مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش دانشجوی دکتری در واحد امارات دانشگاه پیام نور

سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور از آغاز دومین دوره پذیرش دانشجو در مقطع دکتری در شعبه بین الملل دانشگاه پیام نور ، نمایندگی امارات – دبی خبر داد.

دکتر ملکی گفت: دانشگاه پیام نور در راستای توسعه فعالیت های آموزشی در عرصه بین المللی و برون مرزی در نظر دارد در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ در شعبه بین الملل این دانشگاه در کشور امارات – دبی نسبت به پذیرش دانشجو در  ۶ رشته – گرایش  در مقطع دکتری اقدام نماید .

به گزارش پی اچ دی تست وی ۱ – زبان و ادبیات فارسی ۲- آموزش زبان انگلیسی ۳- برنامه ریزی آموزش از راه دور  ۴- ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات  ۵- ریاضی محض گرایش جبر ۶- روانشناسی سلامت  را رشته های پذیرش دانشجو در مقطع دکتری اعلام کرد.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور گفت:  تاریخ دقیق ثبت نام به زودی اعلام خواهد شد.

گفتنی است آزمون کتبی هم زمان در هر دو کشور ایران (تهران) و امارات (دبی) و مصاحبه علمی صرفا در نمایندگی امارات – دبی برگزار می گردد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹)

 1. شراره وفایی می‌گه:

  سلام .خواهشن می کنم سوالات دکترا سال ۹۴ را متفاوت تر از سال قبل برگزار کنید.دروس تخصصی مربوط به هر رشته بیشتر باشد.ایا ازمون استعداد تحصیلی واقعاد هوش را می سنجد؟یا این که چرا هر رشته ای زبان تخصصی خود را ندارد؟خواهش دیگرم از شما این است که سال دیگر نحوه مصاحبه را تغیر دهید تا شانس بچه های درس خوان بیشتر شود.با تشکر از شما

 2. خصوصی می‌گه:

  این طوری که هزینه اش از از شبانه هم بالاتره می شود. شما همون پول اقامت و بلیط + خوابگاه و… + شهریه ببینید هر سال چقدر می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. برنامه ریزی درسی2 می‌گه:

  کسی میدونه پیام نور ایران شهریه اش چقدره هر ترم؟

 4. روانشناسی سلامت می‌گه:

  سلام میشه خواهش کنیم در مورد شهریه واین که مدرکش چقدر اعتبار داره اگه کسی اطلاع داره خبر رسانی کنید ممنون از لطفطون

 5. مهتاب می‌گه:

  از چه طریقی باید ثبت نام کنیم؟

 6. خبر جدید از پذیرش دانشجوی دکتری در واحد امارات دانشگاه پیام نور می‌گه:

  دوستان عزیز دلتون رو برای این خوش نکنید

  چون افراد ایرانی (دانشجویان) ایرانی که ساکن اینجا هستیم حق شرکت کردن رو نداریم. برای افراد مقیم دبی هستش. برای ما ها نیست.
  در واقع تحصیل ایرانیهای داخل کشور در واحد دبی پیام نور ممنوع هستش… این خبر جدید هستش که من زنگ زدم…

  این لینک خبر توجه کنید:
  http://old.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsId=1489065

  البته توجه داشته باشید که این خبر خیلی قدیمی است .

 7. روان شناسی ................... می‌گه:

  با سلام
  شهریه ی در این دانشگاه چقدر با دانشگاه های پیام نور داخلی تفاوت دارد؟؟

درج نظر