مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

چند توصیه سازمان سنجش به معرفی شدگان مصاحبه دکتری

نشریه پیک سنجش امروز حاوی نکاتی از سوی سازمان سنجش به داوطلبان آزمون دکتری ۹۳ بود.

به گزارش  پی اچ دی تست در بخش “یادداشت هفته” پیک سنجش دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳ آمده است :

از امروز ۱۵ اردیبهشت‌ماه، اسامی معرفی‌شدگان مرحله مصاحبه آزمون دکتری ۹۳ همراه با اطلاعیه مربوط به برنامه زمانی مراجعه و مدارک مورد نیاز برای شرکت در این مرحله، روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود؛ به همین خاطر، لازم دانستیم که توجه معرفی‌شدگان این مرحله از آزمون دکتری سال ۹۳ را به چند نکته مهم که در ذیل می‌آید جلب نماییم:
۱-    داوطلبان می‌بایست با مطالعه دقیق اطلاعیه مندرج در سایت سازمان، اقدامات لازم را به منظور آمادگی برای شرکت در مرحله بررسی مدارک آزمون دوره دکتری سال ۹۳ (مصاحبه) به عمل آورند.
۲-    داوطلبانی که براساس کارنامه منتشر شده در سایت این سازمان، به عنوان معرفی شده یک یا چند کد رشته محل از رشته امتحانی مربوط مشخص شده‌اند، لازم است که قبل از حضور برای انجام  مصاحبه، به وب‌سایت دانشگاه یا دانشگاه‌هایی که به آنها معرفی شده‌اند مراجعه و ضمن اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه‌، نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده در سایت دانشگاه‌ یا دانشگاه‌های مورد نظر، برای شرکت در مصاحبه اقدام نمایند و اصل رسید وجه واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسؤول ذی‌ربط تحویل دهند.
۳-    معرفی‌شدگان مرحله مصاحبه توجه داشته باشند که پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مرحله مصاحبه، هیچ‌گونه تقاضایی در این ارتباط قابل پذیرش نیست و به مراجعات یا ارایه مدارک پس از تاریخ مقرر (مربوط به هر کد رشته محل یا دانشگاه) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۴-    آن گروه از داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه که در این مرحله شرکت نمایند و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره دکتری سال ۹۳ (اعم از دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) پیام‌ نور، غیرانتفاعی یا پردیس خودگردان) قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۴ نخواهند بود.
۵-    کارنامه اعلام نتایج گزینش این مرحله از آزمون دکتری ۹۳، همزمان با اصل اطلاعیه مربوط به معرفی‌شدگان مرحله مصاحبه این آزمون، از امروز روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان قرار می‌گیرد که داوطلبان می‌توانند نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.
منبع : http://peyk.sanjesh.org/news/article.aspx?id=947
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۲)

 1. حسین می‌گه:

  سلام. دوستان تو مصاحبه از ۷۰ درصد جند نمرشو باید اورد تا قبول شد با داشتن رتبه ۵ در ازمون کتبی؟با تشکر .

 2. نیکی می‌گه:

  نتایج کارنامه انتخاب رشته را روی سایت نگذاشته اند؟لطفا راهنمایی کنید؟

 3. مینا می‌گه:

  ساعت هشت
  میاد

 4. گوهر می‌گه:

  دوستان عزیز و پرتلاش و خستگی ناپذیر نگران نباشید. توکل کنیم به خدا که او خیر مطلق است و هر چه پیش آید حکمتی دارد و مصلت است. آیه قرآن می فرماید: بسا که شما چیزی را خیر می دانید و در آن شرّی برای شماست و بسا چیزی که شر می پندارید در حالیکه خیر شما در آن است. به امید تسلط داشتن بر جسم و روحمون. آمین

 5. شیمیست می‌گه:

  ساعت چند توی سایت قرار میدن……….

 6. بیژن حسابداری می‌گه:

  سلام دوستان
  دانشگاه اصفهان تارخ مصاحبههمه رشته ها رو زده. از ۲۰ اردیبهشت شروع میشه

 7. حسن می‌گه:

  هرچی خدا بخواد همون میشه

 8. بیژن حسابداری می‌گه:

  نتایج msrt اومد و من ۴۰ شدم.
  به نظرتون ارزش داره ببرم این نمره رو واسه مصاحبه؟
  خیلی کمه نه؟

 9. سولماز می‌گه:

  نتایج msrt اومد و من ۵۴ شدم.
  به نظرتون ارزش داره ببرم این نمره رو واسه مصاحبه؟
  خیلی کمه نه؟ :(

 10. محمد(نانو) می‌گه:

  ای خدا کمکم کنننننننننننننن

 11. mehran می‌گه:

  قـرار نـیـسـتــــــ مـن طـوری زنـدگی کـنـم کـه دنـیـا دوسـت داره ،
  خـب طـبـعـا قـرارهـم نـیـست دنـیـا هـمـونطـوری بـچـرخـه کـه مـن دوست دارم.

 12. رز آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی می‌گه:

  ایشالا همگیتون خبرای خوب بشنوید.التماس دعا

 13. ملو می‌گه:

  یکی بگه تقریبا ساعت چند نتیجه ها اعلام میشه.مردم از استرس

 14. قاسم زاده می‌گه:

  ایا اساتید مصاحبه کننده از رتبه ودرصد مصاحبه شونده اطلاع دارند

 15. بیماری شناسی گیاهی می‌گه:

  جوابارو بگین کی میاد