مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

فردا پایان مهلت اعتراض به نتایج دکتری نیمه متمرکز سراسری

مهلت اعتراض داوطلبان به نتایج آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ فردا دوشنبه ۱۵ مهر ماه به پایان می‌رسد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، مهلت اعتراض داوطلبان به نتایج آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ فردا دوشنبه ۱۵ مهر ماه به پایان می‌رسد.

بنابراین گزارش، چنانچه داوطلبان اعتراضی به نتایج و سوالاتی درباره کد رشته محل‌های معرفی شده برای مصاحبه و سایر مندرجات سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا پایان فردا ۱۵ مهرماه منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان اقدام و از ارسال نامه و مراجعه حضوری خودداری کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۰)

 1. کوروش می‌گه:

  این سایت سنجش فکر کنم برای دکوره ، الان ۱۴ روز از اعتراض به نتایج میگذره ولی هنوز که هنوزه میگه در حال بررسی درخواست شما هستیم، بابا یک ماه از سال تحصیلی گذشت پس کی نتیجه رو میگین…..

 2. omid می‌گه:

  با سلام
  آیا کسی که در دوره روزانه دکتری پذیرفته شده و ثبت نام نموده، در صورت انصراف، امکان شرکت در دوره ی روزانه ی بدون شهریه را در دو سال بعد دارد؟ و یا روزانه ی شهریه پرداز خواهد شد؟

 3. dana می‌گه:

  با سلام من در ازمون دکترا دانشگاه ازاد با اخرین فرد قبولی ۵ تا فاصله دارم ایابا مراجعه مرکز ازمون راهی هست ممنون

 4. تاسف می‌گه:

  دوستان لطفا کمک کنید من تو کارنامه واسه من تو یکی از اولویت هام عدد در قسمت نتیجه عدد ۲ درج شده و درخواست اعتراض دادم اینو جواب دادند:
  با سلام داوطلب گرامی: جهت درخواست بررسی مجدد در این خصوص با سازمان سنجش اموزش کشور مکاتبه فرمایید.نشانی تهران صندوق پستی ۱۳۶۵-۱۵۸۷۵ با تشکر

  یعنی باید نامه بفرستم؟

 5. فیزیکی می‌گه:

  با سلام
  من دکتری قبول شدم . انتخاب هم انجام دادم ولی جایی برای مصاحبه دعوت نشدم.
  الان هر چی رمز را می زنم که اعتراض کنم. میگه چنین دانشجویی موجود نیست … لطفا راهنمایی کنید…

 6. هادی می‌گه:

  گزینه‎ای واسه واسه اعتراض به نمره‎ی مصاحبه وجود نداره، چه شکلی می‎شه به نمره‎ی مصاحبه اعتراض کرد؟

درج نظر