مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در دانشگاه صنعتی اصفهان

روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با انتشار اطلاعیه ای، جزئیات پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ در دانشگاه صنعتی اصفهان را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس این اطلاعیه دانشگاه صنعتی اصفهان در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین دانش آموختگان ممتاز کارشناسی‌ارشد از طریق بررسی سوابق، مصاحبه و بدون شرکت در آزمون نیمه متمرکز در رشته هایی که اعلام ظرفیت به سازمان سنجش صورت گرفته است، دانشجو می پذیرد.

فراغت ازتحصیل پس از اول مهرماه سال ۸۹، احراز رتبه اول تا سوم در میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی وکسب حداقل نمره ۱۸ (یا درجه عالی) از پایان نامه، شرایط اولیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان است.

این داوطلبان در ادامه با احراز فقط یکی از شرایط ذکر شده در این آئین نامه اعم از استخراج حداقل دو مقاله معتبر از پایان نامه،کسب عناوینی چون دانشجوی نمونه کشوری مقطع کارشناسی ارشد و رتبه نخست المپیاد علمی دانشجویی یا آزمون سراسری کارشناسی ارشد همراه  با حداقل یک مقاله معتبر مستخرج ازپایان نامه می توانند درخواست پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان را ارائه نمایند.

رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، کسب نشان طلای کشوری المپیاد های دانش آموزی ورتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره های خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی وفارابی در دوره کارشناسی ارشد و با مشارکت حداقل ۳۵ درصد همراه با داشتن حداقل یک مقاله معتبر مستخرج ازپایان نامه از دیگر عناوینی است که با احراز یکی ازآن ها، پرونده داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان بررسی خواهد شد.

 متقاضیان میتوانند حداکثر تا بیستم فروردین ماه نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

برای مشاهده رشته های دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان کلیک فرمایید.

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت نام

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹۰)

 1. ندا به 5 ترمه ها ... توجه!!! می‌گه:

  بچه ها وزارت علوم فارغ التحصیل شدگان در ۵ ترم، را پذیرش نمی کند. لطفا برای اعتراض و گرفتن حق خودمون، شنبه ۵ مرداد ساعت ۹ جلوی وزارت علوم باشید. تعداد تهرانیهای ۵ ترمه زیاد نیست و به عبارتی یه دست صدا نداره، پس شهرستانیها هم بیایند. قضیه خیلی جدیه …

 2. محمد می‌گه:

  سلام. اگه یه رشته ای ۳ نفر پذیرش داشته باشه(دو نفر روزانه و یک نفر شبانه) ۲۰ درصد این ۳ نفر ۰٫۶ میشه. یعنی چطوری باید بر دارن!میتونن یه نفر بردارن؟ اگه نه که چرا اطلاعیه زدن و دعوت به مصاحبه کردن؟!اگر جواب یک نفر هست آیا حتما باید بر دارن اون یه نفرو یا نه؟با تشکر

  • بنیامین می‌گه:

   نه، در اینصورت حتما یک سهمیه با استعداد درخشان تعلق میگیره که حتی جایی از آیین نامه خوندم که دانشگاههایی که یک نفر ظرفیت داشته باشن، میتونن یکی از داخل دانشگاه و یک نفر از بیرون دانشگاه بگیرن. یعنی در واقع دو نفر که اینکارو دانشگاه امیرکبیرم کرد….

 3. علی می‌گه:

  با سلام.آیا هر رشته ای که برای بدون آزمون دعوت می کنند حتما بایستی یک نفر بردارند؟مثلا دوست من میگفت تنها خودشو برای مصاحبه بدون کنکور دعوت کردند و رقیب دیگه ای نداشته است. با این حساب حتما برش میدارن؟یا میتوننم بر ندارن؟

 4. رها برقی می‌گه:

  سلام بچه هیچکدوم از شماها دانشگاه علم و صنعت درخواست نداده بود؟ نمیدونین مصاحبه استعداد درخشانشون رو هم انجام دادن مطمئن بودم حداقل دعوت میشم اما تماسی که گرفته نشد
  کسی دعوت نشده حداقل منو یکدل کنه
  مرسی اگر جواب بدین

 5. negar- کشاورزی می‌گه:

