مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه بوعلی سینا

دانشگاه بوعلی سینا همدان برای مهرماه ۱۳۹۳  دانشجوی دکتری بدون آزمون جذب می نماید.

به گزارش پی اچ دی تست ، دانشگاه بوعلی سینا، بر اساس آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر و دستورالعمل اجرایی دانشگاه، از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳ در رشته/گرایش های زیر دانشجوی دکتری تخصصی بدون آزمون می پذیرد۰ شرایط داوطلبان و مشخصات رشته/گرایش ها به شرح زیر می باشد:

دانشکده

رشته/ گرایش مقطع دکتری

ادبیات و علوم انسانی

مدیریت آموزشی

زبان و ادبیات عربی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

فیزیولوژی ورزشی- بیوشیمی و متابولیسم ورزشی

علوم پایه

زمین شناسی اقتصادی

علوم زمین- گرایش پترولوژی

زمین شناسی مهندسی

شیمی

شیمی آلی

شیمی تجزیه

شیمی فیزیک

شیمی کاربردی

شیمی معدنی

کشاورزی

هواشناسی کشاورزی

مهندسی منابع آب

مهندسی مکانیک بیوسیستم گرایش فناوری پس از برداشت

ترویج و آموزش کشاورزی

اصلاح نباتات (ژنتیک مولکولی)

حشره‌شناسی کشاورزی گرایش بیوسیستماتیک کنه ها

علوم باغبانی و فضای سبز گرایش فیزیولوژی و اصلاح میوه

علوم دامی گرایش تغذیه دام

علوم خاک گرایش فیزیک و حفاظت خاک

فنی و مهندسی

مهندسی عمران- سازه

مهندسی عمران- گرایش ژئوتکنیک

مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی (گرایش مکانیک جامدات)

هنر و معماری

باستان شناسی گرایش دوران تاریخی

باستان شناسی گرایش دوران اسلامی

 

الف – شرایط عمومی:

۱-     اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۲-     تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۳-     پذیرفتن قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران.

۴-     نداشتن سوء پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذیصلاح.

۵-     نداشتن منع قانونی برای ادامه تحصیل ازنظرخدمت وظیفه عمومی (برای برادران).

۶-     عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب و گروه های محارب و ملحد و عدم هواداری از آنها.

۷-     دارا بودن صلاحیت عمومی به تشخیص هیات مرکزی گزینش دانشجو.

ب شرایط و ضوابط اختصاصی:

برای اطلاع از شرایط وضوابط اختصاصی به “دستورالعمل اجرایی آیین­نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی دوره کارشناسی­ارشد برای ورود بدون آزمون به دوره دکتری (Ph.D.) دانشگاه بوعلی سینا” مراجعه شود (مطالعه دستورالعمل اجرایی الزامی می باشد).

 

ج – نکات مهم:

۱-         متقاضی ملزم است برای هر کدام از شرایط اختصاصی مطابق دستورالعمل این دانشگاه، گواهی معتبر را با امضاء بالاترین مقام مسئول به شرح ذیل ارائه نماید:

-         گواهی دانشجوی نمونه کشوری در مقطع کارشناسی ارشد، از سازمان دانشجویی وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری یا بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.

-         گواهی رتبه اول تا سوم مرحله نهایی جشنواره های ملی و معتبر (خوارزمی، رازی و فارابی).

-         گواهی ثبت اختراع دارای تاییدیه علمی از سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی

-         گواهی انجام طرح ملی خاتمه یافته که تمام پایان نامه متقاضی تمام یا بخشی از آن را پوشش دهد.

۲- نمایه های معتبر بین المللی شامل ISI، Scopus و ISC می باشد.

۳- متقاضیان فقط در رشته/گرایش تحصیلی دوره کارشناسی ارشد خود می توانند متقاضی پذیرش بدون آزمون در دوره دکتری باشند.

