مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دکتری استعداد درخشان 93 دانشگاه تهران

دانشگاه تهران، نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی دکتری بدون آزمون 1393 استعداد درخشان را اعلام کرد.

 به گزارش پی اچ دی تست، پذیرفته شدگان نهایی  دکتری بدون آزمون 93 دانشگاه تهران که پذیرش آنها به تأیید سازمان سنجش رسیده است، می توانند با استفاده از کد ملی خود وارد سامانه جامع آموزش شده و جهت ثبت نام الکترونیکی با شناسه کاربری و گذرواژه زیر اقدام نمایند.

 

 کد ملى بدون در نظر گرفتن صفرهاى سمت چپ+ ut931 :شناسه کاربری

کد ملی (به صورت کامل) :گذرواژه

به عنوان مثال کد ملی 0076779890

ut93176779890 :شناسه کاربری

0076779890 :گذرواژه

 توجه: برای ورود به سیستم اموزش دانشگاه تهران از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.

بعد از ورود به سیستم  از منوی اموزش – دانشجو – پذیرش غیر حضوری دانشجویان – پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود وارد شده و برای ادامه کار، لینک راهنمای کامل ثبت نام الکترونیکی در زیر را ملاحظه فرمایید.

 دریافت فایل راهنمای ثبت نام آنلاین

توجه: در لینک ارسال فایل مدارک ،حجم فایل هر مدرک، 250 کیلو بایت و با پسوند JPG یا GIF  باشد.

دانشجویان محترم، بعد از مراجعه به دانشکده و تشکیل پرونده و پذیرش نهایی توسط کارشناس آموزش شناسه کاربری: شماره دانشجویی؛  گذرواژه: کد ملی  خواهد شد. گذرواژه برای دانشجویان خارجی شماره گذرنامه می‌باشد.

 

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. دکتری روزانه دانشگاه تهران(حقوق جزا و جرمشناسی) گفت:

  دانشکدههای دیگه رو نمیدونم اما دانشکده حقوق واقعا تو این زمینه عدالت محوره بچه ها

 2. استعداد درخشان گفت:

  سلام
  دوستان عزیز کسی خبر داره که نتایج مصاحبه استعداد درخشانی که دانشگاه تهران ۱ ماه پیش برگزار کرد کی میاد؟ البرز و کیش و ارس از طریق آیین نامه استعداد درخشان فراخوان زدند و ما هم شرکت کردیم ولی بیش از یک ماه هم میگذرد و هیچ خبری نیست!!

 3. 45 گفت:

  کسی می دونه چه جوری باید متوجه بشیم که جزوه قبولی ها هستیم یا نه؟ همه دانشگاهها اسامیو رو سایتشون زدن، دانشگاه تهران ترسیده که فکر کنیم که پارتی بازی شده و اکثرا بچه های خودشو برداشته؟!!!

 4. ut گفت:

  سلام دوستان
  اینجا اسمارو زدن
  http://egufa.ut.ac.ir

  متاسفانه در رشته برق قدرت هر دو نفر ظرفیت استعداد درخشان از خارج از دانشگاه انتخاب شده!!

 5. نگران گفت:

  بچه ها شما همه تونستید وارد سیستم بشید ؟
  چرا اینا اسامیو نمیزنن تو سایتشون ؟؟ دلیلش چیه بچه ؟؟ کسی میدونه ؟؟

 6. متقاضی گفت:

  سلام
  از بین دوستان کسی هست که قبول شده باشه و نتونه وارد سامانه بشه؟
  منم بهم گفته بودن قبولم اما نمیتونم وارد بشم!
  ایا این به منزله قبول نشدنه؟

 7. sarekari گفت:

  پس جرا فقط این دانشگاه اسامی رو به این شکل اعلام کرده. عدم نشان دادن تمامی اسامی پذیرفته شدگان نشانی چیست؟ احیانا 99 درصدشون از دانشجویان خودشون نیستند؟حیف وقت و هزینه ای که کردیم.

