مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

آغاز آزمون دکتری دانشگاه آزاد از فردا با رقابت ۷۰ هزار داوطلب

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی (PHD) سال ۱۳۹۳ در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۹۲ برگزار می‌شود.

به گزارش  ایسنا، دکتر ناصر اقبالی با اعلام این تصریح کرد: آزمون دکتری تخصصی در دو نوبت صبح و عصر طی روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد . آزمون نوبت صبح رأس ساعت ۸:۰۰ و آزمون نوبت عصر رأس ساعت ۱۶:۰۰آغاز می‌شود و به داوطلبان توصیه می شود که یک ساعت قبل از برگزاری، در حوزه امتحانی خود حضور به هم رسانند.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان آزمون امسال نیز گفت: در این دوره بیش از ۷۰ هزار نفر در آزمون دکتری شرکت کردند و با یکدیگر به رقابت می پردازند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مورد نوع سوالات گفت: سوالات آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳ تستی خواهد بود به جز درس طراحی رشته های شهرسازی و معماری که سوالات تشریحی نیز برای آن درنظر گرفته شده است.

وی افزود: داوطلبان این دو رشته لازم است وسایل مندرج در برگه ورود به جلسه آزمون خود را به همراه داشته باشند آزمون تشریحی این دو رشته در همان نوبت امتحانی مندرج در برگه ورود به جلسه آزمون برگزار خواهد شد.

اقبالی در پایان گفت: داوطلبان در پایان جلسه آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را به مسئولین حوزه تحویل دهند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۶)

 1. شیما می‌گه:

  شیراز داره برف میاد، آزمون هم صدرا هست. چطوری بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. ندا می‌گه:

  سلام
  من هر کارى کردم کارتم بسىار کوچک پرىنت شد

 3. ثنا میکروبیولوژی می‌گه:

  سلام
  با ارزوی روزی خوش برای عزیزان کنکوری موفق و موید باشید.خواهشمندم فردا امتحان برگزار شد سریع بیایید و تعریف کنید نسبت به گذشته و دو سال گذشته سوالات یا منابع تغییراتی داشته یانه…ممنون