  دوستان کسی خبر دارد نتیجه فرستادن مدارکمان چی شد؟درست و حسابی که اعلام رشته نکردند، بر اساس رشته های اعلام شده برای سال ۹۱ فرستادیم. ولی رشته ما که برای امسال پذیرش نداشت. آیا امکان دارد که پرونده های استعداد درخشان بررسی شود؟!!!!!!!
  لطفا اگر کسی میداند پاسخ دهد. ممنون

 6. reza می‌گه:

  سلام .کسی میدونه دکترای نانو شیمی رو پذیرش میکنن.من شرایط دارم

 7. مرضیه می‌گه:

  در مورد رشته های مورد نظر اطلاعرسانی کنید؟
  آیا زمان آن تمدید می شود؟

 8. مینا می‌گه:

  سلام، چرا فقط بعضی از رشته ها رو میگیرن؟
  ما که سایر رشته ها هستیم چه گناهی کردیم؟
  هیچ عدالتی تو سیستم آموزشی ما وجود نداره….

 9. داوطلب می‌گه:

  سلام
  ببخشید یه سوال داشتم: منظور از معدل کارشناسی ارشد معدل با پایان نامه هست یا بدون آن؟

 10. صبا سرداری می‌گه:

  با سلام.بنده معدل کارشناسیم زیر ۱۴ هست. رتبه اول در کلاس(ارشدبا معدل ۱۷٫۸۵)و ۲ مقاله isi دارم.معدل کارشناسیم تاثیر داره در پذیرش؟

 11. شمس اله می‌گه:

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم
  تیر ماه ۸۷ فارالتحصیل شدم
  ۳ سال است که آزمون دکترا شرکت می کنم و متاسفانه رتبه ام لب مرز می شود و شبانه و پیام نور و پردیش مجاز می شم و مصاحبه نمیرم
  اخه استطاعت مالی پرداخت شهریه ندارم
  رزمه علمی خوبی دارم
  ۱۳ مقاله علمی – پژوهش دارم
  بیش از ۲۰مقاله کنفرانس بین المللی و ملی دارم
  یک سال سابقه تدریس دارم
  بیش از ۴ طرح پژوهش مجریو همکار طرح بوده ام
  فعالیت های علمی و اجرایی توی دانشگاه دارم.
  متاسفانه به خاطر اینکه معدل کارشناسی ارشدم چند صدم کمتر از ۱۷است نمی توانم استعداد درخشان دانشگاهها شرکت کنم.
  کسی هست که بنده رو راهنمایی کنه؟؟
  چیکار کنم؟؟؟
  تبصره ای چیزی نیست که من از این قانون رد بشم…………..

 12. علی می‌گه:

  با سلام، برای پذیرش بدون آزمون من برای جند تا دانشگاه درخواست دادم، اگه امسال قبول نشم سال بعد هم میتونم درخواست بدم؟ کسی میدونه؟ کمکم کنید

 13. مائده می‌گه:

  سلام
  میخواستم بدونم مهلتش تمدید شده یا نه؟
  ۲۰ فروردین خیلی زوده اگه میشه مهلت بدین

 14. سمیرا می‌گه:

  سلام
  لطف کنید زمان دانشگاه اصفهان رو تمدید کنید.
  ممنون

 15. مهتاب می‌گه:

  با سلام خدمت شما مدیریت محترم سایت و دوستان،
  لطفا در مورد زمان فراخوان پذیرش دکتری استعداد درخشان دانشگاه ها اگه کسی چیزی میدونه بگه و اینکه آیا مجاز شدن دکتری و رتبه در اون تآثیر داره یا نه؟
  و اونهایی که سال قبل قبول شدن چه شرایطی داشتن حتما از همون دانشگاه بودن؟

 16. شکوفه می‌گه:

  آیا زمان ارسال مدارک تمدید شده است؟ خیلی زود به اتمام رسید.خواهشمند است تمدید نمایید.

 17. زهرا می‌گه:

  با سلام، لطفا زمان رو تمدید کنید.

 18. الهام می‌گه:

  باسلام.میخواستم بدانم معدل بااحتساب نمره پایان نامه میباشد ؟؟a

 19. مونا عظیمی می‌گه:

  با سلام
  لطفا از دانشگاه صنعتی اصفهان شماره و یا یا راه ارتباطی را معرفی کنید و ایا زمان ارسال مدارک تمدید شده یا فقط تا ۲۰ فروردین مهلت وجود دارد؟

  • مهدی می‌گه:

   من زنگ زدم. گفتند خیلی ها تماس گرفتند وخواستار تمدید زمان شدند لذا جلسه ای تشکیل دادیم اما تو جلسه مخالفت شد و به هیچ وجه تمدید نمی شود!!!!!!!!!!

