مدرسان شریف  کتاب مصاحبه دکتری سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی مدرسان شریف نیکفال کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی

برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد در 2 شهر

آزمون آیلتس دانشگاه آزاد مهرماه در 2 شهر کشور برگزار می شود و متقاضيان مي توانند از امروز (13 مرداد 93) با مراجعه به سايت ielts.iauset.com نسبت به ثبت نام آنلاين خود اقدام كنند.

به گزارش خبرنگار مهر، اين آزمون در روز شنبه 5 مهرماه سال جاری بطور همزمان در سه شهرستان برگزار خواهد شد كه ثبت نام شوندگان لازم است رأس ساعت 7:00 در حوزه هاي مرتبط حضور به هم رسانند.

به گفته رئیس مرکز آزمون، نتايج از طريق سايت results.ielts.org روز شنبه 19 مهرماه اعلام خواهد شد.

آزمون هاي آيلتس در شهرستان ها به منظور رفاه حال داوطلبان، كاهش هزينه ها و رضايتمندي متقاضيان برگزار مي شود.

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، توجه به استانداردها در برگزاري آزمون ها مورد تأكيد است و با هماهنگي هاي صورت گرفته با مؤسسۀ آيلتس، مركز آزمون آمادگي دارد تا با واحدهايي كه در فراهم كردن استانداردهاي برگزاري آزمون آيلتس توانايي دارند، همكاري كرده و در آن واحدها آزمون برگزار كند.

تمام آزمون هاي آيلتس دانشگاه آزاد اسلامي تا پايان سال 2014 بر روي وب سايت ielts.org قابل مشاهده است.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲)

  1. الهام گفت:

    باسلام وخسته نباشید بابت سایت خوبی که دارید میشه لطفا بگین این آزمون سالی چند بار برگزار میشه چون من نمیتونم این دوره شرکت کنم می خواستم بدونم تاریخ بعدی آزمون چه زمانی هست با تشکر

درج نظر