مدرسان شریف دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

اسامی معرفی شدگان دکتری عصر امروز منتشر می شود

اسامی 27 هزار و 485 نفر از ثبت نام کنندگان انتخاب رشته آزمون دکتری امروز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه برای شرکت در بخش مصاحبه معرفی خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر از انتشار اسامی معرفی شدگان کنکور نیمه متمرکز دکتری سال 93 برای بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی در بعداز ظهر امروز خبر داد و گفت: 27 هزار و 485 نفر در این مرحله معرفی شده اند.

دکتر حسین توکلی  افزود: اسامی 27 هزار و 485 نفر از داوطلبان کنکور نیمه متمرکز دکتری سال 93 امروز بعداز ظهر منتشر می شود و افراد در یک یا حداکثر 5 کدرشته محل معرفی شده اند که باید برای بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی به دانشگاه هایی که معرفی شده اند مراجعه کنند.

وی در ادامه گفت: هزینه بررسی سوابق علمی، پژوهشی و مصاحبه تخصصی از سوی دانشگاه ها اعلام می شود و داوطلبان باید با مراجعه به سایت هر دانشگاه از شرایط آن مطلع شوند.

توکلی خاطرنشان کرد:  ظرفیت پذیرش دوره دکتری سال 93 تعداد 12 هزار و 188 نفر اعلام شده است.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۹۴)

 1. معترض گفت:

  اومده که

 2. تقدیر گفت:

  من مجاز روزانه شدم. خدایا شکرت

 3. پیرمرد پشمک موی زیرک و آدم ضایع کن گفت:

  نتایج اومد دوستان
  شیرینی این پیر یادتان نرود:)