مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

جزئیات بررسی طرحهای متقاضیان دکتری پژوهش محور آزاد

معاون مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اشاره به برخی جزئیات بررسی طرحهای پیشنهادی متقاضیان پذیرش در دوره دکتری پژوهش محور این دانشگاه از زمان آغاز سری نخست این بررسیها، خبر داد.
مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره، گفت: طرحهایی که داوطلبان دکتری پژوهش محور باید به عنوان پروپوزال به دانشگاه آزاد معرفی کنند به علت هماهنگی با استاد و حوزه صنعت و خدمات نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگی دارد و امکان آماده شدن اکثر طرحها در بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام، وجود نداشت.

وی ادامه داد: به همین دلیل، محدودیت زمانی برای ارسال این طرحها به دانشگاه آزاد برداشته شد، بنابراین هر زمان که این پروژه ها به نتیجه رسید امکان ارسال به دانشگاه آزاد دارند، سپس نتایج پردازش خواهد شد.

به گفته معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نتایج پس از برگزاری مصاحبه توسط معاونت پژوهشی، به مرور اعلام می شود.

علوی فاضل با بیان اینکه از زمان شروع ثبت نام تاکنون 300 طرح به عنوان پروپوزال داوطلبان دکتری پژوهش محور به سامانه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ارسال شده اعلام کرد: سری نخست درخواستها اوایل آبان ماه در کارگروه هایی که به این منظور فعال خواهند شد، بررسی می شود.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. tina گفت:

  سلام دوستان
  یه سوال دارم
  لطفا، خواهشا هرکسی اطلاع دقیق داره منو راهنمایی کنه
  من ارشد روانشناسی بالینی هستم و معدلم هم بالای هجده هست. تصمیم دارم دکترای پژوهش محور رشته روانشناسی سلامت شرکت کنم.
  برای رشته روانشناسی سلامت توی سایت سه واحد دانشگاهی (کرج، گرگان و مرکز بین المللی کیش)نوشته شده. آیا من باید حتما استاد راهنمای اولم رو از همین سه واحد انتخاب کنم یا میتونم استاد راهنمای اولم رو از دانشگاههای آزاد واحدهای دیگه انتخاب کنم؟؟

 2. حسن گفت:

  دوستان هرچه گشتم نتونستم فرم قرارداد دانشگاه با شرکت ها و نهادهای اسپانر حقیقی وحقوقی رو پیدا کنم کسی در این مورد میتونه به من کمک کنه؟ تو سایت پژوهش فقط فرم قرارداد دانشگاه با استاد راهنما ( مجری ) هستش!؟

 3. رها گفت:

  تا اخرين لحظات بيست وهفتم مهر 4600نفر ثبت نام كردند دكتري پ‍وهش محورمگه چقدر ظرفيت هست كه فقط 400 پرونده از ديوان عدالت ارسال شده

 4. neda گفت:

  با سلام و احترام فراوان
  اگه امكانش هست مي خواستم اطلاعات بيشتري با جزييات در مورد دكتري پژوهش محور بدونم .

 5. دکتری گفت:

  سلام باتوجه به علاقه دانشجویان به تحقیق وتجربه مدیریتی افراد اگر امکان دارد شرط تجانس حذف شود چراکه در این صورت افراد بیشری انگیزه تحصیل دکتری خواهند داشت.