مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام زمان مصاحبه ۱۰۹ رشته دکتری آزاد ۹۳

جدول زمان بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۱۰۹ رشته برروی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت

به گزارش پی اچ دی تست، دکتر ناصراقبالی با بیان اینکه دعوت شدگان به مصاحبه می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از زمان مصاحبه خود مطلع شوند، افزود: دعوت شدگان باید در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور بهم رسانند و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌شود.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  در ادامه در پاسخ به این سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را باید به همراه داشته باشند، گفت: دعوت شدگان می‌بایست هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد ضروری است.

وی در مورد حائزین رتبه اول گفت: برای این دسته از دعوت شدگان داشتن گواهی رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ضروری است.

اقبالی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد می‌شود.

اقبالی در ادامه در مورد زمان مصاحبه سایر رشته‌ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴)

  1. داوطلب جامعه شناسی فرهنگی می‌گه:

    مریم خانم نگران نباش تا فردا میان اگه نیومد خوش به حالت میره بعد از رمضان کل وقت داری

  2. سعید می‌گه:

    به احتمال زیاد فردا اعلام بشه رشته ماهم هنوز اعلام نشده

  3. مریم می‌گه:

    رشته هایی که نیومده پس کی میاد؟؟؟؟