مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد از ۱۲ مهر

به گفته معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی  ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری  ۱۳۹۳ از روز شنبه آغاز خواهد شد.

مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: فرایند ثبت نام در پذیرش دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد از عصر امروز سه شنبه ۸ مهرماه در سامانه های معاونت سنجش و پذیرش به نشانی اینترنتی www.azmoon.org و www.azmoon.net آغاز می شود و به مدت دو هفته ادامه دارد.

وی همچنین درباره سومین دوره ثبت نام برای انتخاب محلهای جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اظهار داشت: بر اساس مجوزهایی که دانشگاه آزاد در حال دریافت است، داوطلبانی که در آزمونهای سال جاری شرکت کرده باشند می توانند بار دیگر محلهای جدید را انتخاب کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با بیان اینکه داوطلبان صرفاً از مجموعه رشته امتحانی خود می توانند در این دوره از ثبت نام شرکت کنند، گفت: تا فردا مجوز محلهای جدید برای این دو مقطع تکمیل می شود و به منظور افزایش شانس پذیرش داوطلبان، ثبت نام از شنبه ۱۲ مهرماه آغاز می شود.

علوی فاضل یادآوری کرد که هزینه ثبت نام برای انتخاب این رشته محلها همانند دوره گذشته است و افزایش نیافت.

به گفته وی، علاوه بر انتخاب محلهای جدید، برای رشته محلهایی که ظرفیت خالی اعلام شود، در آینده تکمیل ظرفیت در نظر گرفته خواهد شد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درباره زمان اعلام نتایج مصاحبه های برخی رشته های کارشناسی ارشد از جمله کارگردانی تئاتر، اظهار داشت: نتایج نهایی پذیرش داوطلبانی که دعوت به مصاحبه شده بودند اوائل هفته آینده اعلام می شود.

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۴۶۱)

 1. ساسان می‌گه:

  سلام، فریبا این خبر واسه پارساله

 2. فریبا می‌گه:

  دوستان من دکتری روان شناسی عمومی زرند قبول شدم، اشتباه انتخاب واحد کرده بودم و الان نمی تونم برم زرند، با این اوصاف ایا می تونم دوباره در تکمیل ظرفیت انتخاب واحد کنم یا نه؟ چون جواب مرکز آموزش دوپهلو هست یعنی نوشته کسانی که به مصاحبه رفتند و اینکه آیا قبول نشدند یا شدند را ننوشته. کسی اگر می دونه به من کمک کنه ممنون

 3. سارا می‌گه:

  سلام.دوستان اگه الان ثبت نام کنم،بهمن باز میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟

 4. حسین می‌گه:

  با سلام خدمت همه عزیزان
  من به دلیل مسافرت امروز متوجه شدم تکمیل ظرفیت دکتری انجام شده. کسی از رشته محل های جدید دکتری شهرسازی مطلع هست؟ غیر از امارت و کیش شهرهای دیگری هم اعلام شده؟

 5. سارا می‌گه:

  سلام کسی میدونه برای دکتری شیمی الی رتبه داشگاه ازاد تبریز بهتره یا واحد علوم دارویی یا دانشگاه ازاد کرج؟

 6. صبا می‌گه:

  سلام آخه کجای این اسمش تکمیل ظرفیته؟ این واحدها که اعلام شده برای اولین بار دارن دانشجو میگیرن این که اسمش تکمیل ظرفیت نیست.

 7. به فاطیما
  سلام
  دوست عزیر فردا( ۴ شنبه ) کلاس تشکیل نمی شود
  بنابراین شما ۵ شنبه به دانشگاه مراجعه کنید
  یک سری تغییر و تحولاتی در مورد درس زبان رخ داده که حضوری به اطلاعتان میرسانم

 8. reza می‌گه:

  دوستان اینایی که اعلام شده درواقع تکمیل ظرفیت نیست .واحدهای جدیده که اگر به حد نصاب برسه از مهرماه کلاسا شروع میشه و برای بهمن حتما تکمیل ظرفیت داریم

  • به reza می‌گه:

   از کجا با اطمینان می گویید مهر ماه کلاسهایشان تشکیل می شوداگه به سایت دانشگاههایی که تکمیل ظرفیت اعلام کردند بزنید می بینید هنوز انتخاب واحد دکترا تعریف نشده و هیچ برنامه ای ندارند. با شناختی هم که از بعضی مسوولین این دانشگاهها دارم فکرنمی کنم به این زودی برنامه ریزی هم کنند.

 9. reza می‌گه:

  علوی فاضل به آنا خبر داد
  خبرگزاری آنا: معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از امکان انتخاب رشته- محل‌های جدید آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۳ این دانشگاه از ظهر امروز خبر داد.

  دکتر مجتبی علوی فاضل در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اعلام این خبر افزود: ثبت نام برای انتخاب ۱۶۳ رشته- محل جدید در مقطع کارشناسی ارشد و حدود ۴۰۰ رشته -محل جدید در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از ظهر امروز آغاز می‌شود و تا روز شنبه ۱۹ مهرماه ادامه دارد.

