مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

راه اندازی دکتری پردیس هنر اصفهان

رئیس دانشگاه هنراصفهان اعلام کرد: پردیس دانشگاه هنر اصفهان که قرار بود از مهر ماه فعالیت خود را آغاز کند با کمی تاخیر از بهمن ماه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

دکتر فرهنگ مظفر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: درخواست راه اندازی پردیس دانشگاه هنر اصفهان به شورای گسترش وزارت علوم ارایه شد که با موافقت این شورا، پیش از این مقرر شده بود این پردیس در مهرماه سال جاری فعالیت خود را در اصفهان آغاز کند.

وی با بیان اینکه این پردیس از بهمن ماه فعالیت خود را آغاز می کند، افزود: پردیس دانشگاه هنر اصفهان در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد فعالیت خواهد کرد و به صورت خودگردان اداره خواهد شد.

رئیس دانشگاه هنر اصفهان افزود: شهریه دوره دکتری حدود ۵۵ میلیون تومان خواهد بود.

وی افزود: تمام رشته های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه در این پردیس راه اندزای شده و فاز به فاز توسعه خواهد یافت.

مظفر تصریح کرد: دانشجویان پژوهش محور با آیین نامه مربوط به خود نیز در این پردیس مستقر خواهند شد و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری از طریق آزمون پذیرش خواهند شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۸)

 1. marzieh می‌گه:

  رشته هنر اسلامی داره ؟

 2. معمار می‌گه:

  دکترای معماری دارد

 3. معمار می‌گه:

  ببخشید طریقه ثبت نامش چطوریه

 4. رویا می‌گه:

  لطفاً منابع آزمون ورودى رو واسه رشته دکتراى معمارى اعلام کنین تا خودمونو آماده کنیم

 5. راضیه می‌گه:

  چه رشته هایی داره ؟
  شرایط پذیرش چیه؟

 6. بهار می‌گه:

  لطفا رشته های دکتری را معرفی می کنید

 7. س.م می‌گه:

  چه رشته ای دارن واسه دکترا؟؟؟

 8. دکتر آرمان می‌گه:

  سلام خسته نباشین ممنون نگاه کردم روانشناسی بالینی رو نداره ولی سایت دانشگاها که رفتم پردیس علوم تحقیقات خراسان رضوی داره اما من نمی دونم پردیس دانشگاه آزاد شهریه هاش فرق میکنه با واحدای خود دانشگاه آزاد یا نه همون قیمته؟ میشه دراین موردم راهنماییم کنین؟ممنونم

درج نظر