مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه سیستان و بلوچستان

معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان از پذیرش دانشجوی دکتری پولی در پردیس زاهدان این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجو دکتری برای اولین بار از مهر ماه در این پردیس آغاز می شود.

دکتر فرهاد شهرکی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: پردیس زاهدان دانشگاه سیستان و بلوچستان از مهر ماه سال جاری در ۱۵  رشته و گرایش از طریق آزمون داخلی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور در دوره دکتری دانشجو پذیرش خواهد کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه سیستان و بلوچستان برای تمام رشته های دانشگاه یعنی ۴۰ رشته گرایش درخواست دوره دکتری در پردیس زاهدان را ارایه داده بود که با ۱۱ رشته موافقت و ابلاغ شد. مجوز ۴ رشته دیگر هم اخذ شده و تا مهر ماه ابلاغ می شود.

معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: رشته های مهندسی شیمی، شیمی فیزیک، شیمی کاربردی، شیمی تجزیه، شیمی معدنی، علوم اقتصادی،اقتصاد کشاورزی، زیست شناسی ژنتیک، ادبیات فارسی و مدیریت رشته هایی هستند که دانشجویان دوره دکتری در این رشته ها پذیرش خواهند شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۸)

 1. فاطمه می‌گه:

  با سلام
  نتایج دکتری بدون آزمون دانشگاه سیستان اعلام شد
  برید و تو سایتش ببینید
  تبریک به قبولی ها

 2. حمید می‌گه:

  دانشگاهی که مدعی جایگاه ممتاز در کشور است بهتره اطلاع رسانی بهتر و قویتر را در پیش بگیرد. حالا که زحمت کشیدید در پردیس دانشگاه دکترا راه اندازی کردید بهتر است از کم و کیف آن بگویید، از شهریه گرفته تا ظرفیت رشته ها و …. ممنونم

 3. عبداله می‌گه:

  سلام شب بخیر
  من هم با مهتاب موافقم .
  ما که سال ۸۱ با معدل ۱۳ / ۱۸ مدرک گرفته ایم چه گناهی کرده ایم . که نمی توانیم در مقطع دکترای بدون آزمون ادامه تحصیل بدهیم . این خیلی ظالمانه است . لطفا” مسولین فکری بکنند . پشت این نوع گزینش به نظر من هیچ منطقی نیست . ممنون

 4. عبداله می‌گه:

  مهتاب راست می گه . آخه گناه ما که سال ۸۱ فارغ التحصیل شده ایم چیه ؟ چرا بی انصافی می کنید . ما دراین سال ها کلی تجربه ، تحقیق و تدریس داشته ایم . لااقل یک مصاحبه برگزار کنید تا معلوم شه . ممنون .

 5. ویانا می‌گه:

  به فکر شاغلین وبا سابقه تدریس فراوان وسوابق را امتیاز قایل شید برا ی فاصله فارغ التحصیلی

 6. فرشته می‌گه:

  سلام خسته نباشید ایا رشته روان شناسی هم برای دکترادانشگاه سیستان وبلوچستان مهر۹۲ پذیرش دارد.با تشکر

 7. اعظم می‌گه:

  آیا فقط دانشجویان استعدادهای درخشان می توانند دکتری پولی پردیس زاهدان شرکت کنند؟

 8. شیمی تجزیه می‌گه:

  پس جرا نمی گن شرایطش و آزمونش کیه؟
  این خبر مال ۱۸ خرداد دیگه

 9. یاسر می‌گه:

  ارشد ریاضی هستم از دانشگاه مازندران، دارای دو مقاله ISI و ۵ ترم سابقه تدریس و مدیر آموزش یک دانشگاه غیر انتفاعی. شرایط پذیرش را دارم؟لطفاراهنمایی بفرمایید

 10. فرزانه می‌گه:

  با سلام
  رشته مدیریت در مقطع دکتری چه نوع مدیریتی است؟ یعنی مدیری عمومی است؟
  با تشکر

 11. مهتاب می‌گه:

  باتاییدنظر”روانشناسی” گناه ما فارغ التحصیلان سالهای قبل -که اون موقع دانشجوی استعداد درخشان نمی گرفتند-وحال نیز مجربتر شده ایم چیست؟چرا اینقدر روی موضوع تازه فارغ التحصیل شدن تاکید می کنید؟

 12. روانشناسی می‌گه:

  با سلام چرا پذیرش بدون کنکور برای ورودی سال های فعلی می باشد ما فارغ التحصیلان سالهای قبل در شرایط سخت درس خواندیم و معدل ما هم بالا می باشد ودارای مقالات زیادی هم هستیم نمی توانیم شرکت کنیم اگر حل مشکل افراد جامعه هست از همه افراد فوق لیسانس که معدل بالا هستن مشکل را حل نمایید نه فقط بچه های ورودی سالهای جدید پس قدیمی ها همیشه فسیل باقی بمونند در این صورت همه فقط به فکر بچه های جدید هستن پس مشکل برای همیشه باقی خواهد ماند از شما خواهشمندیم به فکر ما فارغ التحصیلان قبل که با اساتید مجرب وبا تلاش فراوان درس خواندیم هم باشید با سپاس فراوان.

  • تی إلیاس می‌گه:

   آخیش بالاخره همدردان خودم را یافتم ! توجه توجه :دوستان عزیزم این که براى فارغ التحصیلان ١٠-١٢سال پیش وبا معدل بالا امکانات تحصیل بدون آزمون را فرآهم ننموده وآنهارااز این أمرمحروم نموده اند تبعیضى ناروا بوده وبا بند٩ اصل٣قانون اساسى مبنى بر رفع تبعیضهاى ناروا مغایرت دارد وآئین نامه ى آن که محدودیت سنوات(مثلا دوسال٩١و٩٢)راایجاد مى نماید مى تواند توسط دیوان عدالت ادارى وشوراى محترم نگهبان با تقدیم درخواست توسط هر ذی نفع ملغى گردد.

 13. پروین می‌گه:

  یه سوال
  همه پذیرش های بدون آزمون دکتری ‏‌برای استعداد درخشان است و کسانی که معدل های کمتر هم دارند‏ حق شرکت ندارند؟

 14. آتیه می‌گه:

  چرا رشته حقوق هیچ جا پذیرش نداره؟؟!!!

 15. مقداد می‌گه:

  با سلام .زمان ثبت نام کی هستش؟

 16. شیمی تجزیه می‌گه:

  هزینه هاشو از کجا میتونم ببینم؟

  هنوز اعلام نشده است.

درج نظر