مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

شهریه دکتری پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران

شهریه تقریبی پذیرش دکتری  پولی دانشگاه تهران در پردیس بین الملل کیش این دانشگاه اعلام شد. به گزارش پی اچ دی تست میزان تقریبی شهریه مقطع دکتری برای رشته های علوم انسانی ۴۵ میلیون تومان میباشد و برای سایر رشته ها مبلغ ۵۵ میلیون تومان که پس از تصویب در هیئت امنای دانشگاه تهران نهائی خواهد شد.

پذیرفته شدگان سهمیه ایثارگران در ارتباط با پرداخت شهریه از مصوبات هیئت امنای پردیس بین الملل کیش برخوردار خواهند شد.

رشته های دکتری پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران

ضرایب و مواد آزمون تخصصی رشته های مورد پذیرش

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴)

 1. massi می‌گه:

  هزینه دکتری حسابداری پردیس کیش چقدره؟ دو برابره این یکیاس؟ این انتخاب هشتم من بوده بعد از تبریز و تهران، ایا امکانش هست که انتخابهای بعدیمونو بریم؟

 2. هما می‌گه:

  سلام
  هزینه دکتری معماری در پردیس خودگردان کیش چقدر است ونحوه پرداخت ان هر ترم به چه صورت میباشد؟
  با تشکر

 3. مینا می‌گه:

  سلام، میشه دقیق تر توضیح بدید برای ایثار گران و شهدا این شهریه چه جوری حساب میشه؟ یعنی تا چند در صد از تخفیف استفاده می کنند؟

 4. فاطمه می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید از مدیر محترم سایت سوال داشتم که من با ارشد مدیریت اموزشی میتونم در رشته های مدیریت پردیس دانشگاه تهران شرکت کنم

  سلام
  به طور عادی مدیریت آموزش جز گرایش های مدیریت محسوب نمی شود. در صورت تمایل با دانشگاه تماس بگیرید.

درج نظر