  وی افزود: این رشته‌- محل های جدید به تصویب قانونی شورای گسترش وزارت علوم رسیده است و از سوی معاونت آموزشی دانشگاه به معاونت سنجش و پذیرش ابلاغ شده است و علت اینکه در شهریورماه نتوانستیم جزء تکمیل ظرفیت اعلام کنیم این است که در آن زمان فرآیند پذیرش و اعلام اسامی انجام شده بود و این تعداد رشته- محل بعدا به دست ما رسید.

  معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ادامه داد:این رشته- محل‌های جدید شامل انتخاب مراکز بین‌المللی ، برون مرزی و دانشگاه مجازی نیز برای داوطلبان می‌شود .

  وی خاطرنشان کرد:اعلام نتایج مرحله دوم تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی چهارشنبه ۲۳ مهرماه می‌باشد

 10. m.sh می‌گه:

  رشته معماری فقط در شهرهای کیش و امارات تکمیل ظرفیت دارد.

 11. eghtesad می‌گه:

  دوستان تکمیل ظرفیت ازاد تو سایت http://www.azmoon.org شروع شده. ماشالله خوب دارن میگیرن
  کسی از شرایط تکمیل ظرفیت پردیس و نتایجش خبر نداره؟

  • .......خوب دارن میگیرن؟؟ می‌گه:

   جهت اطلاع شما اینجاهایی که اعلام شده یا واحد اماراته یا رشته محل جدید و حداکثر ۲ یا ۳نفر دیگه اضافه شود..کجا خوب میگیرن؟شیاد رشته شما خوبه..مدیریت که نمی گیرند بجز یک واحد تهران خط مش..بقیش پرته

 12. بهنام می‌گه:

  سلام بچه ها پس تو سایت خبری از تکمیل ظرفیت ننیست شما خبر دارید چه خبره>؟

 13. صابر-مدیریت آموزشی می‌گه:

  یه نگاهی هم بایدبه ظرفیت پژوهش محور کرداحتمالابی ربط نباشه.

 14. فرهاد می‌گه:

  باسلام کسی میدونه برای ثبت نام تکمیل ظرفیت باید به کدوم سایت بریم با تشکر

 15. واقع بین می‌گه:

  به تظر کارشناسان و صاحب نظران در کل دنیا دکتری با کنکور و کلا تحصیلات تکمیلی با کنکور صحیح نمی باشد و کسانی که واقعا درس می خوانند و علاقه به تحصیل دارند وارد این مقاطع می شوند و باید با موفقیت کامل از کار خود دفاع کنن. متاسفانه در کشور ما با تست زنی در کنکور ممکن است کسی شانسی ۴ تا سوال از دیگدی درست بزند و رتبه ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا جابجا شود..استرس و گیجی در تست ممکن است در بعضی دانشجویان مستعد باشد و این امر ظلم واقعی در حق بعضی هاا است….

 16. نظری می‌گه:

  کجا برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کنیم

  • بسیار مهم و فوری می‌گه:

   ۸۱۱۸۷
   شماره تلفن مرکز آزمون
   سلام دوستان من الان زنگ زدم اپراتور مربوطه اصلا منکر مصاحبه دکتر علوی فاضل در خصوص تکمیل ظرفیت دکتری شدند و گفت خبری نیست
   لطفا دوستان هم تماس بگیرند و شدیدا اعتراض کنند

 17. نظری می‌گه:

  سلام . کجا باید برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کنیم ؟ کدام سایت ؟

 18. ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

  با سلام و خسته نباشی خدمت همه دکتران آینده انشاالله تو همین هفته تکمیل ظرفیت داریم من با مرکز آزمون که تماس گرفتم گفتن تو سایت خودمان پیگیر باشید به امید خدا قبول میشم.

 19. roz می‌گه:

  سلام تکمیل ظرفیت دکترا ازادفردا دوشنبه اطلاع رسانی می شود.خبر موثق دارم.نقل قول از دوستان که زحمت کشیدن

 20. کامران می‌گه:

  سلام تکمیل ظرفیت دکترا ازادفردا دوشنبه اطلاع رسانی می شود.خبر موثق دارم.

 21. p می‌گه:

  سلام کسی از تکمیل ظرفیت خبری نداره؟ ۱۲ قرار بود، اما خبری نشد.

  • صابر می‌گه:

   باسلام خدمت دوستان آیاموئسسات اموزشی واقعاتاثیرگذاره برای قبولی دکتری استدعادارم اگه دوستان اطلاعی دارندراهنمایی کنندخواهشن.ممنون می شم.باتشکر

  • صابر می‌گه:

   دوستان برای مدیریت اموزشی کدوم موسسه تاثیرگذارتراست.اطلاعی درمورد موسسه سنجش امیرکبیر اگه داریدیعنی اینکه مفیداست یانه راهنمایی ام کنید.باسپاس

 22. فیزیک اتمی می‌گه:

  سلام دوستان من فیزیک اتمی اهواز قبول شدم (بدون آزمون )ولی نرفتم یعنی احتمال داره مشهد هم بیاره یا علوم تحقیقات تهران قبول بشم تو مرحله دوم چون ساکن مشهدم

 23. رتبه می‌گه:

  سلام من رتبم دکتری پردیس ۱۱ شده ۵ نفر میخواستن میتونم تکمیل ظرفیت نیمه متمرکز نیمه دوم مهر شرکت کنم یا نه لظفا جواب بدین تکمیل ظرفیت ازاد چه تاریخیه

