مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه صنعتی ارومیه

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی ارومیه در نظر دارد بر اساس ماده ­ي8 ­ آئین نامه “ارائه تسهیلات ویژه به برگزیدگان علمی براي ورود به دوره­­ هاي تحصیلی بالاتر ” مصوبه جلسه مورخ 5/2/1390  شوراي هدایت استعدادهاي درخشان (ابلاغیه ي شماره 22354/و مورخ 2/3/1391­) جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتري تخصصی (PhD) با ارزیابی مدارك تحصیلی و مصاحبه علمی که توسط گروههاي آموزشی بعمل خواهد آمد از بین داوطلبان واجد شرایط نسبت به پذیرش برگزیدگان علمی دردو رشته مهندسی مکانیک تبدیل انرژی و  فیزیک- ذرات بنیادی  اقدام نماید.

الف شرایط عمومی پذیرش:

-1 دارا بودن صلاحیت عمومی به تشخیص هیات مرکزي گزینش دانشجو

-2 نداشتن منع قانونی از ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی براي داوطلبان مرد

ب- شرايط اختصاصي پذيرش:

-1 رشته تحصيلي مورد تقاضا براي دوره دكتري بايستي با رشته تحصيلي دوره كارشناسي ارشد متقاضي مرتبط باشد.

تبصره­: تشخيص اين ارتباط بر عهده گروه­هاي آموزشي اين دانشگاه است.

2- متقاضي بايد داراي حداقل دو مقاله در مجلات علمي – پژوهشي یا نمايه شده معتبر بين المللي باشد. به طوري كه يكي از آنها چاپ شده و ديگري پذيرش شده قطعي باشد و حداقل یکی از مقالات باید مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد باشد.

3- متقاضي بايد به لحاظ میانگین کل دوره با احتساب نمره پایان نامه (دفاع از پایان نامه با درجه عالی) جزو رتبه های اول تا سوم دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند. همچنين بيش از سه نيم سال از زمان دانش آموختگي در دوره كارشناسي ارشد او نگذشته باشد.

مدارك لازم جهت اخذ پذیرش:

1- تکمیل فرم درخواست پذیرش

2- تصویر تمام صفحات شناسنامه

3- یک قطعه عکس4×3 با ذکر مشخصات در پشت عکس­ها

4- تصویرگواهی کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل کل داوطلب در آنها ذکر و به تایید حوزه معاونت آموزشی دانشگاه مربوطه رسیده شده باشد.

5- تصویر ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد.

6- تصویر کامل مقالات منتشر شده ویا پذیرفته شده در مجلات معتبر علمی و پژوهشی.

7- اصل رسید فیش بانکی به مبلغ 250000 ریال به حساب شماره 02178720025006 عواید اختصاصی دانشگاه صنعتی ارومیه نزد بانک ملی ایران- شعبه دانشگاه ارومیه

8-  توصیه نامه علمی از دو نفر از اساتید دوره کارشناسی ارشد.

9- متقاضیان حائز شرایط می توانند مدارك خود راحداکثر تا پایان وقت اداري مورخ31/3/92 از طریق پست سفارشی پیشتاز به آدرس زیر ارسال نمایند.

ارومیه-کیلومتر دوم جاده بند-کد پستی: 93187-57166   صندوق پستی: 57155-419  حوزه تحصيلات تكميلي دانشگاه صنعتی ارومیه.

توجه: لطفاً بر روي پاكت عنوان ” مربوط به پذيرش بدون آزمون دكتري ” و نام رشته ذكر شود.

تذكر1: به مدارك ناقص و يا دريافت پس از تاريخ ذكر شده ترتيب اثر داده نخواهد شد.

تذكر2 : متقاضي بايد اصل فيش بانكي را به همراه ساير مدارك به دفتر تحصيلات تكميلي ارسال نمايد.

تذكر3: افراد حائز شرايط جهت مصاحبه علمي دعوت مي شوند لذا از داوطلبان تقاضا ميشود از مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري فرمایند. داوطلب بايد در صورت دعوت به مصاحبه علمي، يك نسخه از پايان نامه كارشناسي ارشد خود را نيز به همراه داشته باشد.