 20. مرجات می‌گه:

  سلام میشه لطفا از مسیولین صنعتی اصفهان بخوایدمثل علم وصتعت مهلت ثبتنام را تمدیدکنن ممنون

  • مهدی می‌گه:

   سلام
   اکثر دانشگاه ها از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین تعطیل است. منطقی نیست که آخرین زمان برای ارسال مدارک را ۲۰ فروردین بگذارند. لطفا بررسی کنید ببینید امکان دارد که تمدید کنند؟

   • الهام می‌گه:

    سلام
    این طور که من از آموزش دانشگاه صنعتی اصفهان پرسیدم مهلت ثبت نام تمدید نمیشه و همون ۲۰ فروردینه و هزینه ثبت نام هم ۲۰۰۰۰ تومان هست.ان شاء الله صنعتی قبول بشید با بی منطقیهاشون بیشتر آشنا میشید

 21. رویا می‌گه:

  سلام مجددا

  چرا فرم پذیرش رو اصلاح نمی کنید؟ این فرم خیلی ظاهر قدیمی داره مبلغ واریزی رو هم ذکر نکرده بابا آخه درست نیست اینطوری که !!!
  درضمن لینک رشته های مورد پذیرش هم مشکل داره باز نمی کنه

 22. محسن می‌گه:

  سلام مدیر محترم سایت من یه سوال دارم در مورد رشته هایی که چند گرایش مختلف داره شاگرد اول تا سوم در کل گرایش ها است یا اینکه هر گرایش شاگرد اول تا سوم خود را خواهد داشت مثلا در دانشگاه من رشته ما چهار گرایش دارد که دروس هر گرایش متفاوت بوده و هنگام پدیرش نیز هر گرایش کد قبولی مخصوص به خود را داشت.اگر راهنمای بفرمایید ممنون میشوم.با تشکر از سایت خوبتان.

  سلام
  هر گرایش که در زمان قبولی جدا بوده است سه نفر مخصوص به خود را دارد.

 23. عاطفه می‌گه:

  سلام به همگی
  دوستان کسی از صنعتی اصفهان نیست که اطلاع رسانی کنند این اگهی اعتبار داره یا نه ؟؟ اگهی بدون مبلغ واریزی و بدون خیلی از جاهای مهم!!!!!!!
  از صنعتی اصفهان بعیده این جور پی دی افی بذاره؟؟؟؟؟؟ تازه تو سایت دانشگاه هم که چیزی نیست
  کسی از صنعتی اصفهان نیست که خبر دقیق به ما بده ؟؟؟؟؟

 24. رضا می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب دارای ۳ مقاله ی ISI هستم و دانشجوی ترم ۴٫ مضاف بر اینکه من با معدل ۱۸٫۳۲شاگرد چهارم کلاس هستم ولی معدلهای نفرات اول تا چهارم آنقدر به هم نزدیک است که نیم نمره اختلاف در پایان نامه ترتیبها را کلاً تغییر می دهد. با توجه به اینکه ما در شهریور فارغ التحصیل می شویم و هیچیک از همکلاسی ها نمی تواند قطعاً ادعای شاگرد اول تا سومی داشته باشد بنظر شما تکلیف من چه خواهد شد؟

  سلام
  متأسفانه این مسئله در دانشگاه های مختلف رویه های مختلفی دارند. از آموزش دانشگاه پیگیری نمایید.

  • عباس می‌گه:

   آقا رضا سلام
   تا تمام دانشجویان هم ورودی شما فارغ التحصیل نشن نمیتونی گواهی شاگرد اول تا سومی را بگیری.
   من خودم با معدل ارشد ۱۸/۵۸ شاگرد اول شدم ولی چون هنوز بعضی از بچه ها تسویه نکرده بودند نتونستم برای مهر۹۱ بدون کنکور پذیرش بشم(اگرچه تا اون موقع هنوز مقالاتم هم اکسپت نشده بود).
   البته این به رابطه شما با اساتید و آموزش دانشگاه هم بستگی داره.
   کلاً توی بدون کنکور رابطه مقدم بر ضابطه هستش.

