مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام تاریخ برگزاری آزمون‌های GRE

سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری آزمون های زبان انگلیسی GRE را در سال ۹۳ و ۹۴ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام برای این آزمون ها GRE یا (general&subject) فقط از طریق سایت ETS و پرداخت هزینه ثبت نام نیز فقط از طریق کارتهای اعتباری بین المللی  (master,visa,…) امکان پذیر است.

آزمون GRE GENERAL فقط به روش جدید(iBT) در طول کل سال باظرفیت محدود برگزار می شود و متقاضیان می توانند جهت مشاهده تاریخ های برگزاری این آزمون به سایت ETS مراجعه کنند.

آزمون GRE SUBJECT  بصورت کاغذی در روزهای ۵ مهرماه ۹۳ مطابق با ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۴، ۳ آبان ماه ۹۳ مطابق با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۴، ۲۹ فروردین ۹۴ مطابق با ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ برگزار می شود.

داوطلبان آزمون GRE SUBJECT پس از اتمام فرایند ثبت نام در سایت ETS می بایست تا سه هفته قبل از هر آزمون نسبت به تکمیل فرم مخصوص در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی(www.sanjesh.org) اقدام کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

  1. sara می‌گه:

    در طول کل سال یعنی جی?? هروز برکزار میشه??

  2. hamed می‌گه:

    ۷۵۰۰۰۰۰ rials

  3. چکاوک:) می‌گه:

    هزینش چقدره؟

درج نظر