مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲

سازمان سنجش آموزش کشور تذکرات مهمی به پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲ ارائه کرد.  به گزارش پی اچ دی تست این تذکرات عبارتند از :

۱- عدم مراجعه پذیرفتگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

۲- برای داوطلبان واجد شرایط گزینش کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته‌های معرفی شده برای مصاحبه و در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق سایت اینترنتی این سازمان در هفته اول بهمن ماه قابل دسترسی خواهد بود.

۳- از آنجا که تغییر گرایش و نقل و انتقال پذیرفتگان دوره‌های دکتری «Ph.D» میسر نمی‌باشد، لذا در این خصوص درخواست‌های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود.

۴- حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

۵- به پذیرفتگان توصیه می‌شود که قبل از مراجعه در تاریخ‌های تعیین شده جهت ثبت‌نام، اطلاعات تکمیلی را در سایت اینترنتی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مطالعه نمایند.

۶- معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ و کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس)‌ پذیرفته‌شده‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام و یا شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد. بدیهی است که در غیر این صورت، ضمن «کان‌لم‌ یکن» تلقی شدن قبولی، از ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی‌ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جداً خودداری خواهد شد.

۷- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به کلیه دانشگاه‌ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۲ ابلاغ گردیده است تا از ثبت‌نام پذیرفتگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک یا مدارک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت‌نامی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، جداً ممانعت به عمل آورند، لذا به این‌دسته از پذیرفتگان توصیه می‌گردد به محل قبولی خود مراجعه ننمایند و درصورت لزوم چنانچه در این باره سوالی دارند می‌توانند از طریق سایت سازمان در بخش پاسخگویی اینترنتی اقدام نمایند. بدیهی است که به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای به هر طریق دیگری غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

 ۸- پذیرفتگان‌ می‌بایست حداکثر تا تاریخ‌ ۳۱/۶/۱۳۹۲ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شده باشند.

۹- در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی «کان‌لم‌ یکن» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

۱۰- به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال ۱۳۹۲ می‌رساند که مطابق ضوابط پذیرفتگان نهایی آزمون دکتری سال ۱۳۹۲ حتی در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال ۱۳۹۳ نخواهند بود

۱۱- با توجه به اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کدرشته محل‌های ۳۹۷۴ و ۳۹۷۷ از مهندسی نساجی- شیمی نساجی و علوم الیاف به مهندسی نانو تکنولوژی – شیمی نساجی و علوم الیاف اصلاح شده است.

۱۲- با توجه به کنترل های متعدد و بررسی های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق سایت (هفته اول بهمن ماه) درصورتی که منحصراً درباره کدرشته های معرفی شده برای مصاحبه و سایر مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می توانند حداکثر تا ۳۰/۱۱/۱۳۹۲ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ مذکور صورت پذیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامی می توانند سؤالات خود را با شماره تلفن های ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ یا با بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی درمیان بگذارند و از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶)

 1. محمد ن می‌گه:

  با عرض سلام
  من قبول شدم ولی بعد از ۳۱/۶/۹۲ فارغالتحصیل شدم
  میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
  تقاضامندم راهنمایی فرمایید. با تشکر.

 2. علوم باغبانی می‌گه:

  سلام، من تکمیل ظرفیت قبول شدم ولی معدلی که برای لیسانسم اعلام کردم کمتر از اصل معدلمه چون من کارشناسی ناپیوسته بودم و موقع ثبت نام هم هر چی از سنجش پرسیدم جواب درستی به من نداد و من ترسیدم میانگین کاردانی به کارشناسی رو بزنم که بیشتره، به نظرتون واسه ثبت نام من مشکلی پیش نمیاد؟

 3. نارسیس می‌گه:

  دانشکاه تهران هنوز زمان ثبت نام رو اعلام نکرده؟

 4. علی می‌گه:

  سلام.
  من قبول شدم ولی فارغ التحصیل بعداز ۳۱/۶/۹۲ هستم. کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

 5. ارمان می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  ما که دکتری پولی قبول شدیم اگه دانشگاه اطلاعیه نزنه چطوری بریم ثبتنام؟میشه راهنمایی کنین؟ ممنونم

درج نظر