 25. عاطفه می‌گه:

  سلام به همگی
  این پی دی اف شرایط ثبت نام اکثر جاهاش مشکل داره یعنی نیست مبلغ واریزی و خیلی جاهای دیگه
  لطفا چک بفرمایید
  اصلا این اطلاعیه درسته یا نه؟؟؟؟؟
  یا مثل دانشگاه شهید مدنی اذربایجان است که پول واریز کردم بعد میگن نه بابا ما اطلاعیه را از روی سایتمون برداشتیم!!!!
  لطفا افرادی که مال صنعتی اصفهان هستند خبر دقیق بگیرند و به ماهم بگن تا وقتش تمام نشده بفرستیم

  با تشکر و آرزوی موفقیت

 26. علیرضا می‌گه:

  سلام ممنون بابت سایت پر بارتون، سال نو تان هم مبارک
  من دانشجوی ترم ۴ ارشدم، ۱ مقاله علمی پژوهشی، ۱ ترویجی و ۱ همایش ملی (سخنرانی) پذیرش شده دارم. کارشناسی رتبه ی ۱ بودم و ارشد هم بدون احتساب پایان نامه رتبم ۱ است. با این وجود که احتمالا در زمان فراخوان، فارغ التحصیل نیستم میتونم از شرط رتبه یکی در دو مقطع با یک مقاله شرکت کنم. منظورم برای این فراخوان نیست در کل می پرسم.
  ۴ مقاله علمی پژوهشی، ۲ همایش بین المللی و ۱ همایش ملی دیگه هم در دست داوری دارم.

  سلام
  متأسفانه شما شرط داشتن دو مقاله علمی پژوهشی را ندارید.

  • عباس می‌گه:

   با سلام
   دوست عزیز این قانون ها همشون قابل دور زدنه مخصوصاً توی دانشگاه خودتون. اگه اساتید به تواناییهاتون واقف باشند خیالت راحت باشه که با یه تبصره یا ماده یا شرط و شروطی پذیرشت می کنند.
   اگه دانشگاه کارشناسی ارشدت مقطع دکترا را داره اول با اساتید دانشگاه خودتون یه لابی بکن و بعدش مدارکت را ارسال کن.
   فقط باید به اساتید بقبولونی که شما اونی هستید که اونها میخوان، بقیه قضایا را خودشون واست درست می کنند.

 27. سحر می‌گه:

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما
  اگردو مقاله تحت بررسی باشه می تونیم شرکت کنیم

  سلام
  خیر. می بایست پذیرفته شده باشند.

  • مهدی می‌گه:

   سلام
   پس برای چی می نویسند دانشجو های ترم آخر هم می تونند در این شرکت کنند؟
   کدام دانشجویی پیدا میشه که از پایان نامه اش دو تا مقاله پذیرفته شده داشته باشه؟؟
   مال اکثر دانشجو های ترم آخر تحت بررسی.

 28. ahmad می‌گه:

  منظورش از مقاله مستخرج از پایان نامه فقط پایان نامه ارشد هست یا کارشناسی هم قبوله؟
  آخه من یکی از ارشد دارم یکی از کارشناسی و دو تا از سمینار

  گواهی رتبه اولی هم دانشگاه میگه تا همه ورودیات فارغ التحصیل نشن ما گواهی نمیدیم

  • بهار می‌گه:

   سلام احمد جان
   باید ۲ تا مقاله، از تز کارشناسی ارشد باشه.
   در مورد گواهی هم دانشگاه به من همینجوری میگفت و ندادند ولی من با پیگیری که کردم گرفتم. اینا این قوانین رو از خودشون در میارن تلاش خودتون رو بکنید و گواهی رو بگیرید.

