مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام زمان ثبت‌نام پذيرفته شدگان تكميل ظرفيت دكتري 92

کليه‌ پذيرفتگاني‌ كه‌ اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ قبولي نهايي‌ اعلام‌ شده‌، لازم است براي اطلاع از تاريخ و مدارك لازم براي ثبت‌نام (علاوه بر مدارك مندرج در اين اطلاعيه) ابتدا به سايت اطلاع‌رساني دانشگاه يا موسسه محل قبولي مراجعه نمايند و درصورت نبودن برنامه زماني خاص در سايت دانشگاه، مي‌بايست در یکی از روزهای دوشنبه و یا سه شنبه مورخ 23 و 92/10/24و با توجه به شرايط وضوابط اعلام شده براي ثبت‌نام‌ به دانشگاه و يا مؤسسه آموزش عالي‌ ذيربط مراجعه نمايند.

 

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. پروشات گفت:

  سلام
  پس هیچکی پردیس گیلان نقبولیده؟اول تو سايت زده اول دوم بهمن بعدش زده به اطلاعيه هاي بعدي توجه كنيد حالا بأيد چيكار كرد ؟كي بريم واسه ثبت نام؟

 2. raha گفت:

  سلام. من دانشگاه اهواز قبول شدم ولی تو سایت دانشگاه چیزی در مورد روز ثبت نام نزدن. از طرفی با تحصیلات تکمیلی دانشگاه تماس گرفتیم گفتن 6 تا 9 بهمن ثبت نام انجام میشه. با توجه به اعلامیه سنجش تکلیف ما چیه؟

  • فريبرز گفت:

   به رها

   سنجش گفت اگه دانشگاه اعلام نكرد 23 و 24 دي بريد، ولي دانشگاه شما زمان داده پس همون زمان بريد.

 3. پردیس تاریخ گفت:

  مدیر محترم سایت سلام .آیا شما اطلاع دارید دانشگاههای پردیس به دانشجویان دکتری هر ترم وام میده یا نه؟چقدر میده؟

  سلام
  بله . تاکنون که وام داده اند.

 4. محمد ن گفت:

  با عرض سلام
  من قبول شدم ولی بعد از 31/6/92 فارغالتحصیل شدم
  میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
  تقاضامندم راهنمایی فرمایید. با تشکر.

  سلام
  معمولا با کمی مذاکره مشکل حل می شود.

 5. اموزش زبان گفت:

  سلام دوستان كسي هست بدونه براي پرديس كيش حدودا رتبه بايد چند باشه واسه قبولي؟

 6. Amir گفت:

  طلاعیه

  تاریخ ثبت‌نام الکترونیکی و حضوری کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دوره های مختلف مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه تهران
  سال 1392 (آزمون سازمان سنجش آموزش کشور)

  1- روز شنبه مورخ 28/10/1392 الی روز دوشنبه مورخ 30/10/1392 از طریق سامانه دانشگاه تهران (به نشانی: http://ems.ut.ac.ir)

  2- ثبت‌نام حضوری و ارایه مدارک تحصیلی از روز سه‌شنبه مورخ 1/11/1392 الی چهارشنبه مورخ 2/11/1392 در محل پردیس‌ها و دانشکده‌های مربوط

  اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی
  دانشگاه تهران

 7. nunu گفت:

  مدیر محترم سایت شما اطلاع دارید که ثبت نام دانشگاه تهران چه تاریخیه؟؟؟

 8. هامون گفت:

  بچه ها به نظرتون اگه از الان شروع کنم دیر شده یا نه؟ اصلا میشه امیدی داشت؟

 9. محمد گفت:

  سلام دوستان من برگ سبز ندارم. چه جوری باید مدارک کارشناسی و ارشد رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

 10. فريبرز گفت:

  آیا عبارات پردیس ، نوبت دوم و غیر انتفاعی در مدرک درج می شود؟

  بله . طبق آیین نامه جدید پذیرش دانشجوی دکتری، نوع پذیرش در مدرک نهایی درج می گردد.

  در خود همين سايت اين مطلب قبلا درج شده است

  • محسن گفت:

   ** پذیرش با شهریه

   معاون آموزشی وزارت علوم درمورد پذیرش با شهریه دانشجویان دکتری نیز اظهار داشت: در شیوه نامه جدید پذیرش دانشجو در دوره دکترای تخصصی دانشگاه ها، شرایطی برای پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت و با اخذ شهریه پیش بینی شده است.

   وی تصریح کرد که مطابق این شیوه نامه جدید، دانشگاهها درصورت تکمیل ظرفیت دوره های دکتری تخصصی آموزشی و پژوهشی روزانه خود، مجازند در اجرای قانون برنامه پنجم توسعه کشور، نسبت به پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت، با اخذ شهریه در سقف مصوبات شورای گسترش که به تفکیک نوع پذیرش باید به تصویب هیات امنای دانشگاه برسد اقدام کنند.

   نادری منش یادآور شد: در شیوه پذیرش با شهریه دوره های دکترای تخصصی، پذیرش دانشجوی نوبت دوم در محل سایت اصلی دانشگاه و از طریق آزمون سراسری نیمه متمرکز براساس و ترتیب نمره کل اخذ شده و حداکثر تا 20 درصد ظرفیت پذیرفته شده در دوره های آموزشی و پژوهشی روزانه، امکان پذیر است که مدرک فارغ التحصیلی این دوره ها با عنوان ˈدکترای تخصصی آموزشی و پژوهشی نوبت دومˈ صادر می شود.

