مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲

کلیه‌ پذیرفتگانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ قبولی نهایی‌ اعلام‌ شده‌، لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ابتدا به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه محل قبولی مراجعه نمایند و درصورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه، می‌بایست در یکی از روزهای دوشنبه و یا سه شنبه مورخ ۲۳ و ۹۲/۱۰/۲۴و با توجه به شرایط وضوابط اعلام شده برای ثبت‌نام‌ به دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی‌ ذیربط مراجعه نمایند.

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۲)

 1. پروشات می‌گه:

  سلام
  پس هیچکی پردیس گیلان نقبولیده؟اول تو سایت زده اول دوم بهمن بعدش زده به اطلاعیه های بعدی توجه کنید حالا بأید چیکار کرد ؟کی بریم واسه ثبت نام؟

 2. raha می‌گه:

  سلام. من دانشگاه اهواز قبول شدم ولی تو سایت دانشگاه چیزی در مورد روز ثبت نام نزدن. از طرفی با تحصیلات تکمیلی دانشگاه تماس گرفتیم گفتن ۶ تا ۹ بهمن ثبت نام انجام میشه. با توجه به اعلامیه سنجش تکلیف ما چیه؟

 3. پردیس تاریخ می‌گه:

  مدیر محترم سایت سلام .آیا شما اطلاع دارید دانشگاههای پردیس به دانشجویان دکتری هر ترم وام میده یا نه؟چقدر میده؟

  سلام
  بله . تاکنون که وام داده اند.

 4. محمد ن می‌گه:

  با عرض سلام
  من قبول شدم ولی بعد از ۳۱/۶/۹۲ فارغالتحصیل شدم
  میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
  تقاضامندم راهنمایی فرمایید. با تشکر.

  سلام
  معمولا با کمی مذاکره مشکل حل می شود.

 5. اموزش زبان می‌گه:

  سلام دوستان کسی هست بدونه برای پردیس کیش حدودا رتبه باید چند باشه واسه قبولی؟

 6. Amir می‌گه:

  طلاعیه

  تاریخ ثبت‌نام الکترونیکی و حضوری کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دوره های مختلف مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه تهران
  سال ۱۳۹۲ (آزمون سازمان سنجش آموزش کشور)

  ۱- روز شنبه مورخ ۲۸/۱۰/۱۳۹۲ الی روز دوشنبه مورخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۲ از طریق سامانه دانشگاه تهران (به نشانی: http://ems.ut.ac.ir)

  2- ثبت‌نام حضوری و ارایه مدارک تحصیلی از روز سه‌شنبه مورخ ۱/۱۱/۱۳۹۲ الی چهارشنبه مورخ ۲/۱۱/۱۳۹۲ در محل پردیس‌ها و دانشکده‌های مربوط

  اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی
  دانشگاه تهران

 7. nunu می‌گه:

  مدیر محترم سایت شما اطلاع دارید که ثبت نام دانشگاه تهران چه تاریخیه؟؟؟

 8. هامون می‌گه:

  بچه ها به نظرتون اگه از الان شروع کنم دیر شده یا نه؟ اصلا میشه امیدی داشت؟

 9. محمد می‌گه:

  سلام دوستان من برگ سبز ندارم. چه جوری باید مدارک کارشناسی و ارشد رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

 10. فریبرز می‌گه:

  آیا عبارات پردیس ، نوبت دوم و غیر انتفاعی در مدرک درج می شود؟

  بله . طبق آیین نامه جدید پذیرش دانشجوی دکتری، نوع پذیرش در مدرک نهایی درج می گردد.

  در خود همین سایت این مطلب قبلا درج شده است

  • محسن می‌گه:

   ** پذیرش با شهریه

   معاون آموزشی وزارت علوم درمورد پذیرش با شهریه دانشجویان دکتری نیز اظهار داشت: در شیوه نامه جدید پذیرش دانشجو در دوره دکترای تخصصی دانشگاه ها، شرایطی برای پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت و با اخذ شهریه پیش بینی شده است.

   وی تصریح کرد که مطابق این شیوه نامه جدید، دانشگاهها درصورت تکمیل ظرفیت دوره های دکتری تخصصی آموزشی و پژوهشی روزانه خود، مجازند در اجرای قانون برنامه پنجم توسعه کشور، نسبت به پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت، با اخذ شهریه در سقف مصوبات شورای گسترش که به تفکیک نوع پذیرش باید به تصویب هیات امنای دانشگاه برسد اقدام کنند.

   نادری منش یادآور شد: در شیوه پذیرش با شهریه دوره های دکترای تخصصی، پذیرش دانشجوی نوبت دوم در محل سایت اصلی دانشگاه و از طریق آزمون سراسری نیمه متمرکز براساس و ترتیب نمره کل اخذ شده و حداکثر تا ۲۰ درصد ظرفیت پذیرفته شده در دوره های آموزشی و پژوهشی روزانه، امکان پذیر است که مدرک فارغ التحصیلی این دوره ها با عنوان ˈدکترای تخصصی آموزشی و پژوهشی نوبت دومˈ صادر می شود.