۴- تحصیل در دوره دکتری به صورت تمام وقت است. لذا داوطلبان شاغل اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی لازم است هنگام مصاحبه، موافقت اولیه سازمان و نهاد دولتی یا غیردولتی متبوع خود مبنی بر صدور ماموریت چهار ساله و قابل تمدید تا پنج سال یا موافقت با استعفا یا مرخصی بدون حقوق را در صورت پذیرفته شدن، ارائه دهند و در صورت پذیرش، هنگام ثبت نام، ارائه حکم ماموریت، استعفا، مرخصی بدون حقوق یا هرگونه سند رسمی که موید امکان تحصیل تمام وقت دانشجو باشد، الزامی است.

۵- تحصیل پذیرفته شدگان نهایی بدون آزمون به صورت رایگان (بدون پرداخت شهریه تحصیلی) بوده و تابع کلیه مقرارت و آیین نامه های تحصیل در دوره دکتری دانشگاه می باشد.

۶- دانشجویانی که از طریق این تهسیلات در این دانشگاه پذیرفته شوند، در صورتی که پس از ثبت نام، از ادامه تحصیل انصراف دهند، یا به هر دلیل قادر به اتمام دوره تحصیلی نشوند ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان بر اساس تعرفه های مصوب برای دانشجویان ورودی آن سال خواهند بود.

۷- تغییر رشته و محل تحصیل برای دانشجویانی که از طریق این تهسیلات پذیرفته شوند، امکان پذیر نمی باشد.

۸- مسئولیت حسن اجرا و نظارت بر اجرای این شیوه نامه بر عهده معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا است و در شرح و تفسیر مفاد، نظر آن معاونت مورد استناد خواهد بود.

۹- کلیه پذیرفته شدگان نهایی ملزم هستند حداکثر یک سال بعد از ثبت نام گواهی کسب حداقل نمره قابل قبول از یکی از آزمون های زبان انگلیسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را طبق مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ارائه نمایند. پذیرش آن دسته از داوطلبانی که در زمان تعیین شده موفق به ارائه مدرک فوق الذکر نگردند، منتفی خواهد شد.

۱۰- چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی مدارک، مصاحبه و تحصیل در دانشگاه، مشخص شود که داوطلب واجد یکی از شرایط عمومی یا اختصاصی نبوده است، بلافاصله از ثبت نام یا ادامه تحصیل او جلوگیری و مطابق با مقررات با وی رفتار خواهدشد.

۱۱- پذیرش علمی داوطلبان برای ارسال فرم گزینش ایشان به هیات مرکزی گزینش دانشجو، منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور می­باشد.

۱۲- ثبت نام قطعی از پذیرفته شدگان علمی منوط به تایید صلاحیت عمومی ایشان از سوی هیات مرکزی گزینش دانشجو می باشد.

۱۴- بدیهی است، پرداخت هزینه ثبت نام، ارسال مدارک، پذیرش مدارک، دعوت و شرکت در مصاحبه و اعلام نتایج اولیه هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

۱۵- پذیرش فقط در رشته هایی صورت می گیرد که از طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری برای سال تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳ پذیرش داشته باشند.

۱۶- پذیرش دانشجویان دکتری بدون آزمون در هر رشته گرایش منوط به ثبت نام قبول شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۱۳۹۳ در آن رشته گرایش می باشد.

۱۷- دانشگاه ملزم به تکمیل ظرفیت رشته های دارای ظرفیت نمی باشد.

۱۸- دارا بودن یکی از شرایط مشروحه در بخش مقرارت وظیفه عمومی درج شده در صفحه ۳ راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ (دفترچه شماره ۱).

۱۹- دارندگان مدرک کارشناسی ارشد معادل نمی توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

۲۰- دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه های آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی نیز در صورت داشتن کلیه شرایط، می توانند متقاضی استفاده از این تسهیلات باشند.

۲۱- نتیجه بررسی اولیه و دعوت به مصاحبه از طریق سایت اینترنتی دانشگاه www.basu.ac.ir  و یا به صورت تلفنی به اطلاع داوطلبان واجد شرایط خواهد رسید.

د – نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

۱- لازم است کلیه داوطلبان مبلغ-/۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال (یکصد هزار تومان) به حساب جاری ۲۴۱۳۰۵۵۳۶۱ بانک تجارت شعبه دانشگاه بوعلی سینا (واقع در شهر همدان کد ۲۴۱۳۰) به نام درآمدهای آزمون های دانشگاه بوعلی سینا (قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت در سراسر کشور) واریز نمایند. داوطلب باید توجه داشته باشد که هنگام واریز وجه ثبت نام، از صندوقدار بانک بخواهد که نام و نام خانوادگی ایشان را هنگام ثبت کامپیوتری، در فیش مربوطه درج نماید.

۲- لازم است کلیه مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۷/۰۳/۱۳۹۳ با پست پیشتاز به نشانی همدان، دانشگاه بوعلی سینا، سازمان مرکزی دانشگاه، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه- کد پستی ۶۵۱۷۸۳۸۶۹۵ ارسال شود.

۳- روی پاکت قید شود:

(اینجانب . . . . . . . . . . . . . . . . . متقاضی پذیرش بدون آزمون دکتری سال ۱۳۹۳ در رشته . . . . . . . . .  . .گرایش . . . . . . . . . . . می باشم).

تذکرات مهم:

۱-         مدارک و وجه ثبت نام، مسترد نخواهد شد. لذا به داوطلبان توصیه اکید می شود قبل از تکمیل درخواست و واریز وجه ثبت نام این آگهی و دستورالعمل اجرایی پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون دانشگاه بوعلی سینا را به دقت مطالعه و در صورتیکه کلیه شرایط برای دعوت به مصاحبه را دارند، مبادرت به ثبت نام نمایند.

۲-         مدارکی که فاقد فیش واریزی باشند به هیچ وجه بررسی نمی شوند.

۳-         اصل فیش واریزی را ارسال و کپی آن را نزد خود نگهدارید.

۴-         به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵-         ارسال مدارک فقط از طریق پست پیشتاز امکان پذیر می باشد و مدارک به هیج وجه به صورت حضوری تحویل گرفته نمی شود.

۶-         آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مدارک ۱۷/۰۳/۱۳۹۳ می­باشد و در صورت تمدید مهلت ثبت نام، مراتب ازطریق سایت دانشگاه، اطلاع رسانی خواهد شد.

۷-         کلیه مواد دستورالعمل اجرایی از وضوح کافی برخوردار است لذا از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به منظور پرسش مجدد و همچنین در خصوص زمان مصاحبه، اعلام نتایج و . . . جدا خودداری گردد.

۸-         به متقاضی توصیه می شود که به طور منظم اطلاعیه­های مربوطه را از طریق سایت دانشگاه پیگیری نمایند.

۹-             در صورت تغییر شماره تلفن اعلام شده در فرم ثبت نام، داوطلب باید مراتب را سریعاٌ به اداره کل تحصیلات تکمیلی دانشگاه اطلاع دهد.

مدارک لازم:

۱-         اصل فیش واریزی

۲-         تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدارکی دال بر عدم منع قانونی برای ادامه تحصیل متقاضی از نظر وضعیت نظام وظیفه (جهت برادران).

۳-         کپی شناسنامه و کارت ملی (در صورت دعوت به مصاحبه، همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی در جلسه مصاحبه الزامی است)

۴-       تقاضانامه ثبت نام (ویژه دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۱- الف)

۵-       تقاضانامه ثبت نام (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۱- ب)

۶-       فرم وضعیت آموزشی و پژوهشی داوطلب (فرم شماره ۲)

۷-       فرم تعهد حضور تمام وقت (فرم شماره ۳)

۸-       گواهی تایید معدل بدون احتساب نمره پایان نامه، تاریخ فراغت از تحصیل و نمره پایان نامه (ویژه دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۴- الف)

۹-       گواهی تایید معدل بدون احتساب نمره پایان نامه (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۴- ب)

۱۰-   تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی

۱۱-   تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی ارشد

تذکر ۱: مدارک اخذ شده از دانشگاه های خارج از کشور باید توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارزیابی و تایید شده باشد.

۱۲-   فرم مشخصات فردی داوطلبان پذیرش بدون آزمون دکتری سال ۱۳۹۳ (فرم شماره ۵) (بخش های الف، ب و ج توسط متقاضی تکمیل گردد. ضمناً در قسمت امتیازات چیزی نوشته نشود) فرم شماره ۵ باید به صورت تایپ شده تکمیل و ارسال گردد، حفظ فرمت فرم مذکور از جمله ساختار جداول و فونت ها و . . .  الزامی می باشد.

۱۳-   فرم تعهد دفاع از پایان نامه (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۶)

۱۴-    فرم تأیید مقالات نمایه شده مستخرج از پایان نامه متقاضی، توسط استاد راهنما (فرم شماره ۷)

۱۵-   دو مورد توصیه نامه (فرم شماره ۸)

تذکر: ارائه توصیه نامه از استاد راهنمای دوره کارشناسی ارشد الزامی می باشد. توصیه نامه دیگر بایستی توسط یکی از اساتید دروس تخصصی دوره کارشناسی ارشد تکمیل شده باشد. پیشنهاد می شود توصیه نامه در فرم مخصوص مورد تایید دانشگاه بوعلی سینا تنظیم شود و به صورت محرمانه و در پاکت در بسته ارسال گردد.

۱۶-   تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی.

۱۷-   تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد.

۱۸-   تصویر صفحه ارزشیابی پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (ویژه دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد).

۱۹-   تصویر چکیده پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (ویژه دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد).

۲۰-   تصویر صفحه اول پروپوزال (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد).

تذکر: در صورت دعوت به مصاحبه به همراه داشتن یک نسخه از پایان نامه برای دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد و یک نسخه از پروپوزال برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد در جلسه مصاحبه، الزامی می باشد.

۲۰- یک نسخه از هر کدام از فعالیت­های علمی پژوهشی شامل مقاله، کتاب، اختراع، اکتشاف و . . .

تذکر ۱: گواهی پذیرش قطعی (با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ) برای مقالات چاپ نشده داوطلب الزامی است.

تذکر ۲: منظور از پذیرش قطعی مقاله، پذیرش بدون قید و شرط مقاله می باشد.

تذکر ۳: ارائه مدرکی معتبر دال بر علمی- پژوهشی، ISI، Scopus و ISC بودن مجله ای که مقالات در آن چاپ شده است یا پذیرش قطعی گرفته است الزامی است.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۳)

 1. مرجان می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه اگه مدرک زبان واسه دانشگاه بوعلی ظرف مدت یک سال نتونیم ببریم جلوی ادامه تحصیل میگیرن واقعا؟

 2. رضا می‌گه:

  شرایتش خیلی سخته

 3. fff می‌گه:

  بجه ها مهلت تمدید نشده؟

 4. مهندس می‌گه:

  سلام و خسته نباشید به همه دوستان.من ۴ترمه فارغ اتحصیل شدم ۹مقاله معتبرم دارم نمره دفاعم ۱۹٫۷۵ ولی متاسفانه چون دانشگاه آزادی هستم هیچ دانشگاهی پذیرش نمیکنه من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. حسین صالحیان می‌گه:

  باسلام
  لطفا شرایط کمتر از شش ترم رو بردارین. من بخاطر مشکلات آزمایشگاهی و نمونه گیری و حجم زیادکارپایانامم مجبور شدم ترم ششم دفاع کنم حتی حدود نصف یا بیششتر از کلاسمون ترم ششم دفاع کردن. الان رفتم گواهی رتبه بگیرم دانشگاه بو علی سینا گواهی نمیده .حتی استاد راهنمای من هم باهاشون چند دفعه تماس گرفته و گفته که بخاطر حجم زیاد کاری کار ما طول کشیده اما گوششون بدهکار نیست و گواهی نمیدن!!!!!!!!!!

 6. فرم های لازم برای ارسال می‌گه:

  نمدونم چرا فرم ها ی pdf دانلود نمشه. لطفا اگه کسی دانلود کرده فایل ها رو آپلود کنه.
  مرسی

 7. Samiraبه Ghazal می‌گه:

  سلام

  اهل خراسان شمالی هستم واقعا موندم چکار کنم رزومم خوبه ولی فکر میکنم میگم برم راه دور باید فقط به درس فکر کنم ولی راه نزدیک میتونم هم کار کتم هم زندگی و تحصیل. از بس فکر کردم دیوونه شدم از طرفی دوست دارم دکترا بخونم نمیدونم چکارکنم

 8. Samiraبه غزل می‌گه:

  سلام عزیزم

  اهل خراسان شمالی هستم واقعا موندم چکار کنم رزومم خوبه ولی فکر میکنم میگم برم راه دور باید فقط به درس فکر کنم ولی راه نزدیک میتونم هم کار کتم هم زندگی و تحصیل. از بس فکر کردم دیوونه شدم از طرفی دوست دارم دکترا بخونم نمیدونم چکارکنم

 9. Samira می‌گه:

  سلام

  نمی دونم بدون کنکور شرکت کنم برم راه دور درس بخونم یا برم دنبال کار و زندگیم. رزومم هم خوبه.

  واقعا نمیدونم چکار کنم ایا ارزش داره اینقد راه دور باشم.

  کمکم کنید لطفا

  • Ghazal می‌گه:

   سمیرا جان اگر ساکن تهرانی از تهران تا دانشگاه همدان ۳ یا نهایتا۴ ساعت راهه.من اونجا رفتم. کادر آموزشی و اداری محترمی دارن . فقط حیف که رشته من رو پذیرش نمی کنند. اگه شرایطش رو داری لااقل برو یه سر بزن. موفق باشی

 10. آرا می‌گه:

  ۱- متقاضی ملزم است برای هر کدام از شرایط اختصاصی مطابق دستورالعمل این دانشگاه، گواهی معتبر را با امضاء بالاترین مقام مسئول به شرح ذیل ارائه نماید:

  - گواهی دانشجوی نمونه کشوری در مقطع کارشناسی ارشد، از سازمان دانشجویی وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری یا بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.

  - گواهی رتبه اول تا سوم مرحله نهایی جشنواره های ملی و معتبر (خوارزمی، رازی و فارابی).

  - گواهی ثبت اختراع دارای تاییدیه علمی از سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی

  - گواهی انجام طرح ملی خاتمه یافته که تمام پایان نامه متقاضی تمام یا بخشی از آن را پوشش دهد.
  ####بالاخره باید این شرایط رو داشته باشیم یا شاگرد اول تا سومی ارشد؟؟؟؟؟؟؟

 11. سپید می‌گه:

  من ترم چهارم مقاله ندارم یک سال فرصت میدن برای چاپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. احمد می‌گه:

  دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه های آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی نیز در صورت داشتن کلیه شرایط، می توانند متقاضی استفاده از این تسهیلات باشند.

  این حرف یه دنیا ارزش داره

 13. !!! می‌گه:

  چه تاکیدی رو فیش واریزی کردن!!!!!! :D

 14. marjan می‌گه:

  سلام
  کسی میدنه این شرتیط اختصاصی را از کجا باید نگاه کنیم
  برای اطلاع از شرایط وضوابط اختصاصی به “دستورالعمل اجرایی آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی دوره کارشناسی ارشد برای ورود بدون آزمون به دوره دکتری (Ph.D.) دانشگاه بوعلی سینا” مراجعه شود (مطالعه دستورالعمل اجرایی الزامی می باشد).

