مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی تست، ناصر اقبالی ئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان مصاحبه شدگان پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری آزاد گفت:تاریخ ، محل و چگونگی مصاحبه رشته های مختلف از اول خرداد به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net  قرار می گیرد و متقاضیان می توانند از زمان، محل و جزییات مصاحبه خود مطلع شوند.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ظرفیت پذیرش امسال خاطرنشان کرد:امسال بیش از ۱۸۰۰ نفر در دوره با آزمون و ۴۰۰ نفر در دوره بدون آزمون پذیرش خواهند شد که حاکی از رشد ۲۲ درصدی نسبت به سال گذشته است.

وی در خصوص نحوه ارزشیابی این دوره افزود: در آزمون دکتری تخصصی امسال ۷۵ درصد آزمون کتبی و ۲۵ درصد امتیاز برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.

اقبالی در مورد اعلام نتایج قطعی گفت: زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری خواهد بود که از طریق روابط عمومی مرکز آزمون در موعد مقرر اطلاع رسانی می شود.

وی گفت: چنانچه داوطلبان در خصوص این آزمون با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با ارسال ایمیل به آدرس porsesh@azmoon.net با کارشناسان مرکز آزمون ارتباط حاصل کنند و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵۵۱)

  1. معصومه پورشبانان نجف ابادی می‌گه:

    باسلام واحترام .زمان مصاحبه رشته فقه ومبانی حقوق چه تاریخی است ؟باتشکر

  2. .محمد نوری می‌گه:

    با سلام واحترام لطفا به این سؤال من پاسخ دهید: چرا تاریخ مصاحبه رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی اعلام نمی شود نکند تاریخ آن گذشته باشد.

درج نظر