مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

برگزاری جلسه توجیهی داوطلبان واجد شرایط بورس خارج از کشور

سازمان سنجش آموزش کشورامسال ۹۶ نفر را به عنوان داوطلبان واجد شرایط اولیه بورس خارج از کشور آزمون دکتری سال ۱۳۹۳ اعلام کرد.

دکتر احمد غلامی در گفتگو با خبرنگارمهر در خصوص اعزام دانشجویان واجد شرایط بورس خارج از کشور آزمون دکتری ۹۳ گفت: ابتدا جلسه توجیهی روز سه شنبه چهار شهریور ساعت ۱۴ توسط اداره بورس و اعزام دانشجویان سازمان برای این دانشجویان برگزار می شود.

وی ادامه داد: دراین جلسه شرایط سازمان به این دانشجویان ابلاغ می شود و زمان اعزام نیز به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش مهر، بورس خارج از کشور امسال با بورس سال گذشته متفاوت بود و برای اولین بار همزمان با آزمون دکتری ۹۳ متقاضیان می توانستند تقاضای خود را اعلام کنند.

پس از اعلام متقاضیان برای تمایل استفاده از بورس خارج از کشور، و بررسی شرایط ، انتخاب رشته و معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت به دانشگاه ها، سوابق علمی متقاضیان بررسی شد و در نهایت نفرات انتخاب‌شده به سازمان امور دانشجویان برای اعزام به خارج از کشور معرفی شدند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر