مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه مفید

دانشگاه مفید از بین دانشجویان ممتاز در مقطع دکتری در رشته‌های علوم اقتصادی، حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل عمومی، فقه و مبانی حقوق اسلامی و علوم سیاسی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، دانشگاه مفید با استناد به آئین‌نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شیوه‌نامه اجرایی، از بین فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد، برای تحصیل در دوره‌های دکتری تخصصی در پنج رشته علوم اقتصادی، حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل عمومی، فقه و مبانی حقوق اسلامی و علوم سیاسی بدون شرکت در آزمون، دانشجو می‌پذیرد.

علاقه‌مندان واجد شرایط فرصت دارند تا 20 تیرماه سال جاری به سامانه پذیرش به نشانی اینترنتی http://azmoon.mofidu.ac.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

شرایط عمومی پذیرش در این مقطع دارا بودن صلاحیت عمومی و نداشتن منع قانونی برای ادامه تحصیل ازنظر نظام‌وظیفه است و دارا بودن دانشنامه کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه‌های داخل یا خارج کشور از شرایط اختصاصی پذیرش در این دوره به شمار می‌رود.

علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32130331- 025 در ساعات اداری، برای پرسش‌های احتمالی خود پاسخ مناسبی دریافت کنند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. مهین گفت:

  من ورودی 88 میباشم ولی بعلت سردرگمی دوسال از دست دادم وحالا دانشگاهها مرا پذیرش نمی کنند کمکم کنید راه حلی پیدا کنم. اگر ایمیل وزارت تحقیقات ویا دفتر کل استعدادهای درخشان را کسی دارد،ارسال کنید

 2. آوا گفت:

  با سلام
  من برای بدون ازمون یکی از داشنگاهها اقدام کردم و رفتم مصاحبه و گروه من رو به عنوان شخص قبول انتخاب کرد میخواستم بدونم بعد این مرحله چه مراحلی هست؟