تذكر 4: صرف دارا بودن شرايط ثبت نام در دوره دكتري بدون آزمون به منزله قبولي تلقي نمي­گردد و پذيرش در اين دوره بر اساس ظرفيت موجود و توانايي علمي افراد خواهد بود.

تذكر 5: مدارك ارسالي و وجه پرداختي آنها به هيچ وجه مسترد نمي ­گردد. لذا از ارسال اصل مدارك مهم خودداري و درصورت لزوم نسبت به ارائه نسخه ­هاي برابر با اصل شده اقدام فرماييد.

10- گواهي رتبه دانش آموختگي.

11- ارائه مدرك زبان براي كليه متقاضيان دوره دكتري بدون آزمون مانند ساير داوطلبان دوره دكتري الزامي است. متقاضيان مي ­بايست در يكي از آزمون­هاي زبان انگليسي كه در ذيل آمده است، شركت نموده و حداقل نمره قبولي را احراز نمايند.

آزمون

حد نصاب نمره

MCHE

50

TOLIMO

450

TOEFL

Paper based

500

Internet based

70

Computer based

190

IELTS

5/5

تبصره: در صورت پذيرش قطعی، پذيرفته شدگان بايد تا قبل از امتحان جامع، امتحان زبان مورد تاييد دانشگاه را ارائه نمايند.

فرم درخواست

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. زهرا گفت:

  سلام کسی صنعتی قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. Eskandari گفت:

  دوستان متقاضی 5 ترمه استعداد درخشان قراره براساس خبر حذف ناگهانی 5 ترم ها از پذیرش، قراره همه 5 ترمی ها شنبه 05/05 ساعته 9 بریم وزارت علوم.

  جهت مشاهده بیشتر اخبار مربوط به این موضوع به لینک زیر بروید:

  http://phdtest.ir/1391/03/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86/

 3. fizik گفت:

  سلام لطفا کسی اکه اومده راهنمایی کنه
  من در پذیرش بدون کنکور در مصاحبه بعنوان نفر سوم فرستاده شدم
  چقدر احتمال قبولی است؟
  ایا باید فرم صلاحیت عمومی رو بفرستم؟
  لطفاراهنمایی کنید

 4. سمانه ادبیات گفت:

  البته شایدم این دانشگاه بهترین دانشگاه باشه. بهرحال برات دعای خیر و آرزوی موفقیت دارم.

 5. سمانه ادبیات گفت:

  مهدیه جان نگران نباش. انشالله هر چه که صلاح تو توی اون باشه برات پیش میاد. بدون اینکه بخوام خدای نکرده توهینی به اون دانشگاه کنم بگم که با این رزومه قوی حقته که انشالله دانشگاه بهتری قبول بشی. یه سال دیرتر اما بهتر و قوی تر می ارزه. من که نظرم اینه

 6. مهدیه گفت:

  بچه ها من یه دانشگاه بدون آزمون دعوت شدم که ظاهرا” یه نفر ظرفیت بی آزمون داشتن.. کلا” 4 نفر بودیم من از بقیه رزومه ام خیلی قوی تر بود 14 مقاله و کتاب و اولی و طرح پژوهشی و .. یکی از رقبا دانشجوی خودشون بود .. خیلی هم خیالش راحت بود! توی مصاحبه براشون جالب بود که چرا اونجا رو زدم و انتخاب چندممه و .. یکی از اساتید هم ازم تعریف کرد و آخر سر گفت زودتر دکتراتو شروع کن حالا اینجا یا هرجا که خیرته! من نفهمیدم منظورش چیه!! بعدا فهمیدم همون استاده که فقط یه ظرفیت داره و اون دانشجوی خودشون هم که خیالش راحت بود دانشجوی اونه!! رزومه اش با من قابل مقایسه نبود مصاحبه من هم خوب برگزار شد و بیشتر استادا دیدشون این بود که من کجا رو اول زدم و کجاها رفتم و میرم مصاحبه.. بچه ها با توجه به این توصیفات و اون جمله استاده که گفت زودتر دکتراتو شروع کن حالا اینجا یا هرجا که خیرته! و باتوجه به ریلکسی دانشجوی خودشون که تابلو بود خیالش راحته و ظاهرا هم فقط یه ظرفیت داشتن نظرتون چیه؟؟