  • سمیرا می‌گه:

   عزیزم برو سایت دانشگاه بوعلی سینا همه چی رو کامل گذاشته

   • marjan می‌گه:

    من رفتم کدوم قسمتش؟ من نه فرمها رو تونستم پیدا کنم نه دستورالعمل ممنون میشم راهنمایین کنید کدوم قسمت برم؟

    • سمیرا می‌گه:

     برو سایت دانشگاه بوعلی سینا یک قسمت. در صفحه اول
     نوشته آگهی پذیرش بدون آزمون دکتر بعد که روش کلیک کنی یک آگهی باز میشه که باز یک خط قرمز برای شرایطش داره اونم کلیک کنی قسمت بالا. همین صفحه که این سایت گذاشته هست پایینش هم فرم ها و اطلاعیه شرایط اختصاصی رو گذاشته باید تک تک دانلود کنی

 15. Samira می‌گه:

  کلیه پذیرفته شدگان نهایی ملزم هستند حداکثر یک سال بعد از ثبت نام گواهی کسب حداقل نمره قابل قبول از یکی از آزمون های زبان انگلیسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را طبق مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ارائه نمایند. پذیرش آن دسته از داوطلبانی که در زمان تعیین شده موفق به ارائه مدرک فوق الذکر نگردند، منتفی خواهد شد.
  سلام

  دوستان بنظرتون این شرطش قابل تمدیده یعنی میشه دیرتر مدرک زبان و بدیم من همه ی شرایط و دارم فقط این و ندارم چکار کنم هزینشم زیاده می خوام شرکت کنم ولی این شرط و داره چکار کنم؟ راهنماییم کنید.

 16. مهفام می‌گه:

  سلان دوستان.من هنوز مقاله ام اکسپت نشده به نظرتون میتونم ثبت نام کنم؟

 17. غلیرضا می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم ک من رتبه ۵٫معدلم ۱۶٫۶۱،یه ثبت اختراع داخلی دارم.۴تا مقاله داخلی و ۱ مقاله ک هنوز اکسپت نشده.ولی تا تیر میشه.میتونم برای بدون ازمون اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنید.با این مبلغ زیاد احتمالداره؟

 18. سارا می‌گه:

  چقد فرصت ثبت نامش کمه.کاش تمدیدبشه.این همه مدارکو تو این فرصت کم نمیشه کامل کرد.مخصوصا برا ماهایی که دانشگاهامون دوره

 19. شیوا می‌گه:

  ایا فارغ التحصیلان پردیس های بین الملل هم میتونن شرکت کنند؟؟

  و اینکه چرا اسمی از رتبه های اول تا سوم ورودی هر کد رشته محل نیامده یعنی این پذیرش متعلق به دانشجویان ممتاز هست یا خیر ؟

 20. سارا می‌گه:

  واقعا هزینه ش زیاده.چه خبره.روش جدید کسب درآمد برا دانشگاه.در ضمن شاغلم قبول نمی کنن.معلوم نیست این هزیله ها چه جوری باید تامین بشه.اینجوری از استعداد درخشان حمایت میشه

 21. کمک می‌گه:

  چه شرایطه سختی گذاشتن. چه خبره ۱۰۰ تومن زده رو دست همه دانشگاه ها. نمی دونم شرکت کنم یا نه چون یه نفر می گیرن که همه هم میگن بیشتر دانشجوی خودشون و می گیرن. بچه ها راهنماییم کنید.

 22. دکتر معلق می‌گه:

  من که ۵جا دعوت به مصاحبه شدم میتونم اینم شرکت کنم؟؟

 23. فرناز می‌گه:

  کسی می دونمه جریان این ۴ سال مرخصی چی هست؟ یعنی باید پاشیم بریم اونجا زندگی کنیم؟

 24. b.h می‌گه:

  شرایط اختصاصی رو از کجا ببنیم از سایت دانشگاهم که دانلود نمیشه ؟ چند سال از فارغ التحصیلی میتونه گذشته باشه؟

 25. سبحان می‌گه:

  این شرایطی که اینا گذاشتن یعنی هیچ کسی نیاد. من نه مشکل مقاله دارم نه معدل. ولی بعضی شرایط اختصاصیش سخته

  • سویل می‌گه:

   سبحان می شه بگی کدوم شرایط اختصاصیش سخته؟ همون مواردی که توی دستورالعمل نوشته شده رو می گی؟ شک کردم که به جز اون دستورالعمل آیا موارد دیگه ای هم هست که باید شرایطش رو داشته باشیم؟ اگه کسی می دونه لطفا راهنماییم کنه می خوام ۱۰۰ تومااان بابتش پول بدم )-:

درج نظر