مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

تجربیات داوطلبان از آزمون دکتری ۹۲ دانشگاه آزاد

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۶)

 1. زینب کریمی می‌گه:

  سلام من میخوام رتبه های لازم برای قبولی دکترای روانشناسی بالینی رو بدونم کسی از شما اطلاع داره از کجا باید این اطلاعات رو گرفت؟

 2. بیژن اندرز می‌گه:

  بسمه تعالی -با سلام برگزاری امتحان خیلی خوب بود بنده در رشته دکترای شیلات در بندر عباس امتحان دادهام چون بنده هم کارشناسی شیلات وهم فوق لیسان شیلات را در آزاد بندر گرفته ام دانشگاه خوبی است بخاطر همین می خواهم دکترای شیلات را در آنجا بخوانم مسؤلی که حرف دلم را می خواند بخاطر اینکه کارم هم در شیلات است و استخدام هم هستم همکاری لازمه را مبذول فرمایید _با تشکّروافر

 3. دوست قدیمی می‌گه:

  Mamnoon.

 4. فرزانه می‌گه:

  کلید جامعه شناسی فرهنگی را بگذارید ممنون

 5. آرنوش می‌گه:

  با سلام لطفا اگه امکانش هست کلید سوالات آزاد زبان و ادبیات فارسی رو در سایت قرار بدید.ضمنا سوالات زبان آزمون آزاد امسال در رشته ادبیات فارسی بسیار بسیار مشکل بود.

 6. محمد می‌گه:

  خوب بود وقت بیشتنر بود

 7. روانشناسی عمومی می‌گه:

  یه چیز مهم دیگه:زمان.هرچقدر که تو سراسری وقت زیاد آوردیم،برعکس تو آزاد آنقدر وقت کم بود که نشد چک کنیم .نکنه جابه جا زده باشم؟!پناه بر خدا …

 8. روانشناسی عمومی می‌گه:

  در مقایسه با آزمون سراسری ،آزاد سوالاتش نرمال تر بود.درسته که زبان و فیزیو سخت بودند،لااقل آمارش اونقدر غیر استاندارد نبود.۱۵ تا سوال آمار همش مسأله حل کردنی؟غیرممکنه.چی بگم به این طراح سوال آمار.واقعا سورپرایزمون کرد.

 9. گلی می‌گه:

  سلام
  من خیلی استرس دارم خواهش میکنم کلیدسوالات ریاضی کاربردی توسایت قراربدید

 10. نونا می‌گه:

  سوالات آزاد در رشته ما که معدنی بود راحت بود در کل
  ولی امان از این وقت کم…. واسه زبان وقت کم آوردم

 11. مهدیه می‌گه:

  با تشکر از زحمات شما
  سوالات دروس تخصصی رشته حقوق جرا واقعا غیر استاندارد بود،خصوصا درس جزای اختصاصی که صرفا مقدار مجازاتها!!!! متن صریح قانون!!مورد پرسش قرار گرفته بود و اصلا نیازی به استفاده از IQ نبود، اما زبان تخصصی خیلی خوب طراحی شده بود. در کل سطح سوالات پایین بود، یا به عبارتی آسون بود.

 12. s می‌گه:

  سوالات خوب بود اما زمان پاسخگویی به سوالات خیلی خیلی کم بود… واقعا کم بود.

 13. ارفعی می‌گه:

  سوالات دکتری دانشگاه آزاد که امسال به صورت تستی انجام شد خیلی خوب بود و به نظر من سوالات دانشگاه آزاد خیلی استانداردتر از دانشگاه دولتی بود که ۱۸ اسفند برگذار شد. اما زبان تخصصی در دانشگاه آزاد خیلی خیلی مشکلتر از سال های قبل بود که به صورت ترجمه متون بود!!

 14. دوست قدیمی می‌گه:

  سرپرست سایت خسته نباشید. سایت رو اپدیت کردید؟ نظرات قبلی و بخش های دیگه رو برداشتید؟

  سعی می کنیم دوباره فعال شوند.

درج نظر