مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۲ فردا پایان می یابد

مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری دانشگاه آزاد فردا به پایان می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد تا فردا شنبه در سامانه مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org ادامه دارد.

برای دوره دکتری تنها آن دسته از افرادی که دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حضور داشتند، امکان انتخاب یک رشته محل در این مرحله از تکمیل ظرفیت دارند.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی تا اواسط مهرماه سال ۹۲ اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند در نیمسال تحصیلی جاری به تحصیل بپردازند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

 1. صادق می‌گه:

  مسخرس باین مصاحبه الکیشون فقط پارتی بازیه دانشگاه ازاد من رتبم ۲۵ از ۲۱۶ بود بعد مصاحبه رتبم ۱۳۳ شده میگم مصاحبه ۲۵ درصده شما قضاوت کنید

 2. رومینا می‌گه:

  حتما براورد کردند دیدن شامل هیچ کس نمیشه و یا شهر ها نسبت به رتبه های خوب اونقدر پرته که هیچکی شرکت نمیکنه و همه منتظر تکمیل ظرفیت دوم هستند ؟

  دوستان نظرتون چیه ؟

 3. بابک می‌گه:

  آخرین رشته های که اعلام شده چه رشته های هستند

درج نظر