   وی درباره متقاضیان انتقال از دانشگاه های خارج به داخل برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی نیز گفت: برمبنای این شیوه نامه، پذیرش دانشجویان دکترای تخصصی انتقال از خارج به داخل وفق مقررات مربوط و معرفی سازمان امور دانشجویان نیز به شکل قابل اجرا خواهد بود که برای انتقال از دانشگاه های ممتاز و خوب خارجی وفق ضوابط هم ترازی شورای انتقال، برای سایت اصلی دانشگاه و تا ۱۰ درصد ظرفیت پذیرش شده در دوره های آموزشی و پژوهشی روزانه با دریافت شهریه ای معادل دانشجویان نوبت دوم خواهد بود و به این افراد مدرک دانش آموختگی ˈدکترای تخصصی آموزشی پژوهشی روزانهˈ اعطا می شود.

   نادری منش ادامه داد: برای انتقال از دیگر دانشگاه های خارج از کشور نیز پذیرش دانشجوی دکترای تخصصی ، بدون اعمال هرگونه سقف پذیرش برای پردیس خودگردان دانشگاه و با شهریه ای معادل دانشجویان پذیرفته شده در این پردیس ها صورت می گیرد و مدرک فارغ التحصیلان این دوره ها ˈدکترای تخصصی آموزشی پژوهشی پردیس خودگردانˈ خواهد بود.

   وی تاکید کرد: براساس شیوه نامه جدید، دانشگاه ها همچنین می توانند از طریق برگزاری آزمون خاص و تحت نظارت مستقیم سازمان سنجش آموزش کشور، برای پردیس خودگردان خود دانشجوی دکتری با اخذ شهریه بپذیرند که سقف تعیین شده برای پذیرش آنها از این طریق، حداکثر ۵۰ درصد ظرفیت پذیرش شده در دوره های روزانه خواهد بود و فارغ التحصیلان این دوره ها، مدرک ˈدکترای تخصصی آموزشی پژوهشی پردیس خودگردانˈ دریافت خواهند کرد.

   معاون وزیرعلوم خاطرنشان کرد: همچنین در این شیوه نامه پیش بینی شده است که پذیرش دانشجوی بورسیه دکترای پژوهش محور حوزه های کاربرد برای پردیس خودگردان و براساس آیین نامه بورس تحصیلی کارکنان حوزه کاربرد، حداکثر تا سقف ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش شده دوره های روزانه صورت پذیرد که مدرک دانش آموختگی پذیرفته شدگان در این دوره ها نیز ˈدکترای تخصصی پژوهش محور پردیس خودگردانˈ خواهد بود.

 11. محسن می‌گه:

  حسین توکلی : اعطای مدرک به دانشجویان دوره نوبت دوم بدون ذکر «نوبت دوم»

 12. محسن می‌گه:

  بچه ها چقدر واسه شبانه ها وام میدند؟ لطفا کمک کنید ممنون میشم جواب بدید.

 13. امیرخان می‌گه:

  معلومه دانشگاه سراسری بهتر از آزاده موفق باشید

 14. نظر می‌گه:

  من فکر می کنم شبانه….ولی نمی دونم که تو مدرک هم به شبانه بودن اشاره می شه یا نه. اما همین که زیر نظر وزارت علوم نه دانشگاه آزاد به نظرم معتبرتره…

  • علیرضا می‌گه:

   سلام دوست عزیز، طبق مصوبه ای که در سال ۹۱ تصویب شده، در مدرک عنوان شبانه،پردیس و بین الملل رو میزنن، ولی با این همه اوصاف بازهم شبانه،n برابر بهتر از دانشگاه ازاده

   • محسن می‌گه:

    توکلی با تاکید بر اینکه دانشجویان دوره‌های نوبت دوم تابع مقررات آموزشی دانشجویان دوره روزانه خواهند بود، تصریح کرد: مگر در مواردی که در آیین‌نامه طرح ایجاد دوره‌های نوبت دوم مستثنی شده است.

    وی با تاکید بر اینکه انتقال دانشجویان دوره‌های نوبت دوم به دوره روزانه ممنوع است، خاطرنشان کرد: مدرک فارغ‌التحصیلی دانشجویان دوره‌های نوبت دوم، بر اساس مصوبات وزارت علوم بدون ذکر کلمه «نوبت دوم» اعطا می‌شود.

 15. محسن می‌گه:

  بچه ها دکتری شبانه سراسری بهتره یا دکتری علوم و تحقیقات آزاد؟؟؟؟ من ترم اول دکتری علوم تحقیقات هستم الان شبانه دانشگاه سمنان مهندسی عمران قبول شدم. ممکنه کمکم کنید. ممنون میشم نظر بدید.

درج نظر