مدرسان شریف کنفرانس بین المللی دانش و نوآوری در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و حسابداری کتابخانه فرهنگ

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 92 فردا پایان می یابد

مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری دانشگاه آزاد فردا به پایان می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد تا فردا شنبه در سامانه مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org ادامه دارد.

برای دوره دکتری تنها آن دسته از افرادی که دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حضور داشتند، امکان انتخاب یک رشته محل در این مرحله از تکمیل ظرفیت دارند.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی تا اواسط مهرماه سال 92 اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند در نیمسال تحصیلی جاری به تحصیل بپردازند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

 1. صادق گفت:

  مسخرس باین مصاحبه الکیشون فقط پارتی بازیه دانشگاه ازاد من رتبم 25 از 216 بود بعد مصاحبه رتبم 133 شده میگم مصاحبه 25 درصده شما قضاوت کنید

 2. رومینا گفت:

  حتما براورد کردند دیدن شامل هیچ کس نمیشه و یا شهر ها نسبت به رتبه های خوب اونقدر پرته که هیچکی شرکت نمیکنه و همه منتظر تکمیل ظرفیت دوم هستند ؟

  دوستان نظرتون چیه ؟

 3. بابک گفت:

  آخرین رشته های که اعلام شده چه رشته های هستند

درج نظر