 24. صابر می‌گه:

  دوستان ناراحت نباشیدبه امیدخداوندتبارک وتعالی همه چیز درست می شه راستی منم مجازنشده بودم می تونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم دوستان اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.باتشکر

 25. مدیریت 1 می‌گه:

  با سلام
  ظرفیت هر کلاس چند نفره ؟ بخصوص کسایی که قبول شدن حتما میدونن… ممنونم

 26. فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

  سلام دوستان عزیز، خبر تازه ای از ساعت شروع ثبت نام ندارین؟؟؟؟ شما مثل من استرس ندارین ؟؟؟؟؟

  • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

   سلام فاطمه جان هنوز که خبری نیست اگه خبری شد تو همین سایت معلوم میشه فعلا که هممون سر کاریم سازمان سنجش میگه تو همین هفته اعلام میکنیم حالا امروز باشه یا روز دیگه با خداست موفق باشید.

   • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

    مرسی ابوذر جان. لطف کردی، امروز خیلی استرس داشتم ولی به قول شما سر کاریم.

   • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

    سلام ابوذر جان. دیروز داشتم با دوستم خانم بهزادی که الان دانشجوی قشمه صحبت می کردم گفت من با ابوذر با هم رفتیم توی اتاق مصاحبه و گفت که شما لهجه شیرازی داشتین و…. براتون ارزوی موفقیت کرد. راستی اساتید قشم اساتید دانشگاه شیراز هستن. دکتر رزمجو ، صحرا گرد و احمدی.

    • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

     آره فاطمه جان از خانم رزمجو بپرسید موقعی که با هم آومدیم بیرون چقدر از مصاحبه من امیدوار بود و همش میگفت مصاحبه شما عالی بود حالا این نمره؟؟؟ استاداتون شیرازی کلاستون هم فکر کنم ۲ هفته ای یکباره اونم تو شیراز میشه از خانم رزمجو بپرسین رتبشون چند بوده ممنونم.

     • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

      ببخشید تصحیح میکنم خانم بهزادی.

     • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

      سلام ، احوال شما! خسته نباشین! نه ایشون الان قشم دانشجو هستن نه شیراز! ایشون امسال دلشون می خواست تهران قبول شن که متاسفانه اینطور نشد. پارسال توی تکمیل ظرفیت بهمن قشم قبول شدن و یه ترم رزرو کردن و امسال مهر رفتن سر کلاس. راستش من رتبه شون رو نپرسیدم فکر کردم اگه خودش بخواد بهم میگه. اما درسته کلاسای قشم یک هفته در میون تشکیل میشه و سطح علمی کلاسا هم بالاست.

    • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

     ببخشید نمیدونی چند نفر قشم ثبت نام کردن ممنونم.

     • فاطمة / اموزش زبان می‌گه:

      جمعه قبل چهارده نفر سر کلاس بودن ، قبول شده های سری اول و دوم شهریور، دوست من از کارشناس رشته پرسیده ایشونم جواب داده واسه مهر می خوایم یه گروه دیگه بگیریم ، به نظر من احتمال اینکه حداقل ده نَفَر دیگه بگیرن زیاده. ابوذر جان اگه واقعا دوست داری امسال قبول شی قشم رو أز دست نده، اساتید هموم اساتید شیراز هستن. سه تا درس هم أین ترم دارن، روش تحقیق ، نقد مسائل اموزش زبان و زبان اول، برا زبان اول إستاد نخواسته بچه ها مقاله بنویسن اما واسه تحقیق و اموزش زبان باید مقاله بنویسن. ظاهرن إستاد تحقیق خیلی سخت گیره. من ارشد بندرعباس بودم و اساتید همه إز تهران می یومدن ، اما مثل اساتید شیراز سخت گیر نبودن.

     • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

      سلام به فاطمه ممنونم از اطلاع رسانی شما امیدوارم که در همین آینده نزدیک خبر خوشحالی قبولی دکترا شما و دوستان باشیم با رتبه ۲۵۸ آیا امید قبولی تو قشم دارم من که خیلی از لحاظ روح و روان تو فشارم فقط به خاطر نمره مصاحبم که خراب شد استادها را من می شناسم خیلی استادهای خوبی هستند ولی تو دکترها باید خیلی تلاش کنیم مقاله نوشتن هم برای من خیلی راحته مشکلی ندارم موفق باشید.

     • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

      به نظر من همیشه امید هست. ولی ریسکه به جز شیراز جای دیگه ای نزنین. امیدوارم همین مهر قبول شی راحت بشی.

 27. به فاطیما
  سلام
  شما کدوم ۴شنبه رو میگید کلاس نبوده اگه منظورتون ۲ مهره که تشکیل نشده اما اگه منظورتون ۹ مهره کلاس تشکیل شد ولی قرار شد از هفته دیگه ۵شنبه ها کلاس زبان رو بگذارند خبر قطعیش رو من تماس میگیرم و بهتون میگم

  • فاطیما به فقه و مبانی می‌گه:

   جدی میگید!!! من همون روز دانشگاه بودم منظورم ۹ مهره، نزدیکای ظهر رسیدم دانشگاه ولی از اموزش که پرسیدم گفت کلاس امروز تشکیل نمیشه بخدا الان ده برابر اون روز ناراحت شدم این همه راه اومدم اونا ی چیز گفتن الان شما ی چیز دیگه…تورو خدا اگه خبری شد قبل چارشنبه واسم کامنت بذارین.راستی دوست عزیز من هنوز نمیدونم اگه بخوام شهرجدیدی رو انتخاب کنم این هفته بیام دانشگاه یا نه؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

 28. محمد می‌گه:

  با سلام خدمت دوست عزیزم. سابقه کار هم مهمه اما قبل از اون شما باید پایه علمی بالاتری داشته باشین که نشون بده میتونین تو کلاس دکتری بشینین.