   وی درباره متقاضیان انتقال از دانشگاه های خارج به داخل برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی نیز گفت: برمبنای این شیوه نامه، پذیرش دانشجویان دکترای تخصصی انتقال از خارج به داخل وفق مقررات مربوط و معرفی سازمان امور دانشجویان نیز به شکل قابل اجرا خواهد بود که برای انتقال از دانشگاه های ممتاز و خوب خارجی وفق ضوابط هم ترازی شورای انتقال، برای سایت اصلی دانشگاه و تا 10 درصد ظرفیت پذیرش شده در دوره های آموزشی و پژوهشی روزانه با دریافت شهریه ای معادل دانشجویان نوبت دوم خواهد بود و به این افراد مدرک دانش آموختگی ˈدکترای تخصصی آموزشی پژوهشی روزانهˈ اعطا می شود.

   نادری منش ادامه داد: برای انتقال از دیگر دانشگاه های خارج از کشور نیز پذیرش دانشجوی دکترای تخصصی ، بدون اعمال هرگونه سقف پذیرش برای پردیس خودگردان دانشگاه و با شهریه ای معادل دانشجویان پذیرفته شده در این پردیس ها صورت می گیرد و مدرک فارغ التحصیلان این دوره ها ˈدکترای تخصصی آموزشی پژوهشی پردیس خودگردانˈ خواهد بود.

   وی تاکید کرد: براساس شیوه نامه جدید، دانشگاه ها همچنین می توانند از طریق برگزاری آزمون خاص و تحت نظارت مستقیم سازمان سنجش آموزش کشور، برای پردیس خودگردان خود دانشجوی دکتری با اخذ شهریه بپذیرند که سقف تعیین شده برای پذیرش آنها از این طریق، حداکثر 50 درصد ظرفیت پذیرش شده در دوره های روزانه خواهد بود و فارغ التحصیلان این دوره ها، مدرک ˈدکترای تخصصی آموزشی پژوهشی پردیس خودگردانˈ دریافت خواهند کرد.

   معاون وزیرعلوم خاطرنشان کرد: همچنین در این شیوه نامه پیش بینی شده است که پذیرش دانشجوی بورسیه دکترای پژوهش محور حوزه های کاربرد برای پردیس خودگردان و براساس آیین نامه بورس تحصیلی کارکنان حوزه کاربرد، حداکثر تا سقف 30 درصد ظرفیت پذیرش شده دوره های روزانه صورت پذیرد که مدرک دانش آموختگی پذیرفته شدگان در این دوره ها نیز ˈدکترای تخصصی پژوهش محور پردیس خودگردانˈ خواهد بود.

 11. محسن گفت:

  حسین توکلی : اعطای مدرک به دانشجویان دوره نوبت دوم بدون ذکر «نوبت دوم»

 12. محسن گفت:

  بچه ها چقدر واسه شبانه ها وام میدند؟ لطفا کمک کنید ممنون میشم جواب بدید.

 13. امیرخان گفت:

  معلومه دانشگاه سراسری بهتر از آزاده موفق باشید

 14. نظر گفت:

  من فکر می کنم شبانه….ولی نمی دونم که تو مدرک هم به شبانه بودن اشاره می شه یا نه. اما همین که زیر نظر وزارت علوم نه دانشگاه آزاد به نظرم معتبرتره…

  • علیرضا گفت:

   سلام دوست عزیز، طبق مصوبه ای که در سال 91 تصویب شده، در مدرک عنوان شبانه،پردیس و بین الملل رو میزنن، ولی با این همه اوصاف بازهم شبانه،n برابر بهتر از دانشگاه ازاده

   • محسن گفت:

    توکلی با تاکید بر اینکه دانشجویان دوره‌های نوبت دوم تابع مقررات آموزشی دانشجویان دوره روزانه خواهند بود، تصریح کرد: مگر در مواردی که در آیین‌نامه طرح ایجاد دوره‌های نوبت دوم مستثنی شده است.

    وی با تاکید بر اینکه انتقال دانشجویان دوره‌های نوبت دوم به دوره روزانه ممنوع است، خاطرنشان کرد: مدرک فارغ‌التحصیلی دانشجویان دوره‌های نوبت دوم، بر اساس مصوبات وزارت علوم بدون ذکر کلمه «نوبت دوم» اعطا می‌شود.

    • فريبرز گفت:

     سلام محسن خان

     اتفاقا برعكس چون نوبت دوم درج ميشه. اين يك مصوبه است كه تصويب شده. از كجا اين خبرو آورديد؟

 15. محسن گفت:

  بچه ها دکتری شبانه سراسری بهتره یا دکتری علوم و تحقیقات آزاد؟؟؟؟ من ترم اول دکتری علوم تحقیقات هستم الان شبانه دانشگاه سمنان مهندسی عمران قبول شدم. ممکنه کمکم کنید. ممنون میشم نظر بدید.

  • سوال گفت:

   به نظر من شبانه سراسری خیلی بهتره و اعتبارش هم بیشتره و بهتر جذب کار میشی، در ضمن تو مدرک هم شبانه ذکر نمیشه، دوست عزیز بهتره دانشگاه سراسری رو از دست ندی