مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۲ فردا پایان می یابد

مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری دانشگاه آزاد فردا به پایان می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد تا فردا شنبه در سامانه مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org ادامه دارد.

برای دوره دکتری تنها آن دسته از افرادی که دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حضور داشتند، امکان انتخاب یک رشته محل در این مرحله از تکمیل ظرفیت دارند.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی تا اواسط مهرماه سال ۹۲ اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند در نیمسال تحصیلی جاری به تحصیل بپردازند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

 1. صادق می‌گه:

  مسخرس باین مصاحبه الکیشون فقط پارتی بازیه دانشگاه ازاد من رتبم ۲۵ از ۲۱۶ بود بعد مصاحبه رتبم ۱۳۳ شده میگم مصاحبه ۲۵ درصده شما قضاوت کنید

 2. رومینا می‌گه:

  حتما براورد کردند دیدن شامل هیچ کس نمیشه و یا شهر ها نسبت به رتبه های خوب اونقدر پرته که هیچکی شرکت نمیکنه و همه منتظر تکمیل ظرفیت دوم هستند ؟

  دوستان نظرتون چیه ؟

 3. بابک می‌گه:

  آخرین رشته های که اعلام شده چه رشته های هستند

درج نظر