 29. نوید می‌گه:

  با سلام و احترام خدمت مسولین دانشگاه

  خواشمندیم معیار ادامه تحصیل در مقطع دکتری
  را صرفا محدود به چندتست گاها تصادفی است نکنید سابقه تدریس و کار مرتبط خیلی مهم است اینجانب ۱۰سال سابقه دارم رتبه ام ۱۰۲۶

 30. هنوز انتخاب واحد نکردم! می‌گه:

  دوستان علوم تحقیقاتی ، من ثبت نام کردم ولی انتخاب واحد نکردم هنوز!
  یعنی چطور میشه؟! فرصتش تا دیروز بوده یعنی هنوز هم میشه انتخاب واحد انجام بدیم؟
  لطفا راهنمایی کنید!

  • p می‌گه:

   بله میشه، البته تهران را دقیق نمی دونم، اما دانشگاه های دیگه که تا آخر این هفته میشه، احتمالا تهران هم ثبت نام کنن.

  • نیما می‌گه:

   با سلام
   من هم نتونستم انتخاب واحد کنم(چون در س هایی رو که می خواستم انتخاب کنم خطا می داد که ظرفیت تکمیل شده یا عدم رعایت پیش نیاز)پنج شنبه با دانشگاه تماس گرفتم گفتند که باید همون روز‌یا شنبه حضوری‌برم دانشگاه چون کلاسم روز سه شنبه و چهارشنبه بود و از شهرستان باید می رفتم گفتند که اشکال نداره همون سه شنبه برم واسه انتخاب واحد

  • بابک می‌گه:

   سلام
   حضوری برید و کارها رو انجام بدید. باید بطور دستی سایت رو براتون باز کنند

 31. ساحل می‌گه:

  من رتبم ۲۱۰شدتکمیل ظرفیت اول قبول نشدم آخرین فرد قبول شده با نمره ۱۷۴ بود به نظرتون تکمیل ظرفیت جدید قبول میشم.

 32. baran می‌گه:

  بچه ها کسی از خوابگاه های دانشگاه کرمانشاه خبری داره؟ آیا داخل دانشگاه خوابگاه داره؟

 33. مریم می‌گه:

  چرا امروز که دوازدهم تکمیل ظرفیت اعلام نمی شود؟

 34. حسابداری می‌گه:

  سوال: دانشگاه های تهران (تهران شمال، تهران مرکزف تهران جنوب)از لحاظ علمی و امکانات بهتر هستند یا واحد جامع دانشگاه آزاد کرمانشاه؟؟؟

 35. محمدرضا مدیریت دولتی می‌گه:

  سلام نگران نباشید ..برای بهمن ماه هم احتمالا تکمیل ظرفیت بزارن .در خبرهای دانشگاه آزاد بود که احتمال زیاد برای بهمن ماه امسال برای بعضی رشته ها تکمیل بزارن .خلاصه میخوان کسایی که به مصاحبه رفتن رو همشو بردارن .

 36. فرانک(مدیریت) می‌گه:

  سلام.من به مصاحبه دعوت نسدم.میتونم تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟لطفا راهنماایی کنید.تو متن فراخوان فقط قید شده افرادی که آزمون شرکت کرده اند اسمی از مصاحبه نیاورده

 37. جواد می‌گه:

  سوال: با سلام .در زمان تکمیل ظرفیت دکتری . کد انتخاب شهرمورد نظرم با کد دیگر که شباهت نام داشته اشتباهی وارد شده و از شهر دور در رشته ادبیات ژذیرفته شدم و با توجه به اینکه گفتند دیگر تکمیل ظرفیتی در کار نیست بنده در همان شهر دور ثبت نام کردم و شهریه ثابت را واریز کردم حالا سوال بنده این است با اعلام تکمیل ظرفیت .بنده می تونم همان شهر نزدیک به خودم را انتخاب و در صورت ژذیرش شهریه قبلی را ژس بگیرم.قابل ذکر است که کدها را کافی نتی خودش وارد کرد به جای علوم و تحقیقات ساوه خراسان رضوی را وارد کرده است. باسژاس
  پاسخ: درباره تکمیل ظرفیت و روند انجام ان طی هفته جاری اطلاع رسانی میشود پیگیر اخبار سایت http://www.pubr-azmoon.com باشید / تکمیل ظرفیت برای داوطلبانی خواهد بود که دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه شرکت کردند یا اعضا محترم هیات علمی که ۷۵% را کسب کردند و در کارنامه اردیبهشت ماه …. درج شده بود /

  • جواد می‌گه:

   پاسخ مرکز ازمون با کد b220027

  • نازلی می‌گه:

