دوست قدیمی گفت:

  Mamnoon.

 4. فرزانه گفت:

  کلید جامعه شناسی فرهنگی را بگذارید ممنون

 5. آرنوش گفت:

  با سلام لطفا اگه امکانش هست کلید سوالات آزاد زبان و ادبیات فارسی رو در سایت قرار بدید.ضمنا سوالات زبان آزمون آزاد امسال در رشته ادبیات فارسی بسیار بسیار مشکل بود.

 6. محمد گفت:

  خوب بود وقت بيشتنر بود

 7. روانشناسی عمومی گفت:

  یه چیز مهم دیگه:زمان.هرچقدر که تو سراسری وقت زیاد آوردیم،برعکس تو آزاد آنقدر وقت کم بود که نشد چک کنیم .نکنه جابه جا زده باشم؟!پناه بر خدا …

 8. روانشناسی عمومی گفت:

  در مقایسه با آزمون سراسری ،آزاد سوالاتش نرمال تر بود.درسته که زبان و فیزیو سخت بودند،لااقل آمارش اونقدر غیر استاندارد نبود.15 تا سوال آمار همش مسأله حل کردنی؟غیرممکنه.چی بگم به این طراح سوال آمار.واقعا سورپرایزمون کرد.

 9. گلی گفت:

  سلام
  من خیلی استرس دارم خواهش میکنم کلیدسوالات ریاضی کاربردی توسایت قراربدید

 10. نونا گفت:

  سوالات آزاد در رشته ما که معدنی بود راحت بود در کل
  ولی امان از این وقت کم…. واسه زبان وقت کم آوردم

 11. مهدیه گفت:

  با تشکر از زحمات شما
  سوالات دروس تخصصی رشته حقوق جرا واقعا غیر استاندارد بود،خصوصا درس جزای اختصاصی که صرفا مقدار مجازاتها!!!! متن صریح قانون!!مورد پرسش قرار گرفته بود و اصلا نیازی به استفاده از IQ نبود، اما زبان تخصصی خیلی خوب طراحی شده بود. در کل سطح سوالات پایین بود، یا به عبارتی آسون بود.

 12. s گفت:

  سوالات خوب بود اما زمان پاسخگویی به سوالات خیلی خیلی کم بود… واقعا کم بود.

 13. ارفعی گفت:

  سوالات دکتری دانشگاه آزاد که امسال به صورت تستی انجام شد خیلی خوب بود و به نظر من سوالات دانشگاه آزاد خیلی استانداردتر از دانشگاه دولتی بود که 18 اسفند برگذار شد. اما زبان تخصصی در دانشگاه آزاد خیلی خیلی مشکلتر از سال های قبل بود که به صورت ترجمه متون بود!!

 14. دوست قدیمی گفت:

  سرپرست سایت خسته نباشید. سایت رو اپدیت کردید؟ نظرات قبلی و بخش های دیگه رو برداشتید؟

  سعی می کنیم دوباره فعال شوند.