 29. سکوت می‌گه:

  لطفا به وزارت علوم برسونید که این آیین نامه جدید دکترای بدون کنکور اصلا منطقی نیست. مثلا یه شرطش اینه که باید رتبه اول تا سوم ارشد باشی. آیا فرقی نباید باشه بین دانشگاهی که مثلا ۳۰ دانشجوی ارشد گرفته با اونی که ۱۰ تا گرفته؟ منطقی اینه که درصدی باشه. نکته بعد این که گقته شده دو مقاله پذیرفته شده آی اس آی یا علمی پژوهشی داشته باشی. آخه دانشویی که الات ترم آخره و مشغول پایان نامه کی فرصت میکنه دو تا مقاله فرستاده باشه از تزش که اکسپتشم اومده باشه. این طرح به معنی اینه که یکسال باید الاف باشی…

  در روزهای آینده مطلبی با همین مضمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

  • مهدی می‌گه:

   با سلام و احترام و خسته نباشید به مسئولین سایت.
   بتدا از سایت بسیار عالی تان تشکر می کنم. لطف می کنید اعلام کنید که این روز های آینده کی فرا می رسد؟
   از ۴ فرورین نتظر این خبر هستیم!!!!!!!!

 30. بهروز می‌گه:

  رشته و گرایش های ارائه شده مربوط به سال گذشته است، معمولا تو صنعتی گرایش ها یکسالانه تغییر میکنند امسال ممکنه تو یه رشته گرایش دیگه ای بگیرند غیر این‌که سال پیش گرفتند. مثلا تو رشته علوم خاک سال پیش پیدایش و فیزیک گرفتند امسال بیولوژی و شیمی میگیرند.
  در ارتباط با اینکه دانشگاهها دانشجوهای خودشون رو میگیرند، بگم، من سال پیش تقاضا دادم، ولی حتی به مصاحبه دعوت نشدم، من شاگرد اول خودشون تو دوره ارشد و کارشناسی بودم و سابقه آموزشی و تحقیقاتی خوبی داشتم. استاد خودم هم تو جلسه گزینش بود، گفت ما طبق امتیازها عمل کردیم کسایی بهتر شما از دانشگاه های دیگه بودند که دعوت کردیمشون.
  خب من داشتن نظر و گزینش غیر عادلانه در دانشگاهها رو کتمان نمی کنم چون خیلی دیدم و شنیدم. این تجربه من بود.
  امسال هم میخوام تقاضا بدم، فکر میکنم شرایطم نسبت به سال پیش بهتر شده چون بهتتعداد مقالات و

 31. ساسان می‌گه:

  سلام عزیزان

  من الان دانشجوی دکترا هستم از مهر ۹۱ و بیش از ۱۷ دانشگاه برای مصاحبه رفتم، به چشم خودم دیدم که در گزینش بدون آزمون ها پارتی و آشنا بازی حرف اول رو میزنه! البته با کمال تاسف! در بهترین حالت یا باید با استاد لابی کرده باشین یا رزومتون خیلی خیلی قوی باشه.

  موفق باشین

 32. نغمه می‌گه:

  من بهمن ۸۸ دفاع کردم با این حساب یعنی نمی تونم شرکت کنم؟!!!

 33. arash می‌گه:

  با سلام
  من شرایط زیر را دارم. آیا امسال می توانم در پذیرش بدون کنکور شرکت کنم؟
  ۱٫معدل ارشد ۱۷٫۵۲ و رتبه سوم در هم ورودی ها در دانشگاه امیرکبیر
  ۲٫ رتبه اول در دوره لیسانس
  ۳٫ یک مقاله ISI با ایمپکت ۱٫۵، که اسم اول هستم.
  ۴٫ دو مقاله ISI سابیت کرده ام که اسم چهارم می باشم و شاید تا زمانی که دانشگاهها پذیرش دارن اکسپتش نیاد.

  سلام
  داشتن دو مقاله علمی پژوهشی الزامی است.

 34. ماه می‌گه:

  سلام
  لطفا رشته ها وشرایط دقیق رو اطلاع رسانی کنید.

 35. ali می‌گه:

  فرم ثبت نام مشکل دارد؟ مبلغ واریزی ذکر نشده؟

 36. لیلا می‌گه:

  با سلام
  سال نو رو به همه تبریک میگم
  من الان ترم چهارم ارشد هستم و فقط پایان نامم مونده که حداکثر تا پایان شهریور ۹۲ دفاع می کنم تا الان که شاگرد اول هستم و یک مقاله پژوهشی پذیرفته شده دارم و چند تا هم در حال داوری، آیا میتونم مدارک رو برای دکتری بدون آزمون دانشگاهها بفرستم یا باید از پایان نامم دفاع کرده باشم؟

  سلام
  خیر. داشتن دو مقاله علمی پژوهشی الزامی است.

 37. mohsen می‌گه:

  سلام عید همه مبارک باشه
  منم با حرف مهدی و نگار موافقم ۱۰۰ درصد اونا دانشجوی خودشون رو میگیرن.

 38. Jaheteb می‌گه:

  فرم ثبت نام کلی مشکل داره و مبهمه ؟؟؟؟؟؟؟؟

 39. وحیده می‌گه:

  سلام ببخشید اگر دانشجویی دفاع نکرده باشه آن وقت چه باید کرد

  سلام
  معمولا داشتن دست کم دو مقاله علمی پژوهشی برای اینگونه داوطلبان کافی است و سال های گذشته شرایط دیگر برای این داوطلبان بررسی نمیشد.

 40. حامد می‌گه:

  با احترام
  لطفا” سوالات مجموعه روانشناسی رو هم بذارید
  با تشکر فراوان

 41. نگار می‌گه:

  سلام سال نو مبارک
  با مهدی موافقم صحبتهاش کاملا درسته
  دانشجوهای دکتری بدون کنکور از قبل تعیین شده اند.ناحقی زیاده خودتون رو به زحمت نندازید

 42. بهار می‌گه:

  سلام
  عیدتون مبارک
  رشته ها رو بزارید لطفا”؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 43. بهار می‌گه:

  سلام
  رشته رو بزنید لطفا”؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 44. سارا می‌گه:

  دوستان خودتون رو تو زحمت نندازید

 45. پانیذ می‌گه:

  عرض ادب واحترام وتشکر از زحمات کارشناسان محترم سایت.سال نو مبارک.

  بر شما نیز مبارک باد.

 46. امیر می‌گه:

  یک مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله ی کنفرانسی از پایان نامه دارم، با این شرایط میشه ثبت نام کرد؟ رتبه اول ورودی هم هستم.

  داشتن دو مقاله علمی پژوهشی الزامی است.

 47. داوطلب می‌گه:

  با سلام. ممنون میشم رشته ها رو اعلام بفرمایید. هیچ جا راجع به رشته ها چیزی نگفته!!!!!!

 48. سارا می‌گه:

  با سلام وتشکر
  رشته ها رو اعلام نکردند؟

 49. سجاد می‌گه:

  سلام
  لطفا لینک خبر رو هم قرار بدید
  تا بفهمیم چه رشته هایی میخواهند!!!
  مرسی

  سلام
  می توانید به سایت دانشگاه نیز مراجعه فرمایید.

 50. مهدی می‌گه:

  دوستان عزیز

  کنکور بدون آزمون دکتری یعنی تولدی دیگر، احساسی پر استرس، رقابتی در بعضی موارد مرد و در بعضی موارد نامردی، امید نا امیدی ، شروعی دوباره، شرایطی در بسیاری از موارد من در آوردی، تفسیرهای سلیقه ای اساتید دانشگاههای تازه به دوران رسیده از آیین نامه، …

  مبارک باد این سال و همه سال

  موفق باشید
  مهدی

 51. ترنم می‌گه:

  سلام چه رشته هایی را میخواهد؟؟

 52. عاطفه می‌گه:

  سلام
  لینک گمانم مشکل داره
  لطف چک کنید
  ممنون

 53. شهرام می‌گه:

  با سلام. از کجا بدونیم چه رشته هایی مجاز هستند تا مدارک بفرستن. چون تو سایت دانشگاه صنعتی اصفهان هم چیزی ننوشته

 54. mehdi می‌گه:

  سلام
  منظور از رشته هایی که اعلام ظرفیت به سازمان سنجش صورت گرفته دقیقاً کدام رشته هاست؟
  یعنی تمام رشته هایی که در مقطع دکتری پذیرش می کنه؟
  ممنون

 55. سارا می‌گه:

  سلام مدیر سایت
  ما از کجا بفهمیم اعلام ظرفیت به سازمان سنجش در رشته ی مورد نظر از طریق دانشگاه صنعتی اصفهان صورت گرفته ؟

 56. cvxfhbfxc می‌گه:

  رشته های مورد نیاز چیه؟؟

 57. مهران می‌گه:

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما
  این اطلاعیه بر روی سایت دانشگاه صنعتی اصفهان نیست و در برگه ثبت نامی مبلغ واریزی ذکر نشده و چه رشته هایی را می خواهند

 58. بهنام می‌گه:

  با سلام. لطفا در مورد رشته های مربوطه اطلاع رسانی کنید؟

درج نظر