   من تهران غرب برا ثبت نام رفته بودم با رییس امور مالی صحبت کردم.گفتن تا زمانیکه کلاس ها شروع نشدن میتونین کل شهریه تون رو پس بگیرین.تا ۲ هفته بعد شروع کلاسها نصف شهریه رو پس میگیرین.بعدش دیگه در صورت انصراف باید ی و نیم برابر شهریه ثابت رو به حساب دانشگاه بریزین

 38. صهبا می‌گه:

  دوستان کسی میدونه ترتیب و اولویت انتخاب واسه قبولی مهمه یا نه؟

 39. لیلا می‌گه:

  لطفا دکترای روانشناسی عمومی برای واحد یزد بیارید صد بار گفتیم و کسی قبول نکرد چرا نمیارید

 40. مدیریت مالی می‌گه:

  اول گفتن تکمیل ظرفیت ندارند،
  الان میگن تکمیل ظرفیت دارند،
  خب تکلیف اون پولایی که ما ریختیم چی میشه

  دوستان، قبل از انتخاب محل، حتما تاریخ برگزاری کلاس ها رو چک کنید، شیوه رفت و آمد تون رو بررسی کنید

  از اونور هی اطلاعیه میزنن که ما میخواهیم سالی ۵۰۰۰ هیات علمی بگیریم! من رفتم چند واحد میگن از این خبرا نیست!

 41. مهسا می‌گه:

  باز انتظار شروع شد

 42. دکتری می‌گه:

  اینم دوازدهم کی رشته محل ها رو میذارن رو سایت؟

 43. صهبا می‌گه:

  دوستان کسی میدونه ترتیب و اولویت انتخاب واسه قبولی مهمه یا نه؟

 44. مینا می‌گه:

  سلام
  آیا کسانی که در مهر ثبت نام کرده اند و الان مثلا دانشجوی دانشگاه ازاد تبریز هستند میتونند برای تکمیل ظرفیت باز هم شرکت کنند تا یه شهر نزدیک رو انتخاب کنند؟

  • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

   آفرین به مینا خانم که امیدوار هستین امید به خدا قبول میشین اگر هم نشد سال آینده به امید خدا قبول میشیم.

   • تارا می‌گه:

    آقا ابوذر من میخوام در دوره های دکتری پژوهش محور ثبت نام کنم شما خبر دارین ارزش داره نداره . من خیلی راجع بهش خوندم ولی نمی تونم تصمیم بگیرم.

 45. مدیریت می‌گه:

  من که کلا قبول نشدم ولی امید دارم که بتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم. اگه هم نشد از فردا با اراده ای قوی تر می خونم واسه سال بعد

 46. سارا مدیریت آموزشی می‌گه:

  خیییییییییییلی استرس دارم واسه فردا- کاش رشته ی ما رو هم اعلام کنن واسه تکمیل ظرفیت

 47. عمران مدیریت ساخت به تینا می‌گه:

  سلام تینا خانم ،میشه بگید اخرین نفر قبول نجف اباد چند زده تو کارنامتون؟ مهمه برام ممنون میشم جوال بدید

 48. Farzad می‌گه:

  دوستان، نرخ شهریه ی ثابت و نرخ هر واحد نظری دانشگاه آزاد در سال ۹۳ چنده ؟

 49. به فاطیما
  بله شما هم میتونید ثبت نام کنید
  در ضمن شما تو کلاس حضور داشتید دیروز یا نه ؟
  اگر حضور داشتید مشخصات بدید تا بشناسمتون؟
  شما من رو شناختید یا نه؟
  در مورد میانگین سنی کلاس من یه نکته ای دارم بعدا حضوری میگم بهتون

  • فاطیما به فقه و مبانی می‌گه:

   سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون.راستش من اصلا اطلاعی نداشتم که ساعت کلاس زبان تغییر کرده و این همه راه چارشنبه اومدم دانشگاه ولی گفتن که کلاس تشکیل نمیشه منم خیلی اعصابم خورد شده بود ازاینکه این همه راهو الکی اومده بودم حوصله موندن تا فردارو هم تو شهر غریب نداشتم واسه همین سریع برگشتم.اگر بودم که دور از ادب بود با شما اشنا نشم.راستش الانم منتظرم ببینم چه شهرایی رو دوباره اعلام میکنن.دوست دارم با شما هم در این سایت ارتباط داشته باشم تا مثل همیشه راهنماییم کنید.

 50. حقوق بین الملل فایزه می‌گه:

  سلام تینا جون ممنون از لطفت بعله من شهریه رو کامل پرداخت کردم آخه سیستمش طوریه که بابد کامل واریز می کردی از کلاساشم اطلاع ندارم ولی جلسه توجیهی اش چهارشنبه شانزدهم مهر ماهه احتمالاً هم شروع کلاساش هفته بعدش میشه دیگه

 51. دکتری می‌گه:

  خدا کنه زود جوابشو اعلام کنن این سری دیگه استرسش خیلی بالاست

 52. فیزیولوژی می‌گه:

  این انتخاب رشته برای اونهایی که قبول شده اند هم هست؟؟ یعنی میتونیم دوباره انتخاب رشته کنیم؟ اگر مثلا” من که شهرستان قبول شدم بیام تهران قبول بشم اونوقت پولی که بابت شهریه دادم چی میشه؟؟ حالا یه سئوال مهمتر! اگر این انتخاب مجدد برای اونایی که قبول شدن نباشه اونوقت کسی که رتبه ش از من بدتر شده بیاد تهران قبول بشه؟؟!! اونوقت حق کشی نیست؟؟؟ خدا وکیلی کسی جواب ای سئوال رو میدونه بگه ممنون میشم!

