مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  کارگاه مقاله نویسی

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی تست، ناصر اقبالی ئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان مصاحبه شدگان پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری آزاد گفت:تاریخ ، محل و چگونگی مصاحبه رشته های مختلف از اول خرداد به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net  قرار می گیرد و متقاضیان می توانند از زمان، محل و جزییات مصاحبه خود مطلع شوند.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص ظرفیت پذیرش امسال خاطرنشان کرد:امسال بیش از 1800 نفر در دوره با آزمون و 400 نفر در دوره بدون آزمون پذیرش خواهند شد که حاکی از رشد 22 درصدی نسبت به سال گذشته است.

وی در خصوص نحوه ارزشیابی این دوره افزود: در آزمون دکتری تخصصی امسال 75 درصد آزمون کتبی و 25 درصد امتیاز برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.

اقبالی در مورد اعلام نتایج قطعی گفت: زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری خواهد بود که از طریق روابط عمومی مرکز آزمون در موعد مقرر اطلاع رسانی می شود.

وی گفت: چنانچه داوطلبان در خصوص این آزمون با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با ارسال ایمیل به آدرس porsesh@azmoon.net با کارشناسان مرکز آزمون ارتباط حاصل کنند و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

 

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
  1. معصومه پورشبانان نجف ابادی گفت:

    باسلام واحترام .زمان مصاحبه رشته فقه ومبانی حقوق چه تاریخی است ؟باتشکر

  2. .محمد نوري گفت:

    با سلام واحترام لطفا به اين سؤال من پاسخ دهيد: چرا تاريخ مصاحبه رشته فقه و مباني حقوق اسلامي اعلام نمي شود نكند تاريخ آن گذشته باشد.