مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

تمدید مهلت ثبت نام دکتری بدون آزمون پژوهشگاه زلزله‌شناسی

مهلت ارسال مدارک جهت درخواست پذیرش دکتری بدون آزمون در پژوهشگاه زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله تا ۲۰ مرداد ماه تمدید شده است.

به گزارش پی‌اچ‌دی تست پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در مقطع دکتری در رشته مهندسی عمران- مهندسی زلزله، از بین دانش‌آموختگان رتبه اول کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران- ژئوتکنیک دانشجو می‌پذیرد.

به نقل از وب‌سایت این پژوهشگاه، پیش‌تر مهلت ارسال مدارک تا ۳۰ تیر ماه اعلام شده بود که این زمان تا ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۳ تمدید شده است. واجدین شرایط می‌بایست مدارک خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰/۵/۹۳ به دفتر تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه تحویل نمایند. به مدارکی که پس از تاریخ فوق به این دفتر تحویل گردد ترتیب اثرداده نخواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر