مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه سیستان و بلوچستان

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به اصلاحیه آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی وزارت علوم، دانشگاه سیستان و بلوچستان اطلاعیه جدیدی در خصوص پذیرش دکتری بدون آزمون صادر کرد. مهلت ثبت نام این دانشگاه تا 92/3/7 تمدید شد.

اطلاعیه جدید دانشگاه سیتان و بلوچستان

اطلاعیه قبلی دانشگاه

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. سعید گفت:

  سلام خانم رویا
  من دقیقاً شرایط شما را نی دانم ولی این اندازه می دانم که اگر دانشگاه قرار باشد میان دانشجویان خود رتبه بندی کند، باید تمامی شرایط را در نظر بگیرد. منظورم از تمامی شرایط این است که از میان دانشجویان برتر، انان را که معدل عددی بالاتری دارند، به عنوان نفر برتر یا همان اول برگزیند. سیستم رتبه بندی در ایران در حال حاضر تنها مبتنی بر معدل عددی است. اینکه چرا دانشگاه گواهی شما را صادر نمی کند، به گمانم یک تخلف نابخشودنی است مگر اینکه بتوانند یک دلیل یا دلایل قانع کننده ارائه دهند. به هر صورت به نظر من شما باید حتما با وزارت علوم تماس بگیرید و موضوع را اعلام کنید.

 2. سمیه گفت:

  سلام رویا جون
  من مقاله علمی پژوهشی باید داشته باشم تا نمره پایان نامه رو عالی دفاع کنم اگر کمکم کنید ممنون میشم
  رشته mba هستم

 3. رویا گفت:

  اقا سعید شما که اطلاعاتتون خوبه منو هم راهنمایی کنید. من ورودی 89 و خروجی اذر 91 هستم. دانشکاه گواهی شاگرد اولیم رو به خاطر ترم 5 نمیده. من جیکار کنم؟ 4 تا مقاله علمی پزوهشی دارم معدلم هم 04/19 هست. اخه حقم ناحق میشه. اینو میگفتن زودتر دفاع میکردم

 4. نیما گفت:

  سلام دوستان
  لطفا هر کی میدونه سریعا جوابمو بده
  بنده تمام شرایط رو دارم
  فقط معدل لیسانسم پایینه
  تازه با این معدل نفرات اول ورودی بودم
  و اینکه لیسانس از دانشگاه زاهدان بودم
  هرچی تماس میگیرم کسی ج نمیده
  اگه کسی دانشجوی اونجاست یا کسی خبر داره
  زوتر ب داد برسه

 5. حسین گفت:

  سلام برای رشته برنامه ریزی درسی رتبه ودرصد برای قبولی روزانه ومنابع یا جزوه خاصی اطلاع دارید.

 6. اکبر گفت:

  با سلام خدمت همه عزیزان
  این رتبه یعنی چه ؟ مثلا دانشگاه ما در رشته ریاضی 5گرایش داره یعنی کل این 5تا راحساب می کنند یا هر گریش را جدا گونه در نظر می گیرند.

  • سعید گفت:

   سلام دوست گرامی
   تا آنجا که بنده آگاهی دارم هر گرایش، خود، یک ورودی به شمار می آید. بر این اساس، رتبه بندی بر پایه ی گرایش است؛ چراکه روی هم رفته هر گرایش واحدها و دروس ویژه ی خود را دارد

 7. سعید گفت:

  سلام خانم پرناز
  متآسفانه برخی دانشگاه ها در آیین نامه ی داخلی شان، نوشته اند که دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاه های غیر دولتی مثل دانشگاه آزاد، نمی توانند از امتیاز استعدادهای درخشان استفاده کنند، به همین دلیل شما و افراد دیگری که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستید نمی توانید داوطلب بشوید، در حالی که در نامه ای که وزیر علوم به دانشگاه های سراسر کشور فرستاده، از تمامی دانشگاه ها خواسته در زمینه ی پذیرش بدون کنکور، مدارک داوطلبان را بررسی کنند و اصلاً از فارغ التحصیل دانشگاه دولتی یا آزاد بودن داوطللب چیزی نگفته. به نظر من این آیین نامه داخلی دانشگاه ها کاملاً غیر منصفانه است. شما اگر توانستید با وزارت علوم تماس بگیرید و موضوع را اعلام کنید، شاید این شرط رو که مثل بیشتر شروط دیگرشون غیرکارشناسی است، تعدیل کنند

 8. مهران گفت:

  اینکه برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد محدودیت قائل شدید غیر قانونیه

  • بهار گفت:

   سلام آقا مهران
   شما نمیدونید تکلیف دانشگاههای که قبلا” براشون فرستادیم چی می شه؟؟ یعنی دیگه ما رو پذیرش نمی کنند؟؟
   آخه من فارغ التحصیل دانشگاه آزادم.

 9. سعید گفت:

  این شرایط به هیچ وجه عادلانه و منصفانه نیست. رتبه های اول و سوم ورودی من سالهای قبل در دوره ی دکتری قبول شدند و رتبه ی دوم هم در یک سازمان دولتی استخدام شده و اصلا به دنبال ادامه ی تحصیل نیست. حالا من که رتبه ی پنجم ورودی بودم و اتفاقا تعداد مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی ام بیشتر از مقالات رتبه های اول تا سوم است، نمی توانم داوطلب بشوم. آیا این انصاف است؟؟؟؟

  • پرناز گفت:

   آقای سعید منم با شما موافقم ضمن اینکه من چون دانشگاه آزاد درس خوندم از بسیاری دانشگاهها به لحاظ آیین نامه داخلی آنها محرومم از ثبت نام

  • سحر گفت:

   شرایط منم مثه آقا سعیده نفر چهارم ورودی ام.و سه نفر اول رفتن خارج از کشور برا ادامه تحصیل.و به تعداد کافی مقاله و فعالیت پژوهشی داشتم.اما متاسفانه نمیتونم از تسهیلات آیین نامه استفاده کنم.

   • behzad گفت:

    درود بر دوستان
    اینکه کدوم درسته و کدوم اشتباه، بنظرم همشون ایراد دارن. چرا نمیذارن هر کی هر رشته دوست داره درخواست بده و با توجه به رزومه خوب، اون دانشجو رو وردارن.
    البته تعداد مقالات هم مهم نیست، کیفیت و اعتبار مقاله مهمه.
    امیدوارم دوستان انصاف به خرج بدن.