مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

برگزاری آزمون کتبی در مرحله مصاحبه دکتری بلامانع است

رییس سازمان سنجش آموزش کشور برگزاری یا عدم برگزاری آزمون کتبی در مرحله مصاحبه را از اختیارات دانشگاه ها دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس سازمان سنجش درباره برخی دانشگاهها که ممکن است داوطلبان را به شیوه های متفاوت حتی برگزاری آزمون گزینش و فیلتر کنند، تاکید کرد: ۵۰ درصد نمره پذیرش دانشجوی دکتری در اختیار دانشگاهها قرار دارد، بنابراین آنها می توانند از طریق مصاحبه، آزمون شفاهی، بررسی مدارک یا آزمون کتبی داوطلب را بسنجند که این موارد در حیطه اختیارات دانشگاهها است، گاهی اوقات به علت معرفی تعداد زیاد داوطلبان به یک دانشگاه ممکن است آزمون کتبی نیز برگزار شود که مانعی در این زمینه برای دانشگاهها وجود ندارد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

 1. مهدی می‌گه:

  سلام مدیر محترم سایت
  من برای مصاحبه ی دکتری رشته مدیریت در دانشگاه “”پردیس علامه طباطبایی”" دعوت شدم…اما نه خبری از زمان مصاحبه هست نه آدرس دقیقی از سایت معلومه؟ شما اطلاعی از زمان مصاحبه دارید؟ یا آدرس دقیق سایتی که این مطلبو میزنه میدونید؟
  ممنون میشم جوابمو بدین

  سلام
  به موقع از طریق سایت خود دانشگاه اعلام خواهد شد.
  نگران نباشید.

درج نظر