مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

زمان انتشار کارنامه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 1393

کارنامه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی نیمه متمرکز 93 چهارشنبه 26 آذرماه منتشر خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، مطابق اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص اعلام‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفتگان‌ نهايي كد رشته محلهاي مربوط به مرحله تكميل ظرفيت آزمون‌ ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1393 ، براي داوطلبان واجد شرايط گزينش كارنامه‌اي حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده براي مصاحبه و در سهميه مربوط تنظيم و از طريق سايت اينترنتي اين سازمان در چهارشنبه مورخ 26/9/93 قابل دسترسي خواهد بود.

گفتنی است این کارنامه شامل نمره مصاحبه داوطلب در هریک از کد رشته ها و نمره نهایی حاصل از تاثیر هفتاد درصدی این نمره و سی درصد ازمون کتبی است.

داوطلبان پس از دريافت كارنامه نتايج نهايي آزمون از طريق سايت (در تاريخ 26/9/93) درصورتي كه منحصراً درباره كدرشته هاي معرفي شده براي مصاحبه و ساير مندرجات كارنامه مذكور سوالي داشته باشند، مي توانند حداكثر تا 10/10/1393 منحصراً از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان اقدام نمايند و از ارسال نامه پستي و مراجعه حضوري اكيداً خودداري نمايند. بديهي است به كليه مواردي كه از طريق ديگري و يا بعد از تاريخ مذكور صورت پذيرد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. منتظر گفت:

  از مدیر محترم سایت تقاضای بررسی شرایط و اعلام نتیجه را دارم. ما همگی در شرایط نامطلوبی هستیم. لطفا کمک کنید.
  باتشکر

 2. علم اطلاعات و دانش شناسی گفت:

  سلام دوستان این کارنامه تکمیل ظرفیت چی شد بالاخره؟ این تاخیر سوال بر انگیز نیست یکی از بچه پیام گذاشته بود که برایش پیامی با عنوان اصلاحیه تکمیل ظرفیت برایش اس ام اس رسیده بود… لطفا اگر خبری دارید ممنون میشم ما هوز هم در شوکش هستیم

 3. A گفت:

  بچه ها دیروز به من اس ام اسی اومد که اولش نوشته بود اصلاحات تکمیل ظرفیت،ولی دستم خورد به دکمه حذف،قبل خوندن حذف شد.برا کسی ام این اس ام اس اومده؟از دیروز استرس دارم که متن اش چی بود که نتونستم بخونم.خواهش میکنم جواب بدین

 4. ؟ گفت:

  سلام مدیر محترم سایت
  مگه قرار نبود امروز کارنامه تکمیل ظرفیت بیاد؟ ظاهرا خبری نیست!

  سلام
  بله متاسفانه بدقولی رخ داده است

 5. رضا گفت:

  سلام دوستان
  من صنعتی اصفهان پذیرفته شدم.
  کسی میدونه ثبت نامش چه روزیه؟

 6. z گفت:

  بچه ها تکميل ظرفيت آزاد هست يا نه؟