مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه سوم سازمان سنجش در خصوص تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲

سازمان سنجش آموزش کشور بار دیگر اصلاحات دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۲ را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست در اطلاعیه جدید مورخ ششم آبان ۱۳۹۲ آ»ده است :

اطلاعیه‌ سوم سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در رابطه با رشته‌ محل‌های جدید علاوه بر رشته‌های مندرج در اطلاعیه‌های تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی و همچنین تمدید مدت زمان انتخاب رشته آزمون‌ ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال‌ ۱۳۹۲

پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۲۹/۷/۹۲ و ۴/۸/۹۲ بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۲، می‌رساند با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید تحصیلی و همچنین اصلاحات اعلام شده درخصوص برخی از رشته‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه فوق‌الذکر و به منظور مساعدت برای درج کد محل‌های انتخابی مقرر گردید به داوطلبان ذیربط اجازه داده شود تا روز سه‌‌شنبه مورخ ۷/۸/۹۲ نسبت به ثبت اولویت‌های انتخابی خود اقدام نمایند.
لذا متقاضیان لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین کد محل‌های تحصیلی مندرج در اطلاعیه‌های مورخ ۲۹/۷/۹۲ و ۴/۸/۹۲ این سازمان در خصوص تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی‌ دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۲ نسبت به ثبت کد‌ محل‌های مورد نظر حداکثر تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۷/۸/۹۲ منحصراً از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org  اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نموده‌اند، در صورت تمایل با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش رشته‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذکر اقدام نمایند.
الف) کدرشته محل‌های‌ حذف شده از اطلاعیه مورخ ۲۹/۷/۹۲:
کدرشته محل ۲۲۲۷- شیمی آلی از رشته امتحانی شیمی (کد ۲۲۱۲) مربوط به دوره روزانه دانشگاه سمنان، از ردیف رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون حذف شده است و به عبارت دیگر پذیرش دانشجو در این کد محل صورت نخواهد گرفت.
کدرشته محل ۲۲۸۶- شیمی تجزیه از رشته امتحانی شیمی (کد ۲۲۱۳) مربوط به دوره روزانه دانشگاه سمنان، از ردیف رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون حذف شده است و به عبارت دیگر پذیرش دانشجو در این کد محل صورت نخواهد گرفت.
کدرشته محل ۲۳۸۳- شیمی کاربردی از رشته امتحانی شیمی (کد ۲۲۱۵) مربوط به دوره روزانه دانشگاه سمنان، از ردیف رشته‌های مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون حذف شده است و به عبارت دیگر پذیرش دانشجو در این کد محل صورت نخواهد گرفت.
ب) اصلاحات رشته‌های مندرج در اطلاعیه مورخ ۲۹/۷/۹۲:
ظرفیت کدرشته محل ۳۰۶۰- الکترونیک از رشته امتحانی مجموعه مهندسی برق (کد ۲۳۰۱) دوره روزانه دانشگاه صنعتی مالک اشتر از یک نفر به چهار نفر افزایش می‌یابد.
ج) رشته‌های جدید علاوه بر رشته‌های مندرج در اطلاعیه‌های مورخ ۲۹/۷/۹۲ و ۴/۸/۹۲:
کدرشته محل‌های تحصیلی گروه آزمایشی انسانی
۲۱۱۷- مجموعه علوم سیاسی
دوره تحصیلی
کدرشته محل
نام دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی تحصیل
عنوان گرایش
ظرفیت
توضیحات
نوبت دوم
۹۶۲۶
دانشگاه گیلان – رشت
روابط بین‌الملل
۴
 ۲۱۵۱- مدرسی معارف اسلامی
پیام نور
۹۶۲۷
دانشگاه پیام نور مرکز قم
علوم قرآنی
۵
گرایش تفسیر قرآن و متون اسلامی
پیام نور
۹۶۲۸
دانشگاه پیام نور مرکز قم
مبانی نظری اسلام
۵
پیام نور
۹۶۲۹
دانشگاه پیام نور مرکز قم
اخلاق اسلامی
۵
پیام نور
۹۶۳۰
دانشگاه پیام نور مرکز قم
تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی
۵
گرایش تاریخ و تمدن اسلامی
کدرشته محل‌ تحصیلی گروه آزمایشی فنی و مهندسی
 ۲۳۱۱- مجموعه مهندسی عمران
روزانه
۳۹۹۷
پژوهشکده حمل و نقل پارسه
راه و ترابری
۱
پژوهش محور
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۲)

 1. دکتر اشرفی می‌گه:

  سلام مجدد به همه دوستان
  کسی هست بدونه که شهریه پردیس ها چند در میاد؟ آیا کسی پردیس رو هم انتخاب کرده؟ احتمال پذیرش هست یا نه ؟ ممنون میشم جواب بدین

 2. فرهاد می‌گه:

  به زراعت
  میشه بپرسم رتبه شما چند بود؟ من هم زراعت هستم

 3. امید می‌گه:

  سلام
  رتبه من در مهندسی و مدیریت ساخت ۱۱۰ شده و تنها ۱۲ نفر قبلا بر می داشته
  ایا برای تکمیل ظرفیت به سوابق مراجعه می کنند و یا اول رتبه را می بینند و بعد سوابق را؟

 4. فرهاد می‌گه:

  سلام. رتبه من ۷۳ بود و ظرفیت روزانه در مرحله اول ۶۹ نفر بود و به شبانه تهران- مشهد- تبریز و گرگان دعوت شدم و به مصاحبه نرفتم. الان هم ۱۲ نفر روزانه میخواد به نظرتون این بار شانسی برای دعوت به روزانه ها دارم؟
  با تشکر

 5. زراعت می‌گه:

  سلام، کسی میدونه تو تکمیل ظرفیت یک داوطلب حداکثر چند جا مصاحبه دعوت می شه.

 6. ریاضی می‌گه:

  قضیه شماره پرونده ۷ رقمی چیه؟ شماره پرونده ۶ رقمیه! سیستم قبول نمیکنه. ممکنه بفرمایید کد رشته های ریاضی کاربردی تغییر کرده یا نه؟ممنونم

 7. sara می‌گه:

  شماره پرونده من ۶ رقم چیکار کنم؟؟؟نمیتونم وارد سایت شم

 8. ثنا می‌گه:

  ببخشید یعنی چی یک سری رشته ها حذف شده؟؟؟؟؟؟؟پس اونایی که کارت خریدند و ثبت نام کردند چی؟؟؟؟؟؟٣۵٠٠ برای یه نفر چیزی نمیشه ولی برای سنجش چی؟؟؟؟؟

 9. آرمان حسینی می‌گه:

  سلام بچه های با معرفت پی اچ دی دمتون گرم خود سنجش هنوز اطلاعیشو نزده! مرده ی مرامتونم به خدا! دیدید گفتم ۲۰ هزار تا؟! حالا تا فردا شب آمار به ۳۰ یا ۴۰ هزارتا هم میزنه. خدا بده برکت…تا باشه ازین تکمیل ظرفیتا!

درج نظر