  • علی مدیریت می‌گه:

   دوست عزیز یقینا کسی که رتبه بالاتری اورده باید حق و اولویت انتخاب با او باشد بعنوان مثال من و دوستم هر دو تهران را انتخاب کردیم و دوستم ۵۰ رتبه از من بهتره و الان او از دماوند پذیرفته شده است اگر به او حق انتخاب ندهند و من از تهران در تکمیل ظرفیت پذیرفته شوم نوعی اجحاف در حق وی محسوب می شود.

 53. سارا مدیریت آموزشی می‌گه:

  علی مدیریت: اطلاع نداری که واسه شهرهای قبل هم فردا اعلام میشه یا فقط رشته شهرای جدید؟

 54. ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

  آیا نتایج دکتری آزاد اعتراض دارد ممنونم اگه کسی جواب بده؟

  • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

   سلام ابوذر جان من در مورد اعتراض چیزی نمی دونم ، می خواستم بپرسم شما فردا شهر اولتون رو کجا می زنین ؟؟؟؟

   • علی می‌گه:

    من تهران شمال قبول شده بودم آموزش زبان. ولی میخوام دوباره انتخاب کنم میتونم؟ فقط یه دانشکاه میشه انتخاب کرد؟

    • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

     سلام بله می تونین دوباره انتخاب کنید ، دفعه قبل که محدودیتی نداشت و هر ده تا شهر رو می تونستیم بزنیم ، فکر کنم فردا هم بشه همه شهرها رو انتخاب کرد.

  • فاطمه / آموزش زبان می‌گه:

   راستی شهرهای موجود واسه خودمون همینایی هست که مال پژوهش محور هم هست ؟؟ یا اینکه ممکنه مال خودمون فرق داشته باشه؟؟

   • ابوذر _آموزش زبان انگلیسی می‌گه:

    سلام به فاطمه خانم. راستش بستگی به شهر و محل هایی داره که فردا اضافه میکنن و با توجه به محل زندگی اون شهری که نزدیکتره اول میزنم و اون شهرهایی که دوره و اگه قبول بشم نمیتونم برم اصلا انتخاب نمی کنم تا حق کسی ضایع نشه موفق باشید .

  • علی مدیریت می‌گه:

   از شواهد چنین برمی اید که خیر . من خودم سهمیه داشتم و اعمال نکردند و کسی هم پاسخگو نبود

 55. محمدرضا مدیریت دولتی می‌گه:

  سلام پریسا خانم .من به مصاحبه دعوت شدم از نمره ۱۰۰ ..۳۵ گرفتم با وزن نمره کتبی با آزمون جمع شده رتبم ۲۱۳ است فعلا قبول نشدم .احتمالا تواین تکمیل ظرفیت شرکت کنم قبول شم تو رشته شهرهایی که تازه قراره اعلام کنن.

 56. مدیریت منابع انسانی می‌گه:

  دوستان من رشته ی ارشدم مدیریت اجرایی بود و دکترا مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی شرکت کردم. به مصاحبه دعوت شدم و در جلسه مصاحبه هم حضور داشتم. جواب نهاییش که اومد زده بود مردود به علت عدم تجانس رشته ها. مرحله اولی که تکمیل ظرفیت زده بود خواستم شرکت کنم حتی کارت اعتباری هم خریدم اما مجاز به تکمیل ظرفیت نبودم.
  الان میتونم شرکت کنم؟

 57. علوم انسانی می‌گه:

  سلام بر دوستان عزیز

  من هیات علمی دانشگاه هستم. معدلم ۱۷٫۰۸ و رشتم از رشته های انسانی هست
  کسی می دونه اینجا سهمیه هیات علمی اعمال میشه یا نه
  یعنی منو قبول می کنن

  ممنون از شما

 58. از رشت به رشت می‌گه:

  مدیریت مالی اکثر دانشگاه ها تشکیل نشده نگران باشید…

  هنوز کلاسا رو هواست!!!
  طبیعیه که جلسات اول همه حضور نداشته باشن

  نگران نباشید

 59. مدیریت می‌گه:

  دوستانی که جایی قبول شدن و رفتن ثبت نام کردن و پول شهریه رو دادن…
  اگه تو تکمیل ظرفیت جدید قبول شدید و دانشگاه اولی پولتونو نداد، میتونیم کارای زیر رو انجام بدیم :
  ۱٫ به ۲۰:۳۰ خبر بدیم تا اونا پیگیر کارمون بشن،
  ۲٫ از مراجع استفتاء بگیریم ببینیم آیا پولی که اینا گرفتن (در حالی که ما از خدمات آموزشی استفاده نکردیم) حلاله یا حرام، بعد همینو به گوش رسانه ها برسونیم تا مجبور شن پولمونو بدن

 60. فاطیما به فقه و مبانی می‌گه:

  سلام دوست عزیز ی سوال؟آیا این تکمیل ظرفیت شامل ما که ثبت نام کردیم هم میشه یا نه؟

  • پریسا می‌گه:

   دوستان انقدر سوال تکراری نپرسید کامنتا رو چک کنید لطفا
   سوال: با سلام در تکمیل ظرفیت جدید در ۱۲ مهر ماه ۹۳ ایا داوطلبانی که دعوت به مصاحبه نشدند و صلاحیت شرکت در مصاحبه را نداشتند ایا میتوانند در تکمیل ظرفیت جدید شرکت کنند؟ اگر می توانند نحوه گزینش شان به چه نحو است زمانی که نه نمره ازمون دارند و نمره مصاحبه؟!!!!

   پاسخ: داوطلبانی می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند که دعوت به مصاحبه شده باشند و در جلسه مصاحبه شرکت کرده باشند . /

   دوست عزیز من این پاسخو از مرکز ازمون گرفتم کد سوال هم d219394 هست

 61. الودگیهای محیطزیست می‌گه:

  سلام عزیزان.کسی رشته الودگی محیط زیست می باشد؟از پر شدن محل ها خبر دارید؟

 62. ؟-مدیریت آموزشی اهواز می‌گه:

  کسی اطلاع داره نتایج این تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟؟؟

 63. علوم سیاسی -سیاستگذاری می‌گه:

  دوستان واقعیت این هس که فقط کسانیکه مصاحبه رفتن میتونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنند،
  پارسال من با اخرین نفر دعوت به مصاحبه ۲ نفر فاصله داشتم ولی با وجود اینکه سه بار تکمیل ظرفیت زدند ولی ما نتونستیم شرکت کنیم

 64. سارا مدیریت آموزشی می‌گه:

  ? مدیریت آموزشی اهواز: آره منم خوندم ظاهرا معنیش اینه ولی نمیدونم چرا نمیتونم بی خیال شم و ته دلم امید دارم

 65. حقوق بین الملل فایزه می‌گه:

  سلام من نجف اباد قبول شدم ۵۶٠٠ کل شهریه اش رو هم ازمون گرفتن الان فهمیدم مه چون دانشگاهش بین المللی شهریه اش از عادی ازاد بالاتره!!! من می تونم دوباره شرکت کنم تو تکمیل ظرفیت؟؟؟ پولو چی پس میدن؟؟

  • تینا می‌گه:

   سلام منم مدیریت ساخت نجف آباد قبول شدم ولی نجف آباد بین الملل نیست شهریه ش با بقیه واحد ها یکیه،من هنوز شهریه ندادم،کل شهریه م شد ٧٠٨٠٠٠٠ تومن،منتظر تکمیل ظرفیتم اگه بشه اهواز بزنم

   • حقوق بین الملل فایزه می‌گه:

    یعنی شهریه اش یکیه ؟؟؟من یکی از دوستام بهت گفته بین المللیه نجف اباد تازه تو لیست وزارت علوم جز پایین ترین دانشگاه هاست که اونایی رو که جایی قبول نشدن رو اونجا پذیرش میکنن منم خیلی ناراحت شدم که چرا اونجا زدم اخه رتبم ۵۴بود اونقدرا هم پرت نبود .لطفاً اگه از دانشگاهش اطلاعات دارید به منم بگین چون بدجوری تو ذوقم خورده

    • تینا می‌گه:

     نه اصلا اینطوری نیست،نجف آباد جزء یکی از بهترین واحدهای دانشگاه آزاده،تو استان اصفهان حرف اول رو میزنه،مخصوصا رشته های فنی،شما شهریه پرداخت کردین؟کلاس ها تشکیل شدن؟من که هنوز شهریه ندادم منتظر تکمیل ظرفیتم

 66. محسن می‌گه:

  آقای ممحمد رضا مدیریت دولتی:
  نوشته داوطلبانی که در آزمونهای سال جاری شرکت کرده باشند می توانند بار دیگر محلهای جدید را انتخاب کنند.

  لطفا متن رو با دقت بخون. نوشته کسانی که در آزمون سال جاری شرکت کرده باشند. ننوشته کسانی که در مصاحبه شرکت کرده باشند. یعنی تمام افرادی که در آزمون کتبی ۹۳ شرکت کرده اند مجددا حق دارند..

  • پریسا می‌گه:

   سوال: با سلام در تکمیل ظرفیت جدید در ۱۲ مهر ماه ۹۳ ایا داوطلبانی که دعوت به مصاحبه نشدند و صلاحیت شرکت در مصاحبه را نداشتند ایا میتوانند در تکمیل ظرفیت جدید شرکت کنند؟ اگر می توانند نحوه گزینش شان به چه نحو است زمانی که نه نمره ازمون دارند و نمره مصاحبه؟!!!!

