مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

پذیرش برگزیدگان علمی در دوره دکتری شهرسازی اسلامی دانشگاه هنر اصفهان

دانشگاه هنر اصفهان از طریق سهمیه استعداد درخشان (بدون آزمون) برای سال تحصیلی ۹۳-۹۴ دانشجوی دکتری در رشته شهرسازی اسلامی می پذیرد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه هنر اصفهان، در نظر دارد بر اساس ماده ۸ آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دورة‌ تحصیلی بالاتر موضوع ابلاغیه شماره ۲۲۳۵۴/ و مورخ ۲ خرداد ۹۱ شورای هدایت استعدادهای درخشان اقدام به پذیرش دانشجو به صورت  بدون آزمون (٢٠% ظرفیت پذیرش) ، در مقطع دکترای تخصصی رشته شهرسازی اسلامی از طریق مصاحبه از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط دانشگاه های دولتی نماید.

 شرایط لازم:

تذکر مهم: درخواست افراد متقاضی با داشتن شرایط ذیل قابل بررسی خواهد بود.

 • دانش ­آموختگانی که به لحاظ میانگین کل دوره جزء رتبه­ های اول تا سوم دانشجویان هم ­رشته و هم ­ورودی خود باشند (پذیرش صرفاً از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط دانشگاه های دولتی صورت می پذیرد)، ضمناً با احتساب نمره پایان­ نامه (دفاع از پایان­ نامه با درجه عالی (۱۹ تا ۲۰))،  در صورت داشتن یکی از شرایط زیر:

الف) دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه به همراه یکی از اعضاء هیات علمی دانشگاه محل تحصیل.

ب) دانشجویان نمونه کشوری در دوره کارشناسی‌ ارشد دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه.

ج) رتبه اول المپیاد علمی-دانشجویی یا آزمون سراسری کارشناسی ‌ارشد و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه.

د) رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه.

ه) دارندگان نشان طلای کشوری المپیادهای دانش آموزی و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه.

و) رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره های خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی در دوره کارشناسی ارشد با مشارکت حداقل ۳۵ درصد و دارای حداقل یک مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه.

ی) دانش آموختگان دوره کارشناسی ارشد حائز شرایط حداکثر تا ۳ سال پس از دانش آموختگی می توانند از تسهیلات پذیرش بدون آزمون برای ورود به دکتری بهره مند شوند.

تذکر مهم: منظور از مقاله معتبر، مقاله پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی-پژوهشی با نمایه معتبر ملی یا بین‌المللی می‌باشد.

تبصره: در مورد دانش‌آموختگان کارشناسی‌ ارشد آموزش محور، نمره عالی پایان­نامه موضوعیت نداشته و ارائه مقاله معتبر مرتبط با رشته تحصیلی می‌‍‍‍‍‍‌تواند جایگزین مقاله معتبر مستخرج از پایان‌نامه گردد. سایر شرایط مانند سایر دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد می‌باشد.

تذکر مهم: رتبه بندی در دوره کارشناسی ارشد پس از گذشتن چهار نیمسال تحصیلی از هر ورودی در هر کد رشته محل و با احتساب مجموع ظرفیت های دوره روزانه و شبانه رتبه بندی انجام می شود. در خصوص رشته هایی که طبق مصوبه شورای عالی برنامه ریزی در دوره کارشناسی ارشد برای ۵ نیمسال تدوین و تصویب شده است رتبه بندی پس از گذشتن ۵ نیمسال تحصیلی

 

از هر ورودی انجام خواهد شد. تبصره: در صورتی که تعداد هر ورودی در هر کد رشته محل در دوره کارشناسی ارشد تا ۵ نفر باشد، صرفاًٌ رتبه اول، چنانچه ظرفیت پذیرش بین ۶ تا ۱۰ نفر باشد رتبه های اول و دوم و برای تعداد ۱۱ نفر و بالاتر رتبه های اول تا سوم معرفی خواهند شد.

تبصره: لازم به ذکر است پذیرش متقاضیان فارغ التحصیل در ۵ نیمسال آموزشی منوط به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.

مدارک لازم:

۱-     تکمیل فرم در خواست پذیرش.

۲-     گواهی رتبه و معدل که توسط دانشگاه محل تحصیل متقاضی تکمیل شده است.

۳-      گواهی تاریخ فارغ التحصیلی تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۳ برای دانشجویان کارشناسی‌ ارشد مشغول به تحصیل

۴-      تصویر صفحه اول و چکیده پایان‌نامه.

۵-     موضوع تز پیشنهادی حداکثر در ۴ صفحه

۶-      معرفی‌نامه از معاونت دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشجویان نمونه کشوری.

۷-       اصل رسید بانکی غیر قابل استرداد به مبلغ پانصد هزار ریال (پنجاه هزار تومان) به حساب شماره ۰۲۱۷۷۲۶۰۲۳۲۰۰۰ نزد بانک ملی به نام تمرکز درآمدهای اختصاصی دانشگاه هنر اصفهان

تذکر:

- مدارک لازم باید تا پایان وقت اداری مورخ ۲۸ مهر ۹۳ از طریق پست پیشتاز به آدرس:  اصفهان- خیابان حکیم نظامی- چهارراه خاقانی- دانشگاه هنر اصفهان صندوق پستی ۱۷۴۴- دفتر معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی،  واصل گردد. مدارک ناقص و مدارکی که بعد از تاریخ مذکور ارسال شده باشند، بررسی نخواهند شد.

- مدارک ارسالی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

-ارائه اصل کلیه مدارک و مستندات آموزشی – پژوهشی الزامی است.

متقاضیان واجد شرایط در زمان مقرر جهت مصاحبه علمی دعوت خواهند شد. اطلاع‌رسانی از طریق سایت دانشگاه انجام می‌شود.

- لازم به ذکر است  پذیرش قطعی داوطلبان پس از  قبولی در مصاحبه، منوط به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری خواهد بود.

- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۶۲۶۹۹۷۰-۰۳۱۱ (دفتر هدایت استعدادهای درخشان) تماس حاصل فرمایید.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۸)

 1. raha می‌گه:

  بازم شرط رتبه اولی!
  آیین نامه که عوض شده، چرا بر اساس آیین نامه جدید پذیرش نمیکنن؟!

 2. سوال می‌گه:

  چرا شرط گذاشتن که حداکثر باید ۳ سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد؟ یعنی اگر کسی همه شرایط را داشت ولی ۴ یا ۵ سال از زمان فارغ التحصیلی او گذشته بود دیگر استعداد درخشان نیست؟ واقعا غیر منطقی ست.

 3. بهار می‌گه:

  بچه ها چه گرایش ها و رشته هایی میتونن واسه شهرسازی شرکت بکنن؟
  خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره جواب بده
  مرسی

 4. صادق می‌گه:

  سلام برای بقیه رشته ها هم اعلام می کنن؟ منظورم رشته های علوم پایه در دانشگاه های دیگر برای ورودی بهمن

 5. بالارستاقی می‌گه:

  سلام من حائز تمام این شرائط هستم ولی از دانشگاه آزاد فارق التحصیل شده ام ای کاش حداقل یک قانون هم برا ما می گذاشتند.

 6. رحمان می‌گه:

  ببخشید کسی میدونه منظورشون از این بند چیه؟؟؟
  رتبه بندی در دوره کارشناسی ارشد پس از گذشتن چهار نیمسال تحصیلی از هر ورودی در هر کد رشته – محل و با احتساب مجموع ظرفیت های دوره روزانه و شبانه رتبه بندی انجام می شود. در خصوص رشته هایی که طبق مصوبه شورای عالی برنامه ریزی در دوره کارشناسی ارشد برای ۵ نیمسال تدوین و تصویب شده است رتبه بندی پس از گذشتن ۵ نیمسال تحصیلیاز هر ورودی انجام خواهد شد. تبصره: در صورتی که تعداد هر ورودی در هر کد رشته محل در دوره کارشناسی ارشد تا ۵ نفر باشد، صرفاًٌ رتبه اول و …

 7. amir می‌گه:

  آیین نامه هم که عوض شده اخه چرا آینن نامه جدیدو اجرا نمیکنن؟

 8. دکتر می‌گه:

  سال های شرط فارغ التحصیل دولتی بودن را نداشت و جالب اینکه از آزادی ها خیلی گرفته بود حالا اینکه امسال چرا این شرط اضافه شده الله اعلم.شاید به مذاق خیلیا خوش نیومده..

درج نظر