مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

تمدید ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتر ی  تا روز دوشنبه مورخ ۰۸/۰۷/۹۲ تمدید شد.

دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت  دکتری  تا روز دوشنبه مورخ ۰۸/۰۷/۹۲ تمدید شد، لذا داوطلبان می توانند در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام خود در این مرحله اقدام نمایند.

اقبالی درخصوص شرایط ثبت نام گفت: داوطلبان این مقطع می بایست با تهیه کارت اعتباری به سایت www.azmoon.org  مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

اقبالی توصیه کرد : داوطلبان این مقطع لازم است قبل از تهیه کارت اعتباری نسبت به رشته/محل هایی که امکان انتخاب رشته در آنها وجود دارد و در سایت درج شده اطلاع حاصل نمایند و سپس نسبت به تهیه کارت اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون در پاسخ به این سؤال که چه کسانی مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند گفت: برای دوره دکتری فقط آن دسته از افرادی که دعوت به مصاحبه شده اند و در جلسه مصاحبه حضور به هم رساندند، امکان انتخاب رشته در این مرحله را دارند؛ لازم به ذکر است که برای مقطع دکتری داوطلبان واجد شرایط فقط یک رشته/محل را می توانند انتخاب کنند.

رئیس مرکز آزمون در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا شرکت در تکمیل ظرفیت امکان جابجایی را برای داوطلبان به وجود می آورد گفت: صرف ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به معنای پذیرش جابجایی پذیرفته شدگان این دو مقطع در مرحله قبل نیست.

اقبالی در پایان در خصوص زمان اعلام نتایج گفت: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در این دو مقطع در مهرماه سال ۹۲ اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند از همین ترم (ترم پاییز) مشغول به تحصیل شوند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۳)

 1. رومینا به سید می‌گه:

  قبول شدید علی اباد ؟ چند نفر گرفتند ؟

 2. عادل می‌گه:

  رتبه من ۴۹۵ شده دانشگاه دهاقان اصفهان کسی که رتبه اش ۴۶۳ بوده گرفته تکمیل ظرفیت ادبیات فارسی زنجان شرکت کردم آیا قبول میشم؟

 3. pasha می‌گه:

  ﺳﻼﻡ.ﮐﺴﯽ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺩﺑﯿﺎﺕ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺩﺭتﺗﮑﻤﯿﻞ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺯﻧﺠﺎﻥ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ…

 4. رومینا به سید می‌گه:

  مدیر گروه دکتری دانشگاه علی اباد گفت که از اساتید خودم بوده . من بچه این منطقه هستم . هم با هاش تلفنی صحبت کردم هم اس ام اس داده بود برای علی اباد تا نزدیک ۱۰ نفر برای کل گرایش ها خواهند گرفت … رتبه تون چنده ؟ رشته ارشدتون چیه ؟ چه رشته ای شرکت کرده بودید ؟ کجا مصاحبه دادید ؟

  • سید می‌گه:

   با سلام من رشته ارشدم دولتی بود.رتبه علمی ام ۶۳ اما با احتساب مصاحبه که در علوم وتحقیقات انجام شد رتبه ام حدود ۱۰۰شد. کارآفرینی توسعه را زدم.حالا هرچه قسمت باشه.رومینا شما چطور؟ سپاسگزار میشم اگه اطلاعات جدید به من بدید.راستی به نظرت میتونم قبول بشم؟

   • رومینا به سید می‌گه:

    سلام .واسه ازمون دکتری هم رشته مدیریت دولتی شرکت کرده بودید یا بازرگانی و بازاریابی ؟ چون علی آباد رو فقط اونایی که بازرگانی یا بازاریابی مصاحبه رفته بودند میتونستند شرکت کنند ؟

    رتبه ۱۰۰ ؟؟؟؟؟؟ البته باید ببینیم اینجا چند نفر شرکت میکنند ؟
    به نظرت کسانی که مدیریت دولتی مصاحبه رفته بودند هم میتونستند شرکت کنند ؟ یا سیستم اررور میداد و نمیشد ؟

    • سید می‌گه:

     رومینا خانم سلام.من دکتری را بازاریابی شرکت کردم در غیراینصورت اصلا نمیشد تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی.نگفتی که خودت یا کس دیگری را که میشناسی متقاضی تکمیل ظرفیت علی آباد بودید یا نه؟

     • رومینا به سید می‌گه:

      سلام زیاد نگران نباشید ، هیچ کس اینجا رو نمیزنه فقط خودتی قبولی …. تازه واسه بهمنم میگیرن ….فکر کنم اکثرا راه دوری باشند نزدند علی اباد رو بعد علی اباد اصلا دانشگاه خوبی نیست …خیلی اساتید بارعلمی ندارند چیزیی به معلوماتت اضافه نمیشه … و هرگز مقاله بلد نیستن بنویسند خودشون هم میدن دیگران براشون مینویسن …