   پاسخ: داوطلبانی می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند که دعوت به مصاحبه شده باشند و در جلسه مصاحبه شرکت کرده باشند . /

   دوست عزیز من این پاسخو از مرکز ازمون گرفتم کد سوال هم d219394 هست

 67. محمدرضا مدیریت دولتی می‌گه:

  با سلام .فقط از کسایی که به مصاحبه رفتند و در مرحله اول ودوم پذیرفته نشده اند میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند.
  افرادی که قبول نشده اند در آزمون دکتری.بدون آزمون .یا قبول شده اند ولی مصاحبه نرفتند .حق انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت را ندارن.
  با زم سوال تکراری میپرسید.
  چون وزن آزمون با وزن مصاحبه جمع میشه رتبه شما مشخص .و به واحدهای دانشگاهی معرفی میشید.
  وصلام

  • به محمدرضا جان می‌گه:

   سلام ببخشید شما مدیریت دولتی کجایید؟؟کلاسهاتون تا حالا تشکیل شده؟چند واحد بهتون دادن؟ ..
   من مدیریت دولتیم برای کرمان

  • پریسا می‌گه:

   دوست عزیز من بدون ازمونم و تو کارنامه ام زده بود قبولی با انتخاب مجدد پس لطفا شایعه پراکنی نکنید ….چون من تو مرحله قبل تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم و فقط تهرانو که محل سکونتم بود زدم و متاسفانه قبول نشدم و با یکی از دوستان که در مرکز ازمون هستند صحبت کردم ایشان اظهار کردن که مجددا در تکمیل ظرفیت مهر شرکت کنم وقتی اخبار موثق ندارید انقدر قاطعانه صحبت نکنید تا سایر دوستان دچار اشنباه شوند.

  • پریسا می‌گه:

   محمدرضا جان مرکز ازمون هم که مکاتبه کردم در پاسخ اظهار کردند تمام افرادی که به مصاحبه رفتند و در جلسه مصاحبه شرکت داشتند پس بدون ازمون و با ازمون نداره… بعلاوه یکی از دوستان من بدکن ازمون در انتخاب مجدد یا همون تکمیل ظرفیت اولیه قبول شد

  • مهسا می‌گه:

   سلام اقای محمد رضا منم رشته مدیریت دولتی هستم مصاحبه رفتم ولی قبول نشدم – شما از کدوم شهر و رتبه ایتون جند بوده ؟

  • آیه به دوستان مدیریت دولتی می‌گه:

   سلام دوستان
   از دوستان مدیریت دولتی شوشتراگه کسی هست لطفا اطلاعات بده.روز تشکیل کلاسها-تعداد واحدها و درسهای ارائه شده در ترم اول-سطح اساتید و امکانات دانشگاه.و آخرین رتبه قبولی تو رشته مدیریت دولتی اون واحد؟

  • مربی می‌گه:

   خوب ما مربیان دانشگاه آزاد یک بار مصاحبه هیئت علمی رفتیم دیگه. سالهای قبل هم مربیان دعوت به مصاحبه نشدند. فقط باید ۸۵ درصد آخرین فرد قبول را داشته باشند تا در رتبه بندی قرار بگیرند

 68. مهدی جامعه می‌گه:

  با سلام آیا کسانی که به مصاحبه دعوت نشدن هم می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند لطفا جواب دهید متشکرم

  • پریسا می‌گه:

   دوست عزیز این سوال از مرکز ازمون پرسیده شده
   سوال: با سلام در تکمیل ظرفیت جدید در ۱۲ مهر ماه ۹۳ ایا داوطلبانی که دعوت به مصاحبه نشدند و صلاحیت شرکت در مصاحبه را نداشتند ایا میتوانند در تکمیل ظرفیت جدید شرکت کنند؟ اگر می توانند نحوه گزینش شان به چه نحو است زمانی که نه نمره ازمون دارند و نمره مصاحبه؟!!!!

   پاسخ: داوطلبانی می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند که دعوت به مصاحبه شده باشند و در جلسه مصاحبه شرکت کرده باشند . /

 69. دغدغه کلاس می‌گه:

  سلام. از بچه های قبول شده کسی تا به حال کلاس رفته؟ یعنی کلاس تا امروز تو دوره دکترای آزاد ورودی های مهر برگزار شده که کسی شرکت کرده باشه؟

 70. اصلاح نباتات می‌گه:

  سلام شما رشتتون چیه ؟ کدوم شهر آوردن؟

 71. ؟-مدیریت آموزشی اهواز به سارا مدیریت آموزشی می‌گه:

  اصن فکر کنم این سری واسه شهرهای جدیده …متن علوی فاضل رو یه بار بخون …گفتم اگه جایی خالی باشه بعدا تکمیل ظرفیتش اعلام میشه :(

 72. واحد رشت می‌گه:

  کسی امروز کلاس مدیریت مالی رشت رفت تو رو خدا جواب بدین من نتونستم امروز بیام خواهش میکنم بگید کلاسها تشکیل شد؟

  • از رشت به رشت می‌گه:

   سلام ….
   منم نرفتم!!!
   اکثر دانشگاه ها تشکیل نشده! نگران نباشید. زنگ زدم به مسئول آموزشش گفت شاید تشکیل بشه…

   بلفرضم اگه تشکیل شده باشه، شما تا ۳ جلسه غیبت مجاز داری…

   بیخیال.. مثلا دکتراست..

 73. کمکم کنید می‌گه:

  سلام بچه ها یکی به دادم برسه جایی که قبول شدم ثبت نام کردم الان شهرم رشتمو اورده حالا چی کار کنم هنوز انتخاب واحد نکردم کلاس نرفتم کسی می دونه که می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟کمکم کنید…..

 74. مهسا می‌گه:

  ای بابا ما هم که همش داریم پول ثبت نام می دیم ۱۰۰ مرحله اول ۳۵ مرحله دوم حالا هم باز مرحله سوم

درج نظر