مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

جذب بيش از 140 دانشجوي پژوهش محور دكتری در دانشگاه امیرکبیر

رئيس دانشگاه صنعتي اميركبيراعلام كرد: هر كدام از ۲۹ واحد تحقیقاتی دانشگاه امیركبیر آمادگی جذب پنج دانشجوی پژوهش محور را دارند كه در مجموع بیش از ۱۴۰ دانشجوی پژوهش محور در مقطع دكترا جذب خواهند شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران  دكتر عليرضا رهايي ، رئيس دانشگاه صنعتي امير كبير اظهار داشت: آیین نامه جذب دانشجوی پژوهش محور چندي است كه از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شده و از سال جاری تحصیلی به طور كامل اجرایی می شود.
وي خاطرنشان كرد: این دانشگاه از سال گذشته سه دانشجوی پژوهش محور در رشته های مهندسی كامپیوتر و برق جذب كرده است.
 دكتر رهايي افزود: در حال حاضرچارچوب های قانونی قطعی شده است و بناست تا پذیرش دانشجو در این مقطع با شتاب بیشتری انجام شود.
 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. فارغ التحصیل دانشگاه تهران گفت:

  از امپریال کالج لندن (دانشگاه سوم دنیا) در دو رشته (مهندسی برق و مهندسی عمران) پذیرش دکتری با فاند گرفتم، امیر کبیر ردم کرد!
  عضو بنیاد ملی نخبگان هستم و رتبه های برتر دانشگاه تهران !

 2. مملی گفت:

  این 140 نفر رو کی میخاد برداره؟

 3. مهندسی کامپیوتر گفت:

  من نمیدونم این دانشجوها را از کجا گرفتن که ما خبر نداریم! دانشگاه امیرکبیر که سال گذشته ظرفیتشو اول صفر اعلام کرد و امسال هم فقط یک نفر روزانه گرفته! این دانشگاه در دانشگاه را به روی ملت بسته و فقط از دانشجوهای خودش برمیداره. کسی نیست بهشون بگه بابا دانشجوهات اینقد هم شاخ نیستن من خودم حداقل چند نفرشونو میشناسم!!

 4. معترض به وزارت علوم گفت:

  یکی از مجاری ورود به دکترای پژوهش محور بدون کنکوره اما آیین نامه دکترای بدون کنکور مشکل داره. یعنی چی رتبه یک تا سه. اصلا مهم نیست 10 نفر ارشد باشن یا 30 نفر. گذشته از آنکه در دانشگاه های خوب به دلیل رقابت تنگاتنگ ممکن است کسی حتی با معدل بالای 18 رتبه یک تا سه نشود!!! آیا ظلم نیست این فرد با هر رزومه و مقاله قوی شرایط اولیه اقدام برای دکترا بدون کنکور نداشته باشد؟؟؟
  لطفا پیگیری کنید.