      نگران نباش احتمال قبولی شما خیلی بالاست …

 5. ایدا می‌گه:

  سلام میشه لطفا منابعی که برا دکتری خوندین رو بهم بگین

 6. پیروز می‌گه:

  سلام. دوستان کسی اینجا نکمیل ظرفیت تربیت بدنی علوم تحقیقات البرز ثبت نام کرده ؟

 7. شهروز می‌گه:

  دوستان کسی هست که تو تکمیل ظرفیت کارافرینی قزوین رو انتخاب کرده باشه؟؟؟ یا علی اباد کتول؟؟؟

 8. رسول می‌گه:

  سلام دوستان خسته نباشین
  اطلاع دارین برای رشته های دیگه تکمیل ظرفیت میذارن یا نه؟

 9. کیانا-میکروبیولوژی می‌گه:

  با سلام من کارتو خریدم ولی هرچی سعی میکنم نمیتونم من بی آزمون بودم شماره داوطلبی خطا میده اگه شامل حال ما نمیشد پس چرا اعلام نکردن فقط با آزمون؟حالا چیکار کنم؟ کسی خبر نداره؟ هم پولم رفت هم امیدم

  • میکروبیولوژیست می‌گه:

   بدون آزمونها نمی تونند در تکمیل ظرفیت شرکت کنن. به مرکز آزمون زنگ بزنین و برین درخواست بدین تا پولتون رو برگردونن. شما رزومتون چه جوری بود که قبول نشدین؟ فارس رو هم زده بودین؟

 10. محیط زیست می‌گه:

  کسی میدونه کنکور آزاد امسال ۹۳کی برگزار میشه؟

 11. سجاد می‌گه:

  در مرحله تکمیل ظرفیت از بین کسانیکه در رشته مدیریت بازرگانی شرکت کرده بودند برای این رشته پذیرش صورت خواهد گرفت

  اما واحدهایی که برای این رشته پذیرش خواهند گرفت بیانگر حکایت جالبی است:

  واحد قزوین

  واحد علی آباد کتول در سه گرایش فناوری، توسعه و آموزش عالی

  ولی نکته جالب اینجاست که هیچ کدام از این دو واحد تاکنون برای مقاطع پایین تر این رشته پذیرشی نداشته اند و اینکه بدون طی مراحل می خواهند در مقطع دکتری دانشجو پذیرش کنند جای سوال دارد.باز اگر واحد علوم و تحقیقات تهران این کار را می کرد بهتر قابل پذیرش بود.حالا از قزوین بگذریم ولی در مورد واحدی مثل علی آباد کتول!!! چه بگوییم…

 12. حامد می‌گه:

  دوستان یک سوال
  اگر کسی قبول بشه تکمیل ظرفیت میتونه سال دیگه کنکور آزاد شرکت کنه در حالیکه داره درس میخونه تو اون رشته و بعد از اینکه قبول شد سال دیگه بره اون واحد دیگه ؟
  واحدایی که خونده چی میشن ؟

 13. وحید سرمدی می‌گه:

  چرا رشته های حقوق جزء تکمیل ظرفیت دکتری نیست؟ مثل حقوق خصوصی یا بین الملل

 14. برنامه ریزی روستایی می‌گه:

  با سلام من باآخرین نفرقبولی یک شماره اختلاف دارم هرجند که رشته موردعلاقه ام درلیست نیست آیا امکان دعوت ویاپذیرش دربهمن ماه وجود دارد لطفا راهنمایی کنید

 15. معصومه می‌گه:

  ایا کسانی که مصاحبه نرفته اند امکان دارد بعدا د ر تکمیل ظرفیت بتوانند ثبت نام کنند

 16. پیروز می‌گه:

  سلام دوستان. عزیزان دل برادر من با اخرین نفر قبولی ۳ نفر فاصله داشتم ! تو تکمیل ظرفیت چقدر شانس دارم به نظرتون ؟ تکمیل ظرفیتم رشته تربیت بدنی علوم تحقیقات البرز که برای اولین بار دانشجوی دکتری میگیره.

 17. شهروز صبوری می‌گه:

  والا ۲۱ تا رشته محل گذاشتن که به درد هیچکس نمیخوره بعدم انتظار دارن همه برن انتخاب رشته کنند

 18. حیدری می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی می دونه آیا دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیتی جدید از بین قبول نشده ها در آینده داره یا نه؟؟؟

 19. رضا می‌گه:

  بارون خانم ازجوابتان ممنون.راستى شما نفراول کنکور بودى؟ اکه اینجوره لطفامنابع مجموعه روانشناسى رالطف بفرمایید.

 20. رضا می‌گه:

  رشته روانشناسى درتکمرل ظرفیت هست یانه؟لطفاجواب دهید ممنون

درج نظر