مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام رشته محل های جدید دکتری پردیس ۹۳

برخی رشته محل های جدید به فهرست کدرشته های آزمون دکتری پردیس افزوده خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ، فهرست رشته محلهای جدید علاوه بر رشته محلهای مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام که به این سازمان واصل شده در اطلاعیه مورخ ۱۷/۶/۹۳ برای اطلاع داوطلبان منتشر خواهد شد که داوطلبان می توانند در صورت علاقمندی نسبت به انتخاب آنها در قسمت ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

داوطلبان متقاضی شرکتدر آزمون مذکور می توانند از تاریخ ۱۹/۶/۹۳  لغایت ۲۱/۶/۹۳  نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی و هم چنین کد رشته محلهای انتخابی خود اقدام نمایند.

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴)

 1. ف- ق می‌گه:

  سلام
  من هم از ثبت نام جا موندم آیا می توان در تاریخی که برای تغییرات اطلاعات قرار داده شده است کسی که از ثبت نام عقب افتاده ،ثبت نام کند؟
  لطفا اگر کسی می داند کمک نماید.

 2. فرهاد می‌گه:

  سلام.من از ثبت نام جا موندم تکلیف چیه؟

 3. امیر می‌گه:

  با سلام لطفا به من جواب بدید که مدرک لیسانس تربیت بدنی وفوق مدیریت اموزشی می توانم دردکترای تربیت بدنی پردیس ها داوطلب شوم .من تاک
  نون پاسخی دریافت نکردم متاسفانه شما درسایت سوال تکراری است می نویسید

 4. ارام می‌گه:

  سلام لطفا اگر کسی مصاحبه دانشگاه شیراز رفته ویا اطلاعی از شیوه مصاحبه و اساتید آن دارد اطلاع دهد؟ (رشته تاریخ اسلام)

درج نظر