مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

جذب بیش از ۱۴۰ دانشجوی پژوهش محور دکتری در دانشگاه امیرکبیر

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیراعلام کرد: هر کدام از ۲۹ واحد تحقیقاتی دانشگاه امیرکبیر آمادگی جذب پنج دانشجوی پژوهش محور را دارند که در مجموع بیش از ۱۴۰ دانشجوی پژوهش محور در مقطع دکترا جذب خواهند شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران  دکتر علیرضا رهایی ، رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر اظهار داشت: آیین نامه جذب دانشجوی پژوهش محور چندی است که از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ شده و از سال جاری تحصیلی به طور کامل اجرایی می شود.
وی خاطرنشان کرد: این دانشگاه از سال گذشته سه دانشجوی پژوهش محور در رشته های مهندسی کامپیوتر و برق جذب کرده است.
 دکتر رهایی افزود: در حال حاضرچارچوب های قانونی قطعی شده است و بناست تا پذیرش دانشجو در این مقطع با شتاب بیشتری انجام شود.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵)

 1. فارغ التحصیل دانشگاه تهران می‌گه:

  از امپریال کالج لندن (دانشگاه سوم دنیا) در دو رشته (مهندسی برق و مهندسی عمران) پذیرش دکتری با فاند گرفتم، امیر کبیر ردم کرد!
  عضو بنیاد ملی نخبگان هستم و رتبه های برتر دانشگاه تهران !

 2. مملی می‌گه:

  این ۱۴۰ نفر رو کی میخاد برداره؟

 3. مهندسی کامپیوتر می‌گه:

  من نمیدونم این دانشجوها را از کجا گرفتن که ما خبر نداریم! دانشگاه امیرکبیر که سال گذشته ظرفیتشو اول صفر اعلام کرد و امسال هم فقط یک نفر روزانه گرفته! این دانشگاه در دانشگاه را به روی ملت بسته و فقط از دانشجوهای خودش برمیداره. کسی نیست بهشون بگه بابا دانشجوهات اینقد هم شاخ نیستن من خودم حداقل چند نفرشونو میشناسم!!

 4. معترض به وزارت علوم می‌گه:

  یکی از مجاری ورود به دکترای پژوهش محور بدون کنکوره اما آیین نامه دکترای بدون کنکور مشکل داره. یعنی چی رتبه یک تا سه. اصلا مهم نیست ۱۰ نفر ارشد باشن یا ۳۰ نفر. گذشته از آنکه در دانشگاه های خوب به دلیل رقابت تنگاتنگ ممکن است کسی حتی با معدل بالای ۱۸ رتبه یک تا سه نشود!!! آیا ظلم نیست این فرد با هر رزومه و مقاله قوی شرایط اولیه اقدام برای دکترا بدون کنکور نداشته باشد؟؟؟
  لطفا پیگیری کنید.

درج نظر