مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

زمان اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهایی آزمون دکتری 1393

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری 1393 در 26 مرداد ماه در سایت سنجش اعلام خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش آموزش كشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد که به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 پس از انتشار كارنامه اوليه نسبت به درج اولويت‌هاي انتخابي در فرم انتخاب رشته خود مندرج در سايت اطلاع‌رساني اين سازمان اقدام نموده و بر اساس نتايج گزينش اوليه در يك يا چند كدرشته‌محل از اولويت‌هاي انتخابي براي مصاحبه معرفي ودرمصاحبه شركت نموده‌اند، می رساند؛ اسامي پذيرفتگان نهايي آزمون مذكور در روز يكشنبه مورخ 26/5/93  از طريق ‌سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org اعلام مي‌گردد.

لذا از داوطلباني كه در رديف پذيرفتگان نهايي اين آزمون قرار مي‌گيرند، دعوت مي‌شود با توجه به مندرجات اطلاعيه‌اي كه در اين خصوص منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به وب سايت اطلاع‌رساني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي ذيربط و كسب اطلاع از برنامه زماني ثبت نام و مدارك مورد نياز براي ثبت نام مربوط به هر كدرشته محل، در زمان مقرر براي ثبت‌نام و ساير مراحل پذيرش به نشاني مشخص شده درسايت موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. دکتر بالقوه گفت:

  من اگه قبول بشم خوشحال نمی شم و اگه نشم ناراحت نمی شم. آخه با بچه چند ماهه و چند تا مشکل اساسی چه طوری برم شهرستان و بیام؟ 6-7 ساعت هر سری راهه رفت یا برگشته تازه اگه دو روز در هفته کلاس داشته باشم چی؟ چون خوابگاه هم نمی دن!تازه جایی که من رفتم برا مصاحبه آموزشیش سه ترمه در صورتی که همه جای دیگه تو این رشته آموزشیش دو ترمه! این قانون استعدادهای درخشان قبلی هم واقعا نامردی بود.خدا رو شکر که عوض شد اما جای سوء استفاده اش بیشتر شده.
  حالا بالاخره چه ساعتی جواب ها می آد؟
  این که گفتید از قصد دیر می ذارن که مراجعه کننده اش بیشتر شه حسابی ناراحتم کرد!از استفاده ی ابزاری شدن خیلی بدم میاد. اون هم ناخواسته
  اما اگه قبول نشم چرا یک کم ناراحت می شم.اگه قبول نشم می خوام مصاحبه آزاد رو برم که اگه قبول شم بگم به دیگران که قبول شدم اما نرفتم…

 2. دکترمعلق گفت:

  دوستان خواهشا ان شالله نتیجه گرفتید خیلی کوتاه و مختصر بگید که چکار کردید.

  و من الله توفیق.

 3. دکترمعلق گفت:

  دوستان کجایید؟ من از صبح رفتم سراغ کتابا و جزواتم!!!خونه تکونی کردم!!اکثرشو دور انداختم و چندتا شم کنار گذاشتم که بدم به دوستام.

 4. فیزیولوژی ورزشی گفت:

  ببخشید اطلاعات غلط بهم دادن بازم ببخشید