  • دانشگاه تهرانی گفت:

   من کارشناسیمو دانشگاه تهران بودم، برای ارشد تو رشته ما نزدیک 20 نفر از بچه های خودمونو برداشتن در حالی که خیلیهاشون شرایط استعداد درخشان رو نداشتند. تو دانشکده فنی که اینجوریه دانشکده های دیگه رو نمیدونم.

   • علی گفت:

    من ارشدم رو دانشگاه تهران بودم
    از 20 نفر ورودی، فقط یکیش دانشگاه تهران بود و اون هم با استعداد درخشان اومده بود

    • دانشگاه تهرانی گفت:

     نه تنها ورودی ما ورودی های سال های دیگه هم کم و بیش همین بودن که بیشتر از ظرفیت از استعداد درخشان بچه های خودمون رو برداشتند یه تحقیق راجع به رشته عمران دانشگاه تهران کنید متوجه میشید…شما شاید فنی نیستین یا اینکه سال شما معجزه ای رخ داده.

    • دانشگاه تهرانی گفت:

     من هم حاضرم سال ورودی رو به همراه لیست اسامی بذارم.

  • پیشنهاد دوستانه گفت:

   بچه ها وقتی به چیزی دست پیدا نمیکنید، بقیه را زیر سوال نبرید!!! این خیلی عادت بدیه! باعث عدم پیشرفتتون میشه. من خودم ارشدم تهران نبودم، ولی واسه دکتری که اومم دانشگاه تهران واسه مصاحبه، هر چهار تا رقیبم دانشگاه تهرانی بودن، ولی من قبول شدم. خواهشا جو را متشنج نکنید، به ضرر خودتون میشه، ذهنتون درگیر میشه و زمان را از دست میدید.
   امیدوارم شما هم به هر چی که شایستتون هست برسید. مطمئن باشید هروقت که شما هم قبول شدید، یه عده مثل خودتون اعتراض میکنن و شما را به عکس العمل وادار میکنند.
   پس لطفا آرامشتون را حفظ کنید و ایمانتون را الکی زیر پا نذارید…

   • سیما گفت:

    بله کاملا درست میفرمایید
    برای دانشگاه های دیگه مثل امیرکبیر هم من برخی نظرات رو می خوندم که الکی نوشته بودن فلانی رو گرفتن که هیچی رزومه نداره در حالی که من اون فرد رو شخصا می شناختم رزومش خیلی قوی بود
    شاید عصبانی باشید ولی تهمت الکی زدن به باقی جز گناه هیچی بهتون اضافه نمیکنه

    • من چند سال محروم میشم؟ گفت:

     قضاوت رو میذاریم کنارو همه رو میسپیریم به خدا. قطعا اگه چیزی حق کسی بوده باشه و خودشم با تمام وجود بر اون ایمان داشته باشه و آدم منصفی باشه که فرق بین حقو ناحقو بدونه خدارو هم خوش میاد و ما همه امیدواریم همچین کسایی زندگیشون پر از پیشرفت باشه

   • sara گفت:

    این یک موضوع واضح و مبرهن است تهران تو اموزش زبان هم این کارو کرد 2 نفر از خودشو برداشت!

    • من چند سال محروم میشم؟ گفت:

     قضاوت رو میذاریم کنارو همه رو میسپیریم به خدا. قطعا اگه چیزی حق کسی بوده باشه و خودشم با تمام وجود بر اون ایمان داشته باشه و آدم منصفی باشه که فرق بین حقو ناحقو بدونه خدارو هم خوش میاد و ما همه امیدواریم همچین کسایی زندگیشون پر از پیشرفت باشه

 8. ناامید گفت:

  من در مصاحبه یکی از رشته های فنی شرکت کردم، با کلی امید و آرزو. با معدل بالای هفده کارشناسی و کارشناسی ارشد، با 5 مقاله ISI، با دو طرح پژوهشی، سابقه ی تدریس و … بعد با کمال تعجب دیدم که در بین پذیرفته شدگان نیستم و دیدم فردی قبول شده که دانشجوی ترم چهارم بوده و بدون مقاله . البته دانشجوی دانشکده فنی بوده و استاد پایان نامه اش یکی از پر نفوذترین اساتید گروه. با اینکه مطمئنا برخی از قبول شدگان حقشون بوده اما به نظر میرسد که همچنان اعمال سلیقه به هر رزومه ای برتری دارد. من ایمانم را به عدالت از دست دادم.

  • Lit گفت:

   دوست عزیز با کمال احترام، اما به نظر من دانشجوی ترم 4 بدون رزومه قوی بهتر از فردیه که چندین سال از محیط آکادمیک دور بوده ولو چندین مقاله داشته باشه…
   من دقیقا وضعیت برعکس شما رو دارم. چرا که خودم متولد 69 هستم و امسال دانشجوی ترم 4 بودم که پذیرفته نشدم اما میبینم که رتبه های برتر کنکور و قبولی ها اکثرا متولد 60-63 هستن که برای چندین سال از محیط درس دور بوده اند و حالا بعد چند سال یادشون افتاده درس بخونن.
   در صورتی که در دانشگاه های خارج هم هرچه سن بالاتر باشه، امتیاز منفی به حساب میاد و حق با کسیه که مداوم به درس اهمیت داده…
   من متوجه شرایط کار و سربازی هستم امااز نظر من هم قبولی با چند سال تاخیر بی عدالتیه…

   • ... گفت:

    در صورتی بی عدالتی هس که اون کسی که سنش بالا بوده تو اون مدتی که از درس فاصله کرفته هیچگونه کار تحقیقی در رابطه با پایان نامش انجام نداده باشه

   • ناامید گفت:

    دوست عزیز، فکر کنم شما از برخی شرایط آگاهی نداری. محض اطلاع باید ذکر شود که بحث ما راجع به قبولی های استعداد درخشانه و نه کنکور. یک فرد دارای شرایط استعداد درخشان حداکثر دو سال پس از فارغ التحصیلی میتونه از این آیین نامه استفاده کنه. بنابراین اینکه فکر کنید این رزومه پس از مثلا شش سال بدست اومده، اشتباه است. از سوی دیگر سوابق پژوهشی در آیین نامه استعداد درخشان 40 امتیاز دارد و بنابراین کسی که رزومه ای نداره 40 امتیاز رو از دست میده و اساتید محترم برای اینکه چنین فردی رو بردارن دست به کارهای غیر اخلاقی میزنن. مثلا امتیاز فرد مورد نظر رو در مصاحبه کامل وارد میکنن (30) و امتیاز فردی رو که میخوان رد کنن صفر وارد میکنن. باز هم تاکید میکنم که همه قبول شده ها بی لیاقت نیستند و همه ی اساتید از چنین روشی استفاده نمی کنند.

    • ... گفت:

     منم با نظر ناامید موافقم. منم با این روند از یه دانشگاه غیر از دانشگاههای تهران قبول شدم. در صورتی که واقعا در بین افراد دعوت شده به مصاحبه حرفی واسه گفتن داشتمو یه سرو گردن از همه بالاتر بودم. بگذریم از اینکه چه اتقاقایی تو این مدت برام اتفاق افتاد. ولی این سیستم باعث شد تا من فردا برم از این دانشگاهی که قبول شدم انصراف بدم و اگه محرومیتی در کار نباشه امسال دوباره از طریق آزمون اقدام کنم تا بالاخره به حقم برسم. جدا از دلگرمیاییکه از دوستان شنیدم هر چند حکتی در کار بوده و قسمتم این بوده، ولی هیچوقت قلبا کسانیروکه این سرنوشتو برام رقم زدن نمیبخشم.

   • شما چرا یک طرفه به قاضی می روید >> گفت:

    نه دوست گرامی
    بنده متولد 61 هستم و از وقتی ارشد را تمام کردم در دانشگاه تدریس می کنم و با یک رزومه خوب و کامل و چون در دانشگاه مدام حضور داشته و دارم اصلا فاصله از محیط علمی دور نبودم
    شما چرا یک طرفه به قاضی می روید >>
    از دید شماسنین بالاتر حق تحصیل ندارند …
    لطفا قضاوت و پیش داوری را بزراید کنار شما قراره دکتر این مملکت باشید …

    • Lit گفت:

     دوست گرامی من با رتبه 4 و معدل ارشد 18/5 و زبان bilingual قبول نشدم چون با تنها 2 مقاله عملی- پژوهشی و 1 کنفرانس رزومه کاملی نداشتم. درصورتی که من در حد و زمان خودم تمام تلاشمو کردم. درعوض دوستانی قبول شدند که بله رزومه خیلی قوی تری از من داشتن اما با 5-6 سال وقفه!
     دو دوست دیگر من در رشته های دیگر هم با رتبه 2 و 5 نیز وضعیت مشابه من داشتن… این بی انصافی نیست؟!
     البته که سنین بالاتر حق تحصیل دارن اما با اولویت پایین تر نسبت به دانشجویان… این مساله در تمام دنیا مورد قبول هست!

 9. به نا شناس گفت:

  توهین نکن شماهم بالاخره قبول میشی ناراحت نباش

 10. دانشگاه تهران دانشکده فنی گفت:

  سلام. بچه ها من مصاحبه ام خوب بود ولی چون خیلی علاقه مند نبودم امسال و بلافاصله از ارشدم برم دانشگاه تا الان از کسی در دانشگاه تهران پیگیر نشدم برای قبولی. دیروز که اومدم دیدم لینک رو رفتم تو سامانه اموزش شناسه رو زدم وارد شد و قابلیت تغییرات هم درش وجود داره. الان موندم یعنی من قبول شدم؟ یا هر کسی رفته مصاحبه این امکانات براش هست؟
  تو اطلاعات دانشجو نوشته سهمیه قبولی:استعداد درخشان!! الان گیج شدم ایا واقعا قبول شدم.کسی هست راهنمایی کنه؟

 11. ناشناس گفت:

  البته لازمه یه اصلاحیه تو تیتر خبر صورت بگیره!! استعداد درخشان!!؟ آخه کی الان تو ارشدش معدله بالای 16 نداره ک گفتن فقط معدلای بالای 16 اقدام کنن!!؟
  یعنی هر کاری دلشون بخواد میکنن…

  • دانشکده فنی گفت:

   کجا این رو گفته؟

   • ناشناس گفت:

    تو آیین نامه استعداد درخشان امسال دانشگاه تهران تنها شرط دعوت برای مصاحبه داشتن معدل بالای 16 بود و البته 200000 تومن پول!
    فک نکنم این آیین نامه صلاحیت اینو داشته باشه که بگیم آیین نامه استعداد درخشان!

  • .... گفت:

   متاسفانه اینجا وقتی حرف کسایی مثل من و شما درج میشه بعضیا جبهه میگیرن و فکر میکنن ما فقط با معدل بالای 17 و امتیاز شاگرد اولی اومدیم و این ادعارو داریم. من خودم به عینه شاهد بودم که بین افراد رزومه قوی تری داشتم و موضوع پایان نامم هم حتی بهتر بود. مشتاقانه منتظرم ببینم تو گرایش ما کیو برداشتن!!!

  • وحید گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا بی احترامی نکنید. تو مصاحبه ارزش هر نفر به خوبی مشخص شده. من لیسانس معدلم 18.86 و ارشدم 18.83 دانشگاه خواجه نصیر بود. 4 تا ژورنال دادم و دو تا کنفرانس. مدرک زبان هم دارم.
   آیا امثال من که قبول شدند استعداد درخشان نبودند.؟

 12. ma گفت:

  احتمالا تست روانشناسیه برای بررسی میزان تحمل شما!!!!!!!!!!!!

  حتما یه قسمتی از مصاحبه هست!!

 13. ali گفت:

  به من تلفنی میگن قبولم اما وارد نمیشه.صبح هم هرچی زنگ زدم کسی جوابگو نیست.این چه جور اعلام اسامیه آخه.لیست بزنن دیگه.استرس دادن تا کی آخه!!!!

 14. .... گفت:

  پس اسامی کو؟!!!
  —-
  تاکنون اسامی به صورت مجزا اعلام نشده است. می توانید با کد ملی خود ورود به سامانه را امتحان کنید، در صورت قبولی امکان ثبت